FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

SMARTLABS Oat Snack

Diskuse k jednotlivým produktům v http://eshop.osvalech.cz

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

SMARTLABS Oat Snack

Příspěvekod Cynik » sob, 7 dub 2007, 10:13

SMARTLABS Oat Snack 3kg je bílkovino-sacharidová náhrada jídla s ovesnými vločkami s obsahem 38% bílkovin a 50% komplexních sacharidů s nízkým glykemickým indexem.

Nemáte čas připravit si jídlo? Chcete dodat tělu živiny?
DEJTE SI OAT SNACK!!

OAT SNACK je absolutní novinkou mezi doplňky stravy. Jeho předností je pomale uvolňování živin z bílkovin a sacharidů do krevního séra.Tento jev je zapříčiněn především obsahem ovesných vloček, které mají nižší GI (glykemický index), než většina sacharidů nacházejících se v běžné stravě. Díky nízkému GI nedochází k prudkému vyplavení inzulínu. Krevní cukr je tak na poměrně stabilní hladině a neměli byste mít po konzumaci OAT SNACKu ihned hlad.

Ovesné vločky jsou navíc zdravým zdrojem sacharidů ? prochází minimálním potravinářským zpracováním. Bílkoviny v OAT SNACKu jsou mléčného původu. Kombinace syrovátkové a kaseinové složky mléka zaručuje postupné vstřebávání bílkovin po několik hodin. Tělo tak využije maximum dodaných živin. Zbytek výrobku tvoří vitamíny, vláknina a minerální látky.

Dobrou chuť!!

Každá porce obsahujei:
- sacharidy s nízkým glykemickým indexem!
- doporučenou denní dávku vitamínů!

OAT SNACK je komplex pomalu se vstřebávajících bílkovin,sacharidů a vitamínu. Vhodný pro každodenní použití.

Složení:
syrovátkový bílkovinný koncentrát, ovesné vločky, kaseinát vápenatý, přírodní sladidlo fruktóza, v čokoládové příchuti kakaový prášek, přírodní a přírodně identické aroma, vitamíny

Obsah jedné dávky - 80g (balení obsahuje cca 38 dávek):
Energetická hodnota 1388kJ/332kcal
Bílkoviny 30g
Sacharidy 40g
Tuky 4g

Obsah ve 100g:
Energetická hodnota 1735kJ/415kcal
Bílkoviny 38g
Sacharidy 50g
Tuky 5g
Naposledy upravil Cynik dne sob, 7 dub 2007, 10:21, celkově upraveno 1
Cynik

Příspěvekod Cynik » sob, 7 dub 2007, 10:15

Dostupné skladem, v příchutích vanilka, čokoláda.
Cynik

Příspěvekod Ondřej » čtv, 26 dub 2007, 13:08

Dobré, hlavně budu používat v létě, když není chuť jíst.
Nechci se vytahovat, proto skrývám svaly pod vrstvou tuku
Ondřej

Příspěvekod Alena » čtv, 26 dub 2007, 20:57

Cena?
Alena

Příspěvekod cha cha » čtv, 26 dub 2007, 22:08

cha cha

Příspěvekod Ondřej » pát, 27 dub 2007, 08:34

Alena píše:Cena?
odpovídající :wink:
Nechci se vytahovat, proto skrývám svaly pod vrstvou tuku
Ondřej

Příspěvekod Sešívaný » stř, 9 kvě 2007, 20:05

Já musím hodnotit Oat Snak rozhodně pozitivně. Chutná mi to a konečně jsem našel něco složením jako náhradu za jídlo.
Sešívaný

Příspěvekod SlaYter » stř, 9 kvě 2007, 20:48

musim se zeptat na fakticky rozdil mezi oat snackem a night snackem-eh night proteinem ,jaky ze je ten rozdil?
SlaYter

Příspěvekod Lifter675 » stř, 9 kvě 2007, 23:02

SlaYter píše:musim se zeptat na fakticky rozdil mezi oat snackem a night snackem-eh night proteinem ,jaky ze je ten rozdil?
ochutnej a poznáš sám :lol: :lol: (jestli dřív nepokropiš night proteinem podlahu). Další věc je to, že v oat snacku máš navíc sacharidy z vloček a to jako hlavní zdroj. + vitamíny. Nenajdeš tam také v podstatě laktozu. No to je tak asi vše
ten, kdo vymyslel práci, měl ji také naučit onanovat, aby se dovedla udělat sama
Lifter675
Site Admin

Příspěvekod Cynik » čtv, 10 kvě 2007, 06:02

Night je většinou čistý kasein, v Oat snacku je to mix se syrovátkovým proteinem, který ti výrazně zvýší hladinu amin v krvi, ale za 3hodinky je to pryč, kasein naopak hladinu zvýší jenom mírně, ale zato dlouhodoběji +6hodin. K tomu tu máš komplexní sacharidy v podobě ovesných vloček s nízkým GI (nikoli celých, ale ve skupenství "prášku" ), abys to mohl hodit do shakeru a vypít. Čili je to míněno jako náhrada jídla - stejk se zeleninou taky budeš trávit pár hodin a pokud bude s vhodnou přílohou, budeš u něj mít sacharidy s nízkým GI. Čili na noc je to taky OK, například od gaineru...
Gainer může mít svoje místo třeba po ránu, když není čas nebo pochopitelně po tréninku, kdy potřebuješ mordu cukru s vysokým GI, rychlým proteinem a kreatinem.
Zkus tu pohledat něco jako Oat Snack a myslím, že tu nic podobného nenajdeš. Nechci tě mentorovat, tohle dávno víš. Hlavní výhoda je, že pokud prostě nemůžeš 20min svačit z kastrůlku nebo vařit, vezmeš shaker a oatsnack a za 2min jsi po jídle.
Cynik

Příspěvekod Reno » čtv, 10 kvě 2007, 06:19

Já bych řekl, že vločky v podobě prášku budou mít o dost vyšší GI než klasické...
Reno
Site Admin

Příspěvekod stanley » čtv, 10 kvě 2007, 06:40

Reno píše:Já bych řekl, že vločky v podobě prášku budou mít o dost vyšší GI než klasické...

ale urcite nizsie nez maltodextrin ...
Opilec s flaskou pod hlavou,
zivy sa tekutou potravou,
nemava problemy so stravou,
trpi len zaludka otravou.
stanley

Příspěvekod Reno » čtv, 10 kvě 2007, 07:54

stanley píše:
Reno píše:Já bych řekl, že vločky v podobě prášku budou mít o dost vyšší GI než klasické...

ale urcite nizsie nez maltodextrin ...

nebo kostkový cukr:-)
Reno
Site Admin

Příspěvekod Lifter675 » čtv, 10 kvě 2007, 08:27

Celé je nepolyká ani moje přítelkyně, natož já. Oba dva musíme kousat :wink:

imho podle tabulek to vychází v globalu na 55 GI u mletých vloček, což je zásadní rozdíl od čísla 100 :wink:
ten, kdo vymyslel práci, měl ji také naučit onanovat, aby se dovedla udělat sama
Lifter675
Site Admin

Příspěvekod Reno » čtv, 10 kvě 2007, 08:50

Lifter675 píše:Celé je nepolyká ani moje přítelkyně, natož já. Oba dva musíme kousat :wink:

imho podle tabulek to vychází v globalu na 55 GI u mletých vloček, což je zásadní rozdíl od čísla 100 :wink:

já se nehádám, jestli tvoje přítelkyně polyká nebo ne:-) jde mi jen o to, že podle mně neexistuje MRP, vždycky po tom mám stejný hlad, jako kdybych se nenajedl. Prostě solid meal rulezz
Reno
Site Admin

Další

Zpět na Eshop