FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

SMARTLABS TASTY protein

Diskuse k jednotlivým produktům v http://eshop.osvalech.cz

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

SMARTLABS TASTY protein

Příspěvekod rimsy » pát, 6 čer 2008, 20:11

Tak dnes mi dosel Tasty Whey malina a za sebe muzu ze je vyborna. Smakuje mi vic nez cokolada, i kdyz ta taky nebyla spatna. :wink:

http://eshop.osvalech.cz/detail/11/100- ... ein-2-3kg/
rimsy

Příspěvekod Strabo » pát, 17 říj 2008, 16:10

Dnes mi dosel po tydnu, malina a je fakt dobra.
já souhlasím! ti co majů jiný názor to sů zlatokopky!!!!!!! jj, moja kamarádka, když chlap nemá bourák a zlaté prsteně, tak NIC Z TEHO NENÍ. Já jsem ráda, že Ludva maká a má aspon to minimum. (7658 čistého)
Strabo

Příspěvekod melounek » pát, 17 říj 2008, 21:47

Strabo píše:Dnes mi dosel po tydnu, malina a je fakt dobra.

To je to tak těžký vopsat vod rimsyho Strabo?! Nesnaž se k objednanejm PR kecům vymyslet něco svýho, většinou to pak už není PR...Takhle máš správně jen druhou část věty, protože balík si přece obdržel hned druhý den! Bohužel Tě ta chyba stála kýbl, tak snad příště.
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Příspěvekod Pat » čtv, 20 lis 2008, 20:26

Takže pánové, malina i čokoláda perfektní chut :D
Pat

Příspěvekod Draper » stř, 26 lis 2008, 12:48

Taky musim pochvalit. Tasty jahoda po treninku s glukopurem a maltou chutove opravdu ta spravna potreninkova odmena.....a s mlekem to musi byt uplny luxus.
Jeste mam Chow coko, tak jsem taky zvedavy, predpokladam, ze ani tady nebudu zklamanej
Draper

Příspěvekod melounek » stř, 26 lis 2008, 13:55

Draper píše:Taky musim pochvalit. Tasty jahoda po treninku s glukopurem a maltou chutove opravdu ta spravna potreninkova odmena.....a s mlekem to musi byt uplny luxus.

Budu se muset klukům omluvit, pořád do nich hustím, že ta jahoda je dost sladká (od nás asi nejsladší), že už mi to evokuje ty chutě americkejch výrobků. Kluci mě doteď odbývali s tím, že když mně chutná hydro, nemám právo do toho mluvit. Doteď jsem se cítil neprávem odstrkován a opomíjen, ovšem vidím, že měli pravdu. Dát si do jahody ještě glukózu a navíc si pochutnat...:), no taky to asi jde.

A to jsem ti chtěl včera, Drapere, doporučit hydro.
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Příspěvekod Draper » stř, 26 lis 2008, 14:21

Popravde receno, vubec by mne nevadilo, kdyby to bylo jeste mnohem sladsi a to fakt :)
Draper

Příspěvekod Cynik » stř, 26 lis 2008, 15:35

Draper píše:Jeste mam Chow coko, tak jsem taky zvedavy, predpokladam, ze ani tady nebudu zklamanej

Ne, a do další šarže se připravuje drobný upgrade, bude to pak ještě žrádlovější :)
Cynik

Příspěvekod Lifter675 » stř, 26 lis 2008, 19:49

mrmza píše:
Draper píše:Jeste mam Chow coko, tak jsem taky zvedavy, predpokladam, ze ani tady nebudu zklamanej

Ne, a do další šarže se připravuje drobný upgrade, bude to pak ještě žrádlovější :)

přesněji - nová příchuť oříšek a když rozmícháš vanilku, bude se ti v šejkru dělat smetanový škraloup
Lifter675
Site Admin

Příspěvekod Mates » pát, 16 led 2009, 17:02

Zdravim, nedávno mi dorazil Tasty protein s malinovou příchutí a musim říct, že větší lahůdku sem ještě neměl, překonává to u mě i takové známé chuťovky jako Matrix nebo Champions whey choko. Uplně jsem si vzpomněl na dětství, kdy mi maminka dělávala maliny s mlékem :lol: . Děkuji a klobouk dolu...
Mates

Příspěvekod Lifter675 » pát, 16 led 2009, 21:28

děkujeme a oznamujeme novou příchuť skladem: oříšková čokoláda, ovšem chow
Lifter675
Site Admin

Příspěvekod keba » sob, 17 led 2009, 12:34

Jo mě přišly testery spolu s Chowama :) a tak jsem si musel hned objednat i tasty.Dost dobrá chuť a neni přeslazená.Až to dam s mlíkem tak to bude asi teprve pochoutka.Dobrá práce chlapi.
keba

Příspěvekod Budulínek » ned, 1 bře 2009, 22:16

Čau kluci :)
Neplánujete na nejbližší budoucnost nějakou novou příchut TASTY? Třeba čokoládu... Druhou bednu "žrádla" pomalu dožírám a je to fakt žrádlo, ale ten jahodovej a malinovej vzorek TASTY mi moc nechutnal. Blíží se jaro, léto a já chci být hubený a roztomilý :oops:
Budulínek

Příspěvekod Lifter675 » ned, 1 bře 2009, 22:26

Budulínek píše:Čau kluci :)
Neplánujete na nejbližší budoucnost nějakou novou příchut TASTY? Třeba čokoládu... Druhou bednu "žrádla" pomalu dožírám a je to fakt žrádlo, ale ten jahodovej a malinovej vzorek TASTY mi moc nechutnal. Blíží se jaro, léto a já chci být hubený a roztomilý :oops:

nechutnal? no teda

jinou zatím ne, tasty by mělo být předevsím ovocné
Lifter675
Site Admin

Příspěvekod Budulínek » ned, 1 bře 2009, 22:32

Lifter675 píše:
Budulínek píše:Čau kluci :)

nechutnal? no teda

jinou zatím ne, tasty by mělo být předevsím ovocné

Hned jak jsem ochutnal, tak se mi vybavila školní jídelna a první stupeň základní školy ->veliký barely s jahodovým (malinovým) "mlíkem" -> kuchařky s chlupatýma nohama->nucený dojídání polívek a už bylo zle. Jsem poznamenanej do konce života :(
No co se dá dělat, vymyslim něco jinýho.
Budulínek

Další

Zpět na Eshop