FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

CKD

Diskuse ke článkům http://www.osvalech.cz

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Re: CKD

Příspěvekod goldladys » pát, 29 srp 2014, 20:26

no já jsem si teď koukala zpětně na ten svůj denní příjem a překračovala jsem i bílkoviny i tuky:-) jen sachry držím úplně dole. Pokud snížím bílkoviny budu to muset dohánět zřejmě olejem.:-)Musím držet tuky nebo můžu tuku i víc než je optimální? díky
goldladys

Příspěvekod Reno » pát, 29 srp 2014, 20:44

goldladys píše:no já jsem si teď koukala zpětně na ten svůj denní příjem a překračovala jsem i bílkoviny i tuky:-) jen sachry držím úplně dole. Pokud snížím bílkoviny budu to muset dohánět zřejmě olejem.:-)Musím držet tuky nebo můžu tuku i víc než je optimální? díky

bilkovin bych drzel max. 70, tuky cca 120, sacharidy nula.
nevim jak to mas ty, ale ja mam docela problem ty tuky stravit, ale treba te to netrapi...
Reno
Site Admin

Příspěvekod goldladys » pát, 29 srp 2014, 21:41

ok díky . tučný věci jinak vůbec nejím jen teď , chtěla jsem jet pouze 2 cykly , protože nepotřebuji hubnout na kila jen potřebuji spálit tuk na břiše, bocích a dorýsovat , ale zřejmě se mi to tím, že ještě nejsem v ketóze posune. Stačí teda 2 cykly nebo je lepší to jet dýl? A můžeš mi prosím napsat jak je to s tou fází carb up? Musím nutně za každou cenu první den cukrovat jednoduchýma cukrama a ve velkým? Začnu asi hroznovým cukrem , ale pak bych chtěla oba 2 dny jíst pouze komplexní sacharidy to co mám ráda a co mi chybí už teď ovesné kaše s ovocem , pohanku , jasmínovou rýži a tak......
goldladys

Příspěvekod Reno » sob, 30 srp 2014, 08:47

Vůbec necukrovat jednoduchýma cukrama. Bude ti špatně a bude se ti chtít furt spát. Ne, že by to bylo po komplexních¨
o moc lepší. Ale zas ti aspoň nebude špatně jak z těch jednoduchých.
Reno
Site Admin

Příspěvekod goldladys » ned, 31 srp 2014, 16:48

Tak jsem udělala takový malý experiment, včera jsem si dala nakonec jeden den carb up , ale žádný přecpávání , ale komplexní sacharidy co 3 hodiny cca 200 -250 sach. mi to hodilo únava žádná .... a dnes jsem se vrátila na carb low snížila bílkoviny na tvé doporučení a měla jsem dnes i více tuků než jsi mi doporučil a ejhle je 17:40 pár hodin po sacharidech a jsem v ketóze něco mezi 1-2 to byl rychlý návrat :-):-)ani jsem necvičila nic. Nějak se to nakoplo zítra budu zajisté svítit fialově .Takže začínat sachry až v sobotu bude už moc dlouho ne? Nanejvýš tak 3-4 dny bych v ní měla být , ne? Nebo je to jedno?
goldladys

Příspěvekod mysH » pát, 13 dub 2018, 11:08

Zdar všem, snad to ještě někdo i čte :)
Zase po letech jsem zkusil CKD a stejně jako předtím řeším stejný problém - mám hlad (hlavně v noci). Ne ve smyslu, že jím málo energeticky, ale ve smyslu prázdnýho žaludku. Zelená zelenina je většinou hlavně voda, to projede jak nic .. tučný maso relativně taky rychle a ty ranní vajíčka se slaninou jsou jediný "plnič", na který se po noci, kdy se xkrát vzbudím hlady vysloveně těším.
Zkoušel jsem dávat i 3x denně vlákninu v kapslích, pomohlo to jen částečně.
Existuje něco, čím se dá zaplnit žaludek, co nemá sacharidy? Před lety jsem totiž kvůli tomu pocitu hladu CKD po pár týdnech musel ukončit, to nešlo vydržet.
mysH

Příspěvekod Reno » stř, 18 dub 2018, 19:27

olej:) škvarky, slanina... olej vysloveně zahání hlad.
Reno
Site Admin

Příspěvekod mysH » úte, 24 dub 2018, 12:57

Olej vypiju jen v omezeném množství - řepka humus nejde, slunečnice podobný, jedině oliváč ale pak to pálí v krku (a ne, nebyl levnej). Škvarky bych zkusit mohl, dík
mysH

Příspěvekod Reno » stř, 16 kvě 2018, 07:26

makadamový je lahodný, ale levný není určitě, mandlový je taky dobrý...
Reno
Site Admin

Předchozí

Zpět na Diskuse ke článkům