FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

Uplne stupidni problem-kalhoty

Hospodské řeči:-)

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Uplne stupidni problem-kalhoty

Příspěvekod Smolik » stř, 2 kvě 2007, 11:41

Zdar chlapci, resim mozna uplne stupidni problem, snad me nekdo z vas pochopi. Spoustu let jsem delal atletiku (sprinty) a cca 12-13 let zvedam zelezo. Mel jsem vzdy nadstartne vypracovane nohy, coz byl i dusledek treninku sprinteru (coz zahrnovalo vlastne take posilovnu). A ted ten sutpidni dotaz-jestli nekdo z vas poctive cvici drepy (jak kazdy tvrdi), nemate problemy nejenom s vyberem kalhot (relatvine uzky pas a siroka stehna) a hlavne s tim, ze se treba dziny velmi brzo prosoupou? Jak to resite? Dziny za par tisic prece musi vydrzet dele nez napr. pul roku pri relativne castem stridani...
Naposledy upravil Smolik dne čtv, 3 kvě 2007, 06:57, celkově upraveno 1
Smolik

Re: Uplne sutpidni problem-kalhoty

Příspěvekod Lifter675 » stř, 2 kvě 2007, 11:49

Smolik píše:Zdar chlapci, resim mozna uplne stupidni problem, snad me nekdo z vas pochopi. Spoustu let jsem delal atletiku (sprinty) a cca 12-13 let zvedam zelezo. Mel jsem vzdy nadstartne vypracovane nohy, coz byl i dusledek treninku sprinteru (coz zahrnovalo vlastne take posilovnu). A ted ten sutpidni dotaz-jestli nekdo z vas poctive cvici drepy (jak kazdy tvrdi), nemate problemy nejenom s vyberem kalhot (relatvine uzky pas a siroka stehna) a hlavne s tim, ze se treba dziny velmi brzo prosoupou? Jak to resite? Dziny za par tisic prece musi vydrzet dele nez napr. pul roku pri relativne castem stridani...

problém s výběrem kalhot ano, s prošoupáním jen když sem byl tlustý :-) Asi ti nikde neprodají takové džíny které vydrží několik let "ojíždění", proto doporučuji kupovat ty levnější nebo třeba tepláky (na ty je expert Mrmza). Nevím jak si na tom s % tělesného tuku, ale dieta by také mohla zabrat pokud nejsi již v pokročilém stádiu sloupoidních nohou
ten, kdo vymyslel práci, měl ji také naučit onanovat, aby se dovedla udělat sama
Lifter675
Site Admin

Příspěvekod CIZOPASNIK » stř, 2 kvě 2007, 11:51

cokoliv si koupim aby mi bylo pres stehna je mi velky v pase, vsechno se mi prosoupe v rozkroku po pul roce noseni

reseni: kupovat levny veci, ne jeansy za tisice, obcas klidne chodim po venku v teplakach (aktualne cerny no limits) a vubec to neresim
"Knowing is not enough, we must apply
Willing is not enough, we must do."

Bruce Lee
CIZOPASNIK

Příspěvekod kouba » stř, 2 kvě 2007, 11:56

Teplááááky :lol:

toto není reklama:-)
kouba

Příspěvekod Cynik » stř, 2 kvě 2007, 12:02

http://www.unclesam.cz.uvirt14.active24 ... tamin.html

Něco z toho na šňůrku...
Jinak mi docela sedí džíny Motor.
BTW okolo stehna včera měřeno 66cm při 89kg.
Cynik

Příspěvekod melounek » stř, 2 kvě 2007, 13:48

Neboj se pracovat s klíny, za pár korun vyřeší vše...přece nebudeš ochuzen o nejnovější výkřiky módy kvůli nadprůměrným stehnům!
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Příspěvekod Reno » stř, 2 kvě 2007, 15:27

CIZOPASNIK píše:cokoliv si koupim aby mi bylo pres stehna je mi velky v pase, vsechno se mi prosoupe v rozkroku po pul roce noseni

reseni: kupovat levny veci, ne jeansy za tisice, obcas klidne chodim po venku v teplakach (aktualne cerny no limits) a vubec to neresim

tady je obtíž, že můžeš být snadno zaměněn s člověkem, který v teplákách chodí cíleně:-) i když musím uznat, že doby, kdy takových borců co nosili tepláky No limits a k ním koženého křiváka už jsou dávno pryč:-) nicméně Zbyněk Slanař takhle chodí dodnes.
Reno
Site Admin

Příspěvekod CIZOPASNIK » stř, 2 kvě 2007, 19:19

Reno píše:
CIZOPASNIK píše:cokoliv si koupim aby mi bylo pres stehna je mi velky v pase, vsechno se mi prosoupe v rozkroku po pul roce noseni

tady je obtíž, že můžeš být snadno zaměněn s člověkem, který v teplákách chodí cíleně:-) i když musím uznat, že doby, kdy takových borců co nosili tepláky No limits a k ním koženého křiváka už jsou dávno pryč:-) nicméně Zbyněk Slanař takhle chodí dodnes.

tak obludnou kombinaci jako teplaky a kozenej krivak bych se pouzit neodvazil :D pravda je ze jsem dlouho vahal jestli tak vyjit ven ale pak jsem si rekl ze mi muzou vsichni... navic se temer vyhradne pohybuju bud ve fitku za barem nebo trenuju lidi a tam se ty teplaky hodi, preci jen kdyz se mi pri predvadeni drepu rozrthnou kapsace v rozkroku je to takove neprijemne :lol:
"Knowing is not enough, we must apply
Willing is not enough, we must do."

Bruce Lee
CIZOPASNIK

Příspěvekod Smolik » čtv, 3 kvě 2007, 07:03

melounek píše:Neboj se pracovat s klíny, za pár korun vyřeší vše...přece nebudeš ochuzen o nejnovější výkřiky módy kvůli nadprůměrným stehnům!
S klíny? Co tim myslis? Jinak ja co koupim, tak je mi take velke v pase, ale to vyresi opasek. Jinak mozna i ta dieta pomuze :twisted: , i kdyz kostky na brise jsou, půjdu dolu max. o 5-7 kg. Momentalne merim 174, 95 kg, stehno 65 (takze jsem vlastne proti mrmzovi bridil :D )
Smolik

Příspěvekod Reno » čtv, 3 kvě 2007, 07:21

New yorker dělá široké střihy, budou ti v pase i přes stehna.
Reno
Site Admin

Příspěvekod melounek » čtv, 3 kvě 2007, 08:32

Smolik píše: S klíny? Co tim myslis?

Koupíš si džíny, na které budeš hrdej. Budeš je tím pádem porád nosit a ony se prošoupou. Máš dvě možnosti, vlastně tři, pokud se rozhodneš je vyhodit. První možnost je chodit v prošoupanejch, ono to většinou není tak hrozný. Pokud tuto variantu odmítáš, nebo už to je "hrozný", můžeš vzít starý džíny, který víceméně ladí barvou k těm tvejm vysněnejm, zajít za krejčím a ten ti za kilo ty džíny vyspraví tak, že v nich můžeš bez obav chodit další rok. To se mi fakt osvědčilo. Já má prošoupaný všechny kalhoty, nejen džíny. Dokonce i spodní prádlo, ale tam to tak nevadí, myslím.
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Příspěvekod WildOrchid » čtv, 3 kvě 2007, 09:05

ja si vzdycky myslela, ze to prosoupani na zadku ma muj tata a sestra od toho, ze jsou hubeni, a sedej si na kostech.
Mezi nohama se rifle trhaj jen me. Jakto? Teda obcas se dira objevi prvni na kolenech, tam mi to ale nevadi a nosim je dal, nez se protrhnou i mezi nohama. Pak to sesiju a nosim dal, sesiju nosim dal sesiju nosim dal..
a kdyz se to trha uz kazdej den, tak to podsiju, a nosim dal, nez to podsity vypada jak plinky :lol: pak ty rifle s litosti vyhazuju.

Nejlepsi rifle co jsem mela, byly po maminym brachovi. Zvonovy, kvalitni, tvrdy, sisly.. dokonaly. vydrzely mi asi 8 let, nez jsem do nich mela velky stehna. schovala jsem si je pro svy deti :lol: (sice jsou na zadku dost pozasivany uz, ale porad hezky.)

a pak byly nejlepsi delwinky.. ale bohuzel uz takovy nevyrabej :(
Proste gate co jsou pres zadek uply, a nohavice maj siroky uz navrchu. Chtela jsem prihodit nejakou fotku, ale nikde nejsou moc dobre videt. Jeste je obcas nosim, ale uz jsou ve fazi kdy se trhaj kazdej den, a je nutny je podsit.(taky je mam od roku 2000 )
Když jsi uprostřed pole, nemáš deštník a hodně prší, ať děláš co děláš, stejně zmokneš. Tak se směj!
WildOrchid

Příspěvekod Smolik » čtv, 3 kvě 2007, 09:19

melounek píše:
Smolik píše: S klíny? Co tim myslis?

Koupíš si džíny, na které budeš hrdej. Budeš je tím pádem porád nosit a ony se prošoupou. Máš dvě možnosti, vlastně tři, pokud se rozhodneš je vyhodit. První možnost je chodit v prošoupanejch, ono to většinou není tak hrozný. Pokud tuto variantu odmítáš, nebo už to je "hrozný", můžeš vzít starý džíny, který víceméně ladí barvou k těm tvejm vysněnejm, zajít za krejčím a ten ti za kilo ty džíny vyspraví tak, že v nich můžeš bez obav chodit další rok. To se mi fakt osvědčilo. Já má prošoupaný všechny kalhoty, nejen džíny. Dokonce i spodní prádlo, ale tam to tak nevadí, myslím.
Jo takhle, taky reseni. Mely by tam davat nejaky karbonovy prouzky, at to neco vydrzi i relativnim hovadum :) .
Smolik

Příspěvekod keba » čtv, 3 kvě 2007, 14:01

Já teda nevim.Měl jsem přes nohu 66 a džíny mám půl roku a nikdy jsem s tim problémy neměl.A to si kupuju jen obyč levný džíny
keba

Příspěvekod kouba » čtv, 3 kvě 2007, 15:13

keba píše:Já teda nevim.Měl jsem přes nohu 66 a džíny mám půl roku a nikdy jsem s tim problémy neměl.A to si kupuju jen obyč levný džíny

To možná proto že si měl přes nohu 66:-)
kouba

Další

Zpět na Volná diskuse