FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

Uplne stupidni problem-kalhoty

Hospodské řeči:-)

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Příspěvekod keba » čtv, 3 kvě 2007, 17:53

právě proto že je to prd rozměr a noha jak tyčka.Reagoval jsem k autorovy topicu a jeho 65cm raketám
keba

Příspěvekod Smolik » pát, 4 kvě 2007, 05:45

keba píše:právě proto že je to prd rozměr a noha jak tyčka.Reagoval jsem k autorovy topicu a jeho 65cm raketám
A kolik meris? Na 190 cm to neni tolik, jako na 174.
Smolik

Příspěvekod WildOrchid » pát, 4 kvě 2007, 09:46

kupte si kovbojsky gate, nebo gate od kimona :lol: to ma prositej rozkrok aby se netrhal.
(i kdyz kimono uz se mi tam jednou roztrhlo, ale to bylo z tech min kvalitnich.)

edit: je jasny ze v tom asi nebudete litat po meste, ale na doma jsou to idealni gate. Ja v tom chodim na koleji, vypada i nosi se to lip nez teplaky.

taky jsou dobry ty chlapsky monterky se snurou v pase, nebo s laclem. ty mivaj univerzalne siroky nohavice, a me se teda moc libej. Ale zas to asi clovek nebude nosit do prace nebo po meste :)

a jeste je tu posledni moznost.. koupit latku, a nechat si usit neco na miru, s prositym rozkrokem. Nebo si to usit sam.
Když jsi uprostřed pole, nemáš deštník a hodně prší, ať děláš co děláš, stejně zmokneš. Tak se směj!
WildOrchid

Příspěvekod loolan » pát, 4 kvě 2007, 10:11

WildOrchid píše:kupte si kovbojsky gate, nebo gate od kimona :lol: to ma prositej rozkrok aby se netrhal.
(i kdyz kimono uz se mi tam jednou roztrhlo, ale to bylo z tech min kvalitnich.)

edit: je jasny ze v tom asi nebudete litat po meste, ale na doma jsou to idealni gate. Ja v tom chodim na koleji, vypada i nosi se to lip nez teplaky.

taky jsou dobry ty chlapsky monterky se snurou v pase, nebo s laclem. ty mivaj univerzalne siroky nohavice, a me se teda moc libej. Ale zas to asi clovek nebude nosit do prace nebo po meste :)

a jeste je tu posledni moznost.. koupit latku, a nechat si usit neco na miru, s prositym rozkrokem. Nebo si to usit sam.

Pokud to není tajemství :) : kolik máš přes stehno (jenom ze zajímavosti)?
loolan

Příspěvekod Smolik » pát, 4 kvě 2007, 10:11

WildOrchid píše:kupte si kovbojsky gate, nebo gate od kimona :lol: to ma prositej rozkrok aby se netrhal.

Idealne s plechovym rozkrokem :D . Ale zase by mi to mohlo rezivet :D Myslim tedy kalhoty :lol:
Smolik

Příspěvekod WildOrchid » pát, 4 kvě 2007, 10:19

loolan píše:Pokud to není tajemství :) : kolik máš přes stehno (jenom ze zajímavosti)?

60 nahore, 52 dole(pres ty dve hlavy nad kolenem). Vetsina gati mi je mala pres zadek nebo stehna, a velka v pase.
Když jsi uprostřed pole, nemáš deštník a hodně prší, ať děláš co děláš, stejně zmokneš. Tak se směj!
WildOrchid

Příspěvekod loolan » pát, 4 kvě 2007, 10:29

WildOrchid píše:
loolan píše:Pokud to není tajemství :) : kolik máš přes stehno (jenom ze zajímavosti)?

60 nahore, 52 dole(pres ty dve hlavy nad kolenem). Vetsina gati mi je mala pres zadek nebo stehna, a velka v pase.

Pěkná čísla; to mám důvod se stydět, já měl 62 jak šutr a po měsíci bez dřepů 59 trochu měkých...Ale to bude hned zpátky;
loolan

Příspěvekod WildOrchid » pát, 4 kvě 2007, 10:38

loolan píše:
WildOrchid píše:

Pěkná čísla; to mám důvod se stydět, já měl 62 jak šutr a po měsíci bez dřepů 59 trochu měkých...Ale to bude hned zpátky;

Me po mesici bez drepu zmekl zadek :lol: takze ted i mimo silovku drepuju. i kdyz jen predni, a s dosedem.
O vikendu na me sestra vyzebrala mou jedinou sukni kterou jsem jeste nosila, s tim, ze mam nohy ktery se do sukne nehodej. Tak nevim jestli mam byt rada za ty svy cisla..
WildOrchid

Příspěvekod loolan » pát, 4 kvě 2007, 10:53

WildOrchid píše:
loolan píše:
WildOrchid píše:

Me po mesici bez drepu zmekl zadek :lol: takze ted i mimo silovku drepuju. i kdyz jen predni, a s dosedem.
O vikendu na me sestra vyzebrala mou jedinou sukni kterou jsem jeste nosila, s tim, ze mam nohy ktery se do sukne nehodej. Tak nevim jestli mam byt rada za ty svy cisla..

Jo holt, jaký si to uděláš, takový Tomáš :)
loolan

Příspěvekod keba » pát, 4 kvě 2007, 12:30

Smolik píše:
keba píše:právě proto že je to prd rozměr a noha jak tyčka.Reagoval jsem k autorovy topicu a jeho 65cm raketám

Měřím 190cm ale obvod válce (možná komolý kužel) 66cm je pořád obvod válce 66cm.Vypadá to jinak ale je to pořád stejně
keba

Příspěvekod CIZOPASNIK » pát, 4 kvě 2007, 12:50

keba píše:
Smolik píše:

Měřím 190cm ale obvod válce (možná komolý kužel) 66cm je pořád obvod válce 66cm.Vypadá to jinak ale je to pořád stejně

omyl, resp. ano, je to porad stejne ale kdyz si pujdes kupovat kalhoty tak zjistis ze kalhoty na dylku nohou pri 190cm a 70cm stehne sezenes snadno ale pokud mas 170cm a 70 pres stehno tak koupis maximalne teplaky :lol:
"Knowing is not enough, we must apply
Willing is not enough, we must do."

Bruce Lee
CIZOPASNIK

Příspěvekod WildOrchid » pát, 4 kvě 2007, 13:06

CIZOPASNIK píše:
keba píše:
Smolik píše:

omyl, resp. ano, je to porad stejne ale kdyz si pujdes kupovat kalhoty tak zjistis ze kalhoty na dylku nohou pri 190cm a 70cm stehne sezenes snadno ale pokud mas 170cm a 70 pres stehno tak koupis maximalne teplaky :lol:

no hele, kdyby mel nekdo 190cm pas 80 stehno 70, a nekdo s vyskou 170cm totez, tak si prece muze koupit stejny gate, a zkratit si je.
(dost dlouho jsem nosivala gate po tatovi,stacilo je tak o 10-15 cm zkratit a byly mi. Ted uz mi bohuzel jsou tesny pres stehna)

samozrejme, pokud nejde o rifle se svama pres koleno, nebo nak sisly.. to by vypadalo trosku divne, mit boule misto na kolenech az u kotniku :lol:
WildOrchid

Příspěvekod ygg » pát, 4 kvě 2007, 13:10

To WO....k té sukni a sestře......nevěř jí...kecá, prostě potřebovala čórnout sukni :twisted:
... ked puknes pukatokom.....:-)))))))))))))))))
... inak sa z toho doblves......:-))))))
... nebo hynglat na prsách. a nebo si odsekneš hlavu když to nedáš.....:-)))))
To snad nie je mozne taky potrat do kanala v takejto funkcii....
ygg

Příspěvekod bazinger » pát, 4 kvě 2007, 15:28

mam 178cm a cez nohu 75cm (mal som aj viacej) a nosim kapsace (na styl SBS) a mam to v pici ...
bazinger

Příspěvekod keba » sob, 5 kvě 2007, 08:54

Cizo: máš pravdu.Já zase seženu džíny ale nohy mam jak dráty do betonu :lol:
keba

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuse