FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

Představení projektu HodnoceniSuplementu.cz

Hospodské řeči:-)

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Představení projektu HodnoceniSuplementu.cz

Příspěvekod 28zdenek » stř, 27 dub 2016, 11:51

Zdravím,

rád bych Vám představil a přitom pozval na náš projekt http://www.hodnocenisuplementu.cz

Jak už název prozrazuje sám, hlavní myšlenka webu je hodnocení suplementů od samotných uživatelů, což je myslím vždy ta nejlepší recenze. Protože pokud vám to budou hodnotit firmy samotné, tak se dostaneme do té fáze, že všechny produkty budou nejlepší na světě a pomůžou vám k nabrání 10 kg svalů za měsíc. Dále zde najdete i slevy na nákup suplementů a rozvíjející se blog, kde se snažíme psát různé články s fitness tématikou.

Budeme velice rádi, pokud náš web navštívíte a napíšete nějaké recenze, které následně pomůžou dalším návštěvníkům webu.

Na závěr bych se chtěl zeptat, co si o webu myslíte a co vám třeba chybí za funkce atd..

Tohle vlákno založeno se souhlasem Pavla Kantoříka
28zdenek

Re: Představení projektu HodnoceniSuplementu.cz

Příspěvekod guruhonza » stř, 27 dub 2016, 16:24

Osobně všechny takovéhle weby hned odsoudím jako blbost, když vidím v hodnocení
a) produkt co má 100%
b) ... hned několik produktů co má 100%
c) ... hned několik produktů jednoho druhu (např. protein) co má 100%

Pokud má něco 100%, tak by těch 100% už nic mít nemělo.

Další věc... pokud mám procenta, tak je potřeba používat procenta od 0, 1% až po 100%. Pokud má většina věcí 95%+, tak jsem znovu zmatenej

Jen tak z hlavy, kdyby po mě někdo chtěl zhodnotit proteiny následujících 5 značek a mělo by jít o nějaký protein, tak při vzpomínce na chuť, složení, rozpustnost, trávení proteinu,... vyklopím asi tyhle procenta

Hydro Smartlabs - 88% - hořká čoko
Scitec Isolate - 76% - malina či co to bylo
Dymatize vanilka - 38%
Extrifit WPC 80 - 38% - čoko?
Promil WPC80 (?) - ... ten slavnej, co pěnil a všem z něj bylo špatně - 6%

To samý tyčky, tam bych z těch českých žádné nedal snad ani 80%.

Takže ... možná dobrý pro lidi, co tomuhle věří. Ale ne dobrý pro lidi, kteří se chtějí o produktu opravdu něco dozvědět. V takovém případě mě zajímá recenze od někoho, kdo tomu rozumí. Rozebere ingredience a dobře zhodnotí "funkci" suplementu. A funkce není ANO Funguje, cítím ho a NE, necítím nic. Tzn 0 nebo 100.
Funkce je ... u předtréninkáče například to, že jo, napumpování super, ale Full as Fuck od Piany je v tomhle mnohem silnější, takže za tohle dávám 70%. Složení je bomba, i když je tam dost věcí zbytečných. 85%. Chuť parádní, neměl jsem lepší - 95%. Dojezd po tréninku byl sakra silnej a já z toho byl brutálně rozsekanej a za to palec dolů a 30% za dojezd.

V průměru asi 70%, což je sakra dobrý a moc přípravků se před to nedostane.

U vás je 95% podprůměr

To tak moje myšlenky k tomuhle... chaoticky

EDIT:

A abych byl ještě konstruktivnější. Podle mě by to všechno mělo větší smysl, kdybyste přidali Video recenze od odborníků mi chybí

Chybí mi představení ingrediencí, které produkty mají a vysvětlení, jestli mají co v produktech dělat a k čemu jsou, nebo naopak proč tam tohle být rozhodne nemá a proč... a co je lepší. A nebo jaká gramáž (např. citrulin malátu v předtrénikáči) má smysl a co je prostě v tak malém množství, že by se měl výrobce stydět
guruhonza

Re: Představení projektu HodnoceniSuplementu.cz

Příspěvekod Reno » stř, 27 dub 2016, 18:15

28zdenek píše:
Tohle vlákno založeno se souhlasem Pavla Kantoříka

Původní vlákno jsem smazal já, předpokládám, že účel založení toho webu není čistě bohulibý, tak mi to přišlo jako reklama.
Reno
Site Admin

Zpět na Volná diskuse