FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

Draper bojuje o život

Hospodské řeči:-)

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Draper bojuje o život

Příspěvekod Honza Kavalir » pát, 12 kvě 2017, 07:30

http://forum.ronnie.cz/draperova-lecba-t37638.html

od jeho Makušky

"
Ahoj všem,

už sem s Draperem nějakou dobu moc nechodíme, ale dlouhá léta byl Draper výraznou osobností fóra a tak beru za správně Vám říct, že Draper dnes bohužel utrpěl velmi vážnou srdeční zástavu, když zkolaboval na ulici v centru Brna.

První pomoc u něj sice byla ve velmi rychlém čase, protože se to stalo blízko nemocnice s urgentním příjmem nicméně jeho zástava trvala i při intenzivní srdeční masáži skoro 18minut než se podařilo jeho srdeční funkci obnovit.

Jeho stav je tak hodně vážný a v současné chvíli je na oddělení ARO v umělém spánku. Zítra se snad dozvíme víc, nyní je stabilizovaný nicméně nikdo netuší jestli a jak se oněch 18minut podepíše na jeho následném stavu. Má zavedený stent a je podchlazovaný do metabolického klidu.

Jedním z důvodů proč to sem píšu (a spoléhám na to, že se zdržíte nepřístojných soudů na jeho osobu) je fakt, že Drapera pravděpodobně i více než rok po vysazení dohonila jeho sypačská minulost. V jeho krevním oběhu byly nalezené krevní tromby a koagulanty staršího data. MUDr. se mě při příjmu v nemocnici rovnou zeptala jestli vím o tom, že je určitě v minulosti užíval. Proto radím - neblbněte.

Pevně věřím, že Draper zabojuje a vrátí se nám domů. Pokud by jste mu chtěli nějak vyjádřit podporu, můžete klidně sem. Doufám, že si to bude za pár dní či týdnů moct přečíst sám a určitě bude moc rád, když na něj budete spolu se mnou a jeho rodinou myslet.

Držte nám i jemu palce. Neznám horší pocit, než když se Vám ve vteřině zhroutí život a jediné, co Vám zůstane, je přání neztratit toho nejbližšího."

Házím to sem, protože hodně z nás Drapera zná, tak to určitě bude někoho zajímat a bude při tomhle životním tréninku na Drapera myslet
Honza Kavalir

Re: Draper bojuje o život

Příspěvekod Raptor » pát, 12 kvě 2017, 08:27

ano, četl jsem, včetně Zeratula (Bersekr) a Randa
Raptor

Příspěvekod Topděfka » pát, 12 kvě 2017, 09:02

Randa by uz mel nekdo zastrelit, moji reakci na nej mi hned Jebas smazal, skoda
Zname se rok a pul .... Chová se jak kdybysme spolu žili deset let a moje máma byla nějaká Macocha která mi zkazila celej život
Topděfka

Příspěvekod mysH » pát, 12 kvě 2017, 09:19

Že to s ním švihne až když se hodí do normálu a přestane blbnout .. dokonce rok po tom, to je fakt pěkně mizerná náhoda. Těch 18 minut je šíleně moc, na druhou stranu je mladej .. tak snad bude mít štígro
mysH

Příspěvekod Reno » pát, 12 kvě 2017, 09:35

doporučuju mu dostat se z toho, jinak je reálné riziko, že mu přijede Rando na pohřeb udělat přednášku o vysokosacharidové stravě:)
na facebooku už to je?
:roll:
Reno
Site Admin

Příspěvekod Aoife » pon, 15 kvě 2017, 00:58

draper.PNG
draper.PNG (126.89 KiB) Zobrazeno 3650 krát
*** Mám tak vychytralý plán, že kdybyste mu přišili ocas, mohli byste mu říkat lasička. ***
Aoife

Příspěvekod Raptor » pon, 15 kvě 2017, 08:27

Reno píše:doporučuju mu dostat se z toho, jinak je reálné riziko, že mu přijede Rando na pohřeb udělat přednášku o vysokosacharidové stravě:)
na facebooku už to je?
:roll:

vypádá, že to neriskoval... :)
Raptor

Příspěvekod witt » pon, 15 kvě 2017, 21:29

no podle felčara už to byl druhe infarkt, což v jeho letech :shock: a dostane stimulator. Clovek by rekl ze ty stovky hodin na veslarskym trenazeru cloveka posili....ale kdyz to delas na efecu a gramu kofeinu, tak asi ne :D
witt

Příspěvekod Reno » stř, 17 kvě 2017, 13:08

dgrimm - dobrej odkaz v diskusi:)))
i když to zase nevyžadovalo až tak věštecké schopnosti, to co předvedl Rando:)
Reno
Site Admin

Příspěvekod g_dgrim » pát, 19 kvě 2017, 00:27

Rozmyslam, ze co by som chcel vidiet viac:

a) rozpis Draperovych cyklov

b) psychologicky rozbor Randa
Vojto čo vygrcal, utrel vrchom pyžama, chrumky zadupané do drahého Peržana.
g_dgrim

Příspěvekod Raptor » pát, 19 kvě 2017, 08:55

docela se mu to věštění povedlo. Kdysi to dělali z játer, dneska stačí 60g masti a ranní chcánky no :lol:

já bych chtěl konečně vidět ty nejlepší záda ve strednej Európe na danú váhovú kategóriju :)
Raptor

Příspěvekod g_dgrim » pát, 19 kvě 2017, 10:53

Opatrne Raptore, aby ti neprisla PMka s fotkou... chrbatu. :lol: :oops:

http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=3&t=5010
SemTamTuPrídem píše:Pretože som extra zvádzač, a k tomu heterosexuál, akurát s občasnou chuťou na mužský penis.
Vojto čo vygrcal, utrel vrchom pyžama, chrumky zadupané do drahého Peržana.
g_dgrim

Příspěvekod Topděfka » pát, 19 kvě 2017, 11:18

A penis môže (druhotne, prvotne ženské telo) priťahovať viac než 5% mužov, to je pravda... ALE NIE SÚ GAYI, keď ich zaujíma len to.
Zname se rok a pul .... Chová se jak kdybysme spolu žili deset let a moje máma byla nějaká Macocha která mi zkazila celej život
Topděfka

Příspěvekod witt » stř, 24 kvě 2017, 10:19

g_dgrim píše:Rozmyslam, ze co by som chcel vidiet viac:

trenbolon...trenbolon...trenbolon :-D , Draperuv strach z vodotahačů je dostatečně známej.
witt

Příspěvekod Kardiak Draper » čtv, 25 kvě 2017, 18:12

witt píše:
g_dgrim píše:Rozmyslam, ze co by som chcel vidiet viac:

trenbolon...trenbolon...trenbolon :-D , Draperuv strach z vodotahačů je dostatečně známej.

suppe,
kdyz mas o mem sypani 6 let stare informace, tak je tu netrep jakoby to bylo aktualni
Trenbolon jsem mel pred mnoha lety velmi rad a prave proto, proc pises, ale casem jsem zjistil, ze vodu nejvic taha stejne to, jak zeru a pokud jsem zral 1000 sachru denne, byl jsem jak cisterna i po trenbolonu , ale postupne jsem tolik zrat prestal, presel jsem na veci jako tst enanthat k tomu klidne methan, pozdeju uz jen samotnej enan pripadne propik a nekolik let jsem daval jen tohe, takze tu nepis nic o trenbolonu, kdyz jsem posledni davku mel nekdy v roce 2012. V dobe kdy se mi to stalo jsem daval terapeuticke davky propionatu a tot vse
Kardiak Draper

Další

Zpět na Volná diskuse