FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

Oblíbený e-shop

Hospodské řeči:-)

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Re: Oblíbený e-shop

Příspěvekod melounek » stř, 8 pro 2010, 09:52

Téma je oblíbený e-shop. Od tohodle kluka (Čermák) beru víno asi dva roky, nejdřív mi jen doporučoval a radil, posléze jsem je bral přímo od něj. Ani jednou se nesekl. Teď (konečně) otevřel e-shop, o kterém vím, že si jej rovnou můžu dát do oblíbených. Takže mimo topic nejsem, možná jsem jen trošku předběhl dobu:).
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Příspěvekod Ďáblův advokát » stř, 8 pro 2010, 18:01

melounek píše:Kamarád, co mě naučil pít víno, spustil svůj e-shop s vínem. Za každé jedno víno v jeho shopu dám ruku do ohně.
http://www.pokladnicevin.cz

Já jsem u www.vino-klub.cz, též velmi dobré, hlavně tam nejsou srágory ze supermarketů.
Nekontrolovaná imigrace spojená s demografickým poklesem a multikulturalismem obtěžkaným pocitem viny stvořila stále rostoucí populaci neasimilovaných muslimů, rozhodnutých změnit Evropu k nepoznání.
Ďáblův advokát
Veterán

Příspěvekod Topděfka » čtv, 5 črc 2012, 10:11

karlosik píše:Já jsem byl hodně spokojený v eshopu http://www.akordashop.cz kde mě hlavně zaujala cena výrobku. Komunikace se zákazníkem proběhla taky bezvadně. Takže mohu jen doporučit.

tak za pokus to stalo...
Zname se rok a pul .... Chová se jak kdybysme spolu žili deset let a moje máma byla nějaká Macocha která mi zkazila celej život
Topděfka

Příspěvekod raziel » pát, 28 zář 2012, 16:53

www.dealextreme.com

Sem tam se povede najit nejaka uzitecna vec, ktera tady stoji mnohem vic. Ja nakoupil dost picovinek k fotaku, nejaky hodinky k maskacum, ktery se nebojim rozbit nekde pri behani v lese atd. Postovny zdarma + to dojde do 10ti dnu... 3x sem uz objednaval
Jednou takhle u ortopeda "roztahnete nohy, ted vas pane opicham"
raziel

Příspěvekod WildOrchid » ned, 30 zář 2012, 15:28

nevim jestli nekdo vyuzije, ale ja mam mezi eshopama kde nakupuju pravidelne http://Lekarna.cz jsou rychli, spolehlivi, co se tyce vitaminu a tak podobne vetsinou nejlevnejsi, nad 1200 kc doprava zdarma, a v posledni dobe zaradili i vic vydejnich mist. Komu do te dopravy zdarma chybi par kc, tak prodavaji i drogerii, caje, sladkosti, lekarsky vybaveni, parfemy (ty dost draze) a asi jeste dost dalsiho.
Maji i bonusovej program pro staly zakazniky

edit: v posledni dobe uz nejsou zdaleka nejlevnejsi, takze kupuju jinde.
Naposledy upravil WildOrchid dne pát, 5 čer 2015, 11:40, celkově upraveno 1
Když jsi uprostřed pole, nemáš deštník a hodně prší, ať děláš co děláš, stejně zmokneš. Tak se směj!
WildOrchid

Příspěvekod Jita30 » pát, 14 pro 2012, 09:06

Pokud může být i konkurenční, jsem zatím spokojená s www.nasvaly.cz - zboží skladem a dodání včas. Nemají ale moc velký výběr, vypadá to, že jsou zaměřeni na jednu značku. Snad časem přibude.

A jinak dobrá je www.alza.cz - elektronika, zatím jsem sehnala všechno, co jsem tam hledala. Dodání taky super.

Dále pak www.parf.cz - menší eshop s parfémy. Narazila jsem na to náhodou, koupila jsem si jeden parfém a vše bylo taky v pořádku.
Jita30

Příspěvekod cha cha » pát, 14 pro 2012, 11:12

„Nasvaly - Zdravá výživa pro Vás zdraví život" : - D
,,Zdálky jsem jí naznačil, že se za ní stavim do restauračky (kde pracuje, protože jí tam výdávám) a pak zajdem ke mě. Souhlasila."
cha cha

Příspěvekod Topděfka » pát, 14 pro 2012, 12:01

kasly na pravopis, dulezity jsou svali
Zname se rok a pul .... Chová se jak kdybysme spolu žili deset let a moje máma byla nějaká Macocha která mi zkazila celej život
Topděfka

Příspěvekod WildOrchid » pát, 5 čer 2015, 11:35

doporucuju obchod www.bioden.cz
maji tam raw oriskova masla, seminkova masla, oleje, a par dalsich veci co me uz tolik nezaujaly. Ja sla hlavne po mandlovym masle :)
+ Na Facebooku reaguji na dotazy temer okamzite.
+ v jednom z poslednich kroku pred zaplacenim se dozvite ze po zadani mailu dostanete 12% slevu uz na tu prvni objednavku
+ od objednani a zaplaceni odeslali hned druhy den DPD
+ DPD v mojem pripade (prvni objednavka u nich) chybne nalepila stitek a prislo mi zbozi nekoho jineho. Napsala jsem jim email, reagovali okamzite, psali ze jsou vsichni na dovolene (takze maily resi i ze zahranici), a ze si mam chybne zbozi nechat jako omluvu a moje mi poslou hned po navratu. Masla za 400 kc jsem jako omluvu rada prijala :)
(druha pan Svecova urcite stejne rada prijme moji objednavku za 800 :mrgreen: )

Musim rict, ze chutove je RAW mandlove maslo tak dobry, ze mam za 2 dny pulku lahvicky pryc :D (250ml baleni) jim ho samotny, zkousela jsem i do vlockove kase a do kavy s kokosovym mlikem na ochuceni misto sirupu. Ve vlockach naprosto super. Jen do diety to asi moc neni :mrgreen:
Když jsi uprostřed pole, nemáš deštník a hodně prší, ať děláš co děláš, stejně zmokneš. Tak se směj!
WildOrchid

Příspěvekod guruhonza » pát, 5 čer 2015, 15:00

To jsou tyhle másla chuťově lepší, než třeba snickers, mars a podobný sladkosti? Protože to je v podstatě, podle mě, to samý. Jen brutálně dražší.
guruhonza

Příspěvekod PetkaB » pát, 5 čer 2015, 19:11

guruhonza píše:To jsou tyhle másla chuťově lepší, než třeba snickers, mars a podobný sladkosti? Protože to je v podstatě, podle mě, to samý. Jen brutálně dražší.

Chuťově - to asi záleží na preferencích každého soudruha. Ale porovnej si složení:
mandlové máslo - nutriční hodnoty na 100g: Bílkoviny: 25,5g, Sacharidy: 6,5g, Vláknina: 11,5g, Tuky: 56g (a jsou to ty "dobré tuky")
Snickers - nutriční hodnoty na 100g: Bílkoviny 8.6 g, Sacharidy 60.2 g, Tuky 23 g
přičemž podrobné složení je Snickersky je:
cukr
glukózový sirup
arašídy
mléko odtučněné sušené
kakaové máslo
kakaová hmota
palmový tuk
laktóza
sušená syrovátka
mléčný tuk
jedlá sůl
0 E322 - Lecitiny
vaječný bílek - sušený
mléčná bílkovina - hydrolizovaná
vanilkový extrakt - přírodní

Z toho mi vychází, že Snickerska je drahá i zadarmo :-)

A výborný obchod na tyhle věci - nemyslím Snickersky - je http://paleo-doupe.cz/ . Slušný sortiment, dodání rychle, výborná komunikace.
PetkaB
Moderator

Příspěvekod WildOrchid » pát, 5 čer 2015, 21:42

guruhonza píše:To jsou tyhle másla chuťově lepší, než třeba snickers, mars a podobný sladkosti? Protože to je v podstatě, podle mě, to samý. Jen brutálně dražší.

no, asi ses nepodival, ze ty masla jsou jednoslozkovy - proste cisty rozmixovany orechy. A na tom eshopu mi to vychazi cenove podobne jako bych koupila nekde v obchode dany orechy (kdybych si mela v cem a chtela udelat maslo sama)
WildOrchid

Příspěvekod Reno » sob, 6 čer 2015, 15:29

Mandlové, lísko-ořískové nebo jiné másla jsou prakticky zdroj kvalitních tuků. Osobně kupuju Rapunzel a pravdou je, že se to dá sežrat bez problémů
nadvakrát a to se trochu prodraží:)
Reno
Site Admin

Příspěvekod guruhonza » sob, 6 čer 2015, 21:58

:D ten pojem kvalitní tuky mě stále dostává... No tak snad to šlape i jinak, než chuťově teda. Já budu dál nechápat :D
guruhonza

Příspěvekod Reno » ned, 7 čer 2015, 07:32

Tak tuky v tyčince Mars asi nebudou mít stejnou výživovou hodnotu jako v mandlích, na tom se určitě shodneme,
však ti to nikdo nenutí, burákové máslo nejíš taky?
Reno
Site Admin

Předchozí

Zpět na Volná diskuse