FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

co se vam prave stalo zajimaveho...

Hospodské řeči:-)

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Re: co se vam prave stalo zajimaveho...

Příspěvekod RedakceDonnie » ned, 9 črc 2017, 11:21

Grime, ty chuju, očuvaj ma more:

Ondra89 - ZAKLADATEL TOPICU píše:Zdravím, potřebuju poradit. Jedu 3x týdně FB, klasicky na svalovou hmotu, ne silově , ale i přesto jedu silově klasicky MT/Bench a dřepy. Potřebuju ohledně těchto 3 cviků poradit, jak to jet. Doposud jsem jel klasicky pyramidou 6 sérií a to tak, že první byla 20x tyč , druhá 15x malá váha , třetí 10x už větší a ty dalši 3 jsem jel velké váhy max 5 opakování (prostě 3 "zahřívací" a 3 pracovní). Mám to tak jet dále, jedu to dobře, nemám jet třeba více opakování, nebo mám něco změnit ??? Totiž slyšel jsem třebas i že pyramida je blbá, protože ty první série nejsou pracovní atd. tak v tom chci mít jasno

eSko - TRULO píše:Pro 3x týdně fullbody bych osobně volil raději periodizaci (např. UP, tedy "vlny"), která umožní zatížit svaly komplexně v různém stylu a s různou metabolickou odezvou. UP znamená 3x týdně fullbody zaměřené na hypertrofii, výbušnost a sílu v tomto pořadí:

1) hypertrofie: 3-5 pracovních sérií, 60 - 75 % 1RM, 8 - 12 op.
volno
2) výbušnost: 3-5 pracovních sérií, 80 - 90 % 1RM, 1 - 2 op.
volno
3) síla: 3 pracovní série, 85 % 1RM, do selhání
2 dny volna

Je to náročné, takže bez nějakého pravidelného deloadu a fyzického volna od činek se neobejdeš, ale výsledky to ponese solidní. Jestli mít "velkou trojku" v každém tréninku je také na zvážení.

g_dgrim píše:Ze ty chces dat zaciatocnika cvicit 3x tyzdenne PWL cviky je uz tvoj problem, mna take zhovadilosti nenapadaju takze to nemusim riesit *a20*

Ano, já to strašně chci.

Sorry, že to tahám sem, ale na ronnie mi nejde nic napsat, hned to smažou a zabanují. Fascinuje mě jenom, jak tam všichni kokoti drží při sobě, grim asi taky, a nevidí žádné logické argumenty, ani kdyby já nevím co. Prostě my jsme ronnie, a máme pravdu, i kdybychom napsali sebevětší píčovinu, a kdo to zpochybní, toho smažeme a zabanujeme :mrgreen:
RedakceDonnie

Příspěvekod g_dgrim » ned, 9 črc 2017, 12:59

g_dgrim píše:Ten eskov trening moze fungovat u niekoho co je zaciatocnik/podtrenovany. Optimalne to ale moc neni . Pre tieto dva pripady je aj tak lepsia linearka.

g_dgrim píše:Ja som sa vyjadroval k tej periodizacii.

Je tazke pochopit, ze som sa vyjadroval k diskusii Rena a Eska a nie k OP? Poziadaj mamku nech ti dorobi chybajucu cast mozgu, zodpovednu za chapanie pisaneho slova.

PS: banovat moze len admin a ja som tam neni ani moderator, takze kecy o Redakcii Ronnie su uplne mimo.
Vojto čo vygrcal, utrel vrchom pyžama, chrumky zadupané do drahého Peržana.
g_dgrim

Příspěvekod Raptor » ned, 9 črc 2017, 13:01

Donnie je kto?
Raptor

Příspěvekod RedakceDonnie » ned, 9 črc 2017, 13:19

Celý topic byl o sq-bp-dl, tak to určitě všichni pochopili, že máš na mysli cvičení lýtek. Jestli to může fungovat na lýtka a klopení zápěstí, tak super, ale o tom se nikdo nebaví.

Redakce ronnie byl napůl vtip, přišlo mi jen strašně srandovní, jak se všichni zastáváte eska, který občas zajebe neskutečným způsobem, ale nikdo to nepřizná, protože je domáci, raději se ho každý zastane...
RedakceDonnie

Příspěvekod g_dgrim » ned, 9 črc 2017, 13:33

RedakceDonnie píše:Celý topic byl o sq-bp-dl, tak to určitě všichni pochopili, že máš na mysli cvičení lýtek. Jestli to může fungovat na lýtka a klopení zápěstí, tak super, ale o tom se nikdo nebaví.

g_dgrim píše:Zaciatocnik nech si vybere cvik, ktory ovlada. Korteho trening a Bear rutine sa tiez chodi s legpressom namiesto drepov, pritahy namiesto mrtvoly atd a funguje to ako mass builder.

Ty si cvic co chces, aj sheika s klopenim zapestia nameisto benchu, mne je to jedno :lol:. Ja som nikde nic take nepisal.

RedakceDonnie píše:Redakce ronnie byl napůl vtip, přišlo mi jen strašně srandovní, jak se všichni zastáváte eska, který občas zajebe neskutečným způsobem, ale nikdo to nepřizná, protože je domáci, raději se ho každý zastane...

Tazka paranoja. Inac fakt neviem ci si neni trochu pomalsi, ale ked napisem, ze je to "neoptimalne", to jako znamena ze sa zastavam eska? Podla mna skor naopak. A namiesto vytvarania butthurt reakcii si radsej poriadnej precitaj co som napisal, ked uz mas potrebu na mna reagovat cez 2 fora lol.
g_dgrim

Příspěvekod RedakceDonnie » ned, 9 črc 2017, 13:37

No, nakonec jsi to trochu uvedl na pravou míru, to je tvoje jediné štěstí :lol:

Ale co, chuj s tym už :)
RedakceDonnie

Příspěvekod g_dgrim » pon, 10 črc 2017, 10:41

mysH píše:To je dycky supr pocit, když tě maj chránit policajti, navíc v zemi, kde se ani sám bránit nemůžeš .. ani svůj majetek .. a oni maj příkaz se na to prostě vysrat .. aneb proč nestřílí ostrejma. Protesty jo, ale ve chvíli kdy rabujou a demolujou, bych poněkud změnil taktiku ..

btw k těm levičáckým kokotům
https://www.youtube.com/watch?v=OmO34nCewvE

Ta policia v Hamburgu to nema lahke. Starosta je za SPD, strana ktora otvorene Antifu podporuje.

V meste bolo protestovat cca 100 000 ludi z toho asi 5 000 boli Antifaci. A na to vsetko bolo zo zaciatku len 20 000 policajtov :lol:, neskor ich doviezli viac.

https://www.youtube.com/watch?v=jrRUbGg ... KEYQQ&t=1s
g_dgrim

Příspěvekod Reno » stř, 12 črc 2017, 13:07

Byl jsem si vyzvednout občanský průkaz na brněnském magistrátě. Vyřizovat jsem si ho byl ve svém rodném městě.
Takže tam jdu a první co mně napadlo, jestli nezačala platit segregace. Seděli tam prakticky jenom rómští spoluobčané.
No a potom nějací prakticky bezdomovci, abych byl spravedlivý.
Co mně dost vyrazilo dech byly ženský za přepážkama. I na pokladně, i ta co mi občanku předávala byly fakt moc krásný
slečny či paní okolo 30-35 let.
No ale abych se vrátil k meritu věci. Byl tam rachot jak v pomocné škole, menšiny se rozčilovaly, že to moc trvá a nejlepší
hlášky měl jeden starší snědý spoluobčan který nahlas vykřikoval:
"co to jé? oni jako dělat nebudou nebo co? šak je platíme z našich daní"
:lol: :lol: :lol:
Reno
Site Admin

Příspěvekod AHOLA » čtv, 20 črc 2017, 20:15

Vzpomněl jsem si na tátu, kterej nejí maso, protože je nezdravý, protože ve střevech hnije. Na to přišel tak, že hovna pak hrozně smrdí, proto to tam logicky hnije. A to je člověk se dvěma vysokýma školama.
AHOLA

Příspěvekod Reno » čtv, 20 črc 2017, 23:02

Píše se rok 2009 a na serveru osvalech.cz vychází článek o důležitosti leucinu.
K zajímavému zjištění došli vědci poté, co přidali několik gramů leucinu do ne/proteinového jídla. Proteosyntéza (u lidí) se tak zvýšila o 50 - 70% a bílkovinný obrat o 500% (3, 4)! To není špatné že? Zdá se tak, že leucin dokáže výrazně zvýšit "kvalitu" jídla.

Za chvíli poté firma Smartlabs přinesla Leucin na český trh
V roce 2011 už došel leucin i na ronnie.cz
http://kulturistika.ronnie.cz/c-10491-l ... rustu.html
a v roce 2017 už se o něm živě diskutuje i v místním diskuzním fóru - a uživatel Kryštof děkuje uživateli Olejňasovi, že šíří osvětu po internetových fórech,
přičemž on sám už Leucin rok užívá :lol: :lol: :lol:
Reno
Site Admin

Příspěvekod Raptor » ned, 23 črc 2017, 09:11

pokrok nezastavíš
Raptor

Příspěvekod AHOLA » stř, 26 črc 2017, 22:54

Jarek sa cvakne s Tomiom a su toho plne noviny, uz sa len hadaju, ci ho upalia dnes, ci zajtra...
Vzpomněl jsem si na tátu, kterej nejí maso, protože je nezdravý, protože ve střevech hnije. Na to přišel tak, že hovna pak hrozně smrdí, proto to tam logicky hnije. A to je člověk se dvěma vysokýma školama.
AHOLA

Příspěvekod Raptor » čtv, 27 črc 2017, 09:07

Za tragikomedii Druhá strana naděje dostal Aki Kaurismäki na Berlinale cenu za nejlepší režii. Líčí v ní postupné sbližování finského samotáře, který si otevře vysněnou restauraci, a syrského uprchlíka.

tam je skoro všechno - ve dvojce si snad osvojí i české děcko z barnervernetu
Raptor

Příspěvekod Reno » čtv, 14 zář 2017, 08:02

Reno
Site Admin

Příspěvekod Raptor » stř, 20 zář 2017, 20:52

nějak moc záhad :lol:

na odvrácenou stranu internetu chodím i bez tajných přístupových kódů a nic
Raptor

PředchozíDalší