FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

Vaše oblíbené reastaurace?

Hospodské řeči:-)

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Re: Vaše oblíbené reastaurace?

Příspěvekod EdCoan » pát, 21 zář 2012, 08:39

Vcera sem vzal mladou do Tisnova do restaurace Kvetnice - kdo sleduje Pohlreicha tak vi. Jidlo bylo vyborny za prumerny az mozna podprumerny brnensky ceny. Mel sem nejakou tomatovou polivku, byla dost sladka ale ja to tak mam rad, takze spokojenost. Jako hlavni chod sem mel veprovou panenku zabalenou v anglicke slanine a dijonskou omacku, stouchany brambory. To uz byla parada, maso idealne hotovy, omacka me chutnala mooooc. Cena za 200gr panenku cca 130Kc..Mlada mela nejakej testovinovej salat s masem, byl ok ale tohle neni jidlo kde se toho da nejak extra vymyslet. Celkove spokojenost, jeste bych malinko urychlil obsluhu (bylo skoro prazdno)
Resety a hykani provadim kazdej patek
EdCoan

Příspěvekod Lifter675 » pát, 21 zář 2012, 12:57

EdCoan píše:Vcera sem vzal mladou do Tisnova do restaurace Kvetnice - kdo sleduje Pohlreicha tak vi. Jidlo bylo vyborny za prumerny az mozna podprumerny brnensky ceny. Mel sem nejakou tomatovou polivku, byla dost sladka ale ja to tak mam rad, takze spokojenost. Jako hlavni chod sem mel veprovou panenku zabalenou v anglicke slanine a dijonskou omacku, stouchany brambory. To uz byla parada, maso idealne hotovy, omacka me chutnala mooooc. Cena za 200gr panenku cca 130Kc..Mlada mela nejakej testovinovej salat s masem, byl ok ale tohle neni jidlo kde se toho da nejak extra vymyslet. Celkove spokojenost, jeste bych malinko urychlil obsluhu (bylo skoro prazdno)
zrovna se tam chystáme :lol: Joo, to je podnik :D
ten, kdo vymyslel práci, měl ji také naučit onanovat, aby se dovedla udělat sama
Lifter675
Site Admin

Příspěvekod melounek » pát, 29 lis 2013, 13:40

http://www.zelenakocka.cz/index4.php

Kdo má rád pivo a je z Brna, asi zná. Já tam byl včera poprvé a hned jsem zavíral. Pil jsem tedy jen Matušku - Raptor, dál jsem se nedostal, neboť něco tak lahodného jsem nechtěl opustit. Opravdu doporučuju navštívit, pže kolegové sjeli celej pivní lístek a ta piva byla dobrá všechna.
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Příspěvekod josef » pát, 29 lis 2013, 14:25

Nebejvala Zelená kočka taneční klub? (za dob mých studií, tj. tak před 10 lety)
Mistr sebedestrukce
josef

Příspěvekod WildOrchid » pát, 29 lis 2013, 14:49

http://www.crlik.cz/index.php?id=105

tady jsme byli na doporuceni jedne crossfitacky po zavodech, ateda takhle pestry menu se jen tak nevidi. Chutove to taky vsechno bylo super, a dost se mi i libilo ze ke kave davali svatebni kolacek :) ty totiz miluju.
Když jsi uprostřed pole, nemáš deštník a hodně prší, ať děláš co děláš, stejně zmokneš. Tak se směj!
WildOrchid

Příspěvekod Reno » čtv, 3 bře 2016, 15:52

Lifter675 píše:
EdCoan píše:Vcera sem vzal mladou do Tisnova do restaurace Kvetnice - kdo sleduje Pohlreicha tak vi. Jidlo bylo vyborny za prumerny az mozna podprumerny brnensky ceny. Mel sem nejakou tomatovou polivku, byla dost sladka ale ja to tak mam rad, takze spokojenost. Jako hlavni chod sem mel veprovou panenku zabalenou v anglicke slanine a dijonskou omacku, stouchany brambory. To uz byla parada, maso idealne hotovy, omacka me chutnala mooooc. Cena za 200gr panenku cca 130Kc..Mlada mela nejakej testovinovej salat s masem, byl ok ale tohle neni jidlo kde se toho da nejak extra vymyslet. Celkove spokojenost, jeste bych malinko urychlil obsluhu (bylo skoro prazdno)
zrovna se tam chystáme :lol: Joo, to je podnik :D

čůrák nečte neví, v Tišnově jsem navštívil restauraci Pěna dní...
objednal jsem si steak, dostal jsem steak - z falešné svíčkové, tuhej jak cyp, nedal se ani ukrojit. z falešné svíčkové se prostě steak udělat nedá.
a dodatečně jsem si přečetl, že podnik je čerstvě otevřen - poté co ho v lednu 2015 zavřeli
http://www.blesk.cz/galerie/zpravy-udalosti/470752/
Reno
Site Admin

Příspěvekod Reno » pát, 15 dub 2016, 13:56

https://www.amici.cz/
na to že je to posranej fastfood, tak pizzu dělají asi nejlepší, co jsem za dlouho jedl....
nemluvě o brněnskejch...
Reno
Site Admin

Příspěvekod Reno » čtv, 28 črc 2016, 19:58

A nejlepší burgr - nemůžu napsat ve městě, protože Bystrc není město:)
https://www.zomato.com/cs/brno/vingl-re ... z%C3%A1pad
vingl bar na prýglu, dejte si burger s masem z žeber, nic lepšího už nikdy neochutnáte:)
Reno
Site Admin

Příspěvekod Hugo » pon, 22 kvě 2017, 11:42

Berounská black dog cantina. Výborné steaky a burgery taktéž :)
Hugo

Předchozí

Zpět na Volná diskuse