FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

Věčný spor o hloubce dřepu

Hospodské řeči:-)

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Re: Věčný spor o hloubce dřepu

Příspěvekod Raptor » stř, 22 dub 2015, 11:45

Předpokládám, že jde o reakci na diskusi na vedlejším serveru po proběhlém MČR GPC :lol: Jo nejde než souhlasit. Jenom bych dodal k některým výkřikům rawkařů, kteří se tam přidali, že zrovna nedávný šampionát rawky v Austrálii ukázal, že se jedná o problém nejen open equipu... videa mě dost zklamaly co se týče uznatelnosti dřepů a mrtvol...
Raptor

Příspěvekod Kulsud » stř, 22 dub 2015, 12:08

Raptor píše:Předpokládám, že jde o reakci na diskusi na vedlejším serveru po proběhlém MČR GPC :lol: Jo nejde než souhlasit. Jenom bych dodal k některým výkřikům rawkařů, kteří se tam přidali, že zrovna nedávný šampionát rawky v Austrálii ukázal, že se jedná o problém nejen open equipu... videa mě dost zklamaly co se týče uznatelnosti dřepů a mrtvol...

Vadí mi myšlenky typu, já dřepu na paty, čili dělám nejlepší dřepy a tak by měli dřepat všichni. Udělej dřep, který vyhovuje pravidlům....
Anton Chigurh - charakterní muž.
Kulsud

Příspěvekod DrLift_ » čtv, 23 dub 2015, 07:01

Kulsud píše:
Raptor píše:Předpokládám, že jde o reakci na diskusi na vedlejším serveru po proběhlém MČR GPC :lol: Jo nejde než souhlasit. Jenom bych dodal k některým výkřikům rawkařů, kteří se tam přidali, že zrovna nedávný šampionát rawky v Austrálii ukázal, že se jedná o problém nejen open equipu... videa mě dost zklamaly co se týče uznatelnosti dřepů a mrtvol...

Vadí mi myšlenky typu, já dřepu na paty, čili dělám nejlepší dřepy a tak by měli dřepat všichni. Udělej dřep, který vyhovuje pravidlům....

Tak nejak.

Jeste k tem pravidlum. Mne ten posun prijde celkem pochopitelnej a rozumnej. Pokud chteji v open federacich rozhodovat objektivne, tak v podstate nic jineho nezbyva. Posoudit nejaky uhel nejde, takze v podstate jedina moznost je prave ten prechod stehna v trup. Pokud to delat nebudou, bude mit nejspis dost lidi problem s tim, ze rozhodci uznavaji drepy podle momentalni nalady a sympatii k zavodnikum.
DrLift_

Příspěvekod DrLift_ » čtv, 23 dub 2015, 07:06

Videl jsi ME RAW v Plzni? Ted mi nejde o rozhodovani, ale o ty silene pokusy co tam spousta zavodniku predvadela. Na tehle urovni bych cekal, ze budou mit zavodnici technicky zvladnute discipliny.... Je zajimavy, ze na equip se neco takoveho prakticky nevyskytuje. Zavodnici, kteri si tenhle zavod odskocili z equip pritom s technikou nemeli zadne problemy.
DrLift_

Příspěvekod Raptor » čtv, 23 dub 2015, 08:37

DrLift_ píše:

Videl jsi ME RAW v Plzni? Ted mi nejde o rozhodovani, ale o ty silene pokusy co tam spousta zavodniku predvadela. Na tehle urovni bych cekal, ze budou mit zavodnici technicky zvladnute discipliny.... Je zajimavy, ze na equip se neco takoveho prakticky nevyskytuje. Zavodnici, kteri si tenhle zavod odskocili z equip pritom s technikou nemeli zadne problemy.

Přesně tak, tohle mě taky napadlo, u některých pokusů mě to i fyzicky bolelo :lol: . Jestli to je tím, že někteří rawkaři naskočili až před nedávnem a nejsou "nadrilovaní" nevím... Proto mě hned taky napadlo, že takhle bude u velké části dost brzo nějaké zranění...
Raptor

Příspěvekod EdCoan » čtv, 23 dub 2015, 09:18

Malokdo ma perfektni techniku na raw max ale tohle bylo dost casto za hranou, taky sem u nekterych jedincu prepinal okno abych to nevidel
Resety a hykani provadim kazdej patek
EdCoan

Příspěvekod Kulsud » čtv, 23 dub 2015, 10:37

DrLift_ píše:
Kulsud píše:

Tak nejak.

Jeste k tem pravidlum. Mne ten posun prijde celkem pochopitelnej a rozumnej. Pokud chteji v open federacich rozhodovat objektivne, tak v podstate nic jineho nezbyva. Posoudit nejaky uhel nejde, takze v podstate jedina moznost je prave ten prechod stehna v trup. Pokud to delat nebudou, bude mit nejspis dost lidi problem s tim, ze rozhodci uznavaji drepy podle momentalni nalady a sympatii k zavodnikum.

Domnívám se, že v OPEN asociacích, kde tak nějak pro tu pidizákladnu funguje řekněme to rodinné prostředí, stále platí rozhodování dle nálady a osobní sympatii k závodníkům.
Kulsud

Příspěvekod josef » čtv, 23 dub 2015, 11:31

Za to pískání na MCR GPC jsem byl na internetu už označen ruzne, popravčí a kat byly ty slusne :-)
Pravidla jsou ale stejná pro všechny, ať si říká kdo chce co chce a za tim si stojím. V anglickém originálu se GPC pravidla pro hloubku dřepu neliší od IPF. Brekot ze pod paralelou vicevrstvé dresy ztrácí support mě nezajímají. Dokud si nenapíšou vlastní pravidla pro multiply dresy, tak mají smůlu.
Mistr sebedestrukce
josef

Příspěvekod josef » čtv, 23 dub 2015, 11:34

Kulsud píše:Domnívám se, že v OPEN asociacích, kde tak nějak pro tu pidizákladnu funguje řekněme to rodinné prostředí, stále platí rozhodování dle nálady a osobní sympatii k závodníkům.

Tak u mě ne :-) Snažím se pískat všem stejne a červenou ode mě vidělo i dost kluků se kterými se známe.
Mistr sebedestrukce
josef

Příspěvekod Kulsud » čtv, 23 dub 2015, 11:35

josef píše:Za to pískání na MCR GPC jsem byl na internetu už označen ruzne, popravčí a kat byly ty slusne :-)
Pravidla jsou ale stejná pro všechny, ať si říká kdo chce co chce a za tim si stojím. V anglickém originálu se GPC pravidla pro hloubku dřepu neliší od IPF. Brekot ze pod paralelou vicevrstvé dresy ztrácí support mě nezajímají. Dokud si nenapíšou vlastní pravidla pro multiply dresy, tak mají smůlu.

Jo tak ty jsi ten Josef....:-) NO tak já to psal na začátku tohohle článku a pak i rozvinul. Pravidla jsou stejná ve všech asociacích. Tedy těch, co se tu řeší nejčastěji - tj. IPF, GPC, WPC a WUAP. Tam je to stejné i s malůvkou.Čili také nechápu ten hon na čarodějnice. A samozřejmě také nevím, jestli v AUFPFGI se hloubka dřepu píská třeba jináč. Já bych to řešil takhle, ok, dosud nám to procházelo, teď se začalo pískat tvrdě - musíme se přizpůsobit. Ne brečet. Samozřejmě nesmysl na téma, že dres někde ztrácí support...Tam jde o to pohnout si se svým JÁ a sundat pár kilo dolů. Koneckonců Martin Homola těch 400 dřepnul krásně.
Kulsud

Příspěvekod Kulsud » čtv, 23 dub 2015, 11:49

josef píše:
Kulsud píše:Domnívám se, že v OPEN asociacích, kde tak nějak pro tu pidizákladnu funguje řekněme to rodinné prostředí, stále platí rozhodování dle nálady a osobní sympatii k závodníkům.

Tak u mě ne :-) Snažím se pískat všem stejne a červenou ode mě vidělo i dost kluků se kterými se známe.

První vlaštovka jaro nedělá :-) Tady jde spíš o to, že se musí sejít nějaký stabilní kádr rozhodčích. A ten už máte asi vytvořený. Dřív dělal rozhodčího kdo šel zrovna kolem a tak nějak měl jakousi matnou představu o tom, co je to powerlifting, jak vypadá dřep, tlak a pozved....Tyhle časy už asi minuly.
Kulsud

Příspěvekod josef » čtv, 23 dub 2015, 13:23

Snažíme se. Jde to ale pomalu.
Mistr sebedestrukce
josef

Příspěvekod houmí » čtv, 23 dub 2015, 19:56

Kulsud píše:...Samozřejmě nesmysl na téma, že dres někde ztrácí support...Tam jde o to pohnout si se svým JÁ a sundat pár kilo dolů. Koneckonců Martin Homola těch 400 dřepnul krásně.

Taky jsem si trochu poplakal,ale nakonec nic jiného než přizpůsobit se dané situaci nezbývá. :)
houmí

Příspěvekod Reno » ned, 20 pro 2015, 10:30

Tom Platz ve francouzské verzi:)
Reno
Site Admin

Příspěvekod AHOLA » čtv, 11 úno 2016, 13:12

Inspiracia - pre osviezenie treningu (za mna - 87 reps, nie, dik :lol: )
Vzpomněl jsem si na tátu, kterej nejí maso, protože je nezdravý, protože ve střevech hnije. Na to přišel tak, že hovna pak hrozně smrdí, proto to tam logicky hnije. A to je člověk se dvěma vysokýma školama.
AHOLA

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuse