FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

Řízení v UK

Hospodské řeči:-)

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Řízení v UK

Příspěvekod Reno » úte, 11 bře 2014, 20:45

Neřídili jste někdo auto v UK? Je to hrůza, nebo se to dá zvládnout?
Reno
Site Admin

Re: Řízení v UK

Příspěvekod Kulsud » úte, 11 bře 2014, 20:56

Já řídil cca 2000 km z Birminghamu na sever do Skotska a zpět. Upřímně, pro mě to peklo bylo, to nezapírám. Možná tam byl také faktor toho, že jsem byl unavenej po závodech. Prostě jako když jsi znovu v autoškole, hlavně nájezd a sjezd z dálnice a velké kruhové objezdy a křižovatky ve velkých městech s několika proudy, to bylo zlo. Můj brácha už je 7 let v Austrošce a jistý si byl naprosto až po roce. Nechci tě strašit, dá se to zvládnout, jen to chce maximálně se soustředit na 150% a mít oči na stopkách a nezanedbat žádnou maličkost. Ale to je můj subjektivní pocit. Někdo to možná má jinak.

Dnes když jezdíš po notoricky známých místech, nebo jsi sebejistý řidič, tak pozornost otupí a ty řadu věcí jedeš dá se říct bezmyšlenkovitě. Tam to ale neplatí, tam ti prostě při řízení hlava jede naplno.
Anton Chigurh - charakterní muž.
Kulsud

Příspěvekod melounek » úte, 11 bře 2014, 23:15

Měl jsem řidičák asi rok, jel jsem do UK autem, tam jezdil a bloudil a naprosto v pohodě. Teda pro úplnost - jednou jsem vyjel z kruháku v protisměru:).
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Příspěvekod g_dgrim » stř, 12 bře 2014, 16:11

hlavne bacha na to az sa vratis naspat do EU, jak budes zblbnuty z riadenia v UK a nebudes davat pozor sa ti moze stat ze vojdes do protismeru na kruhaci :)
Vojto čo vygrcal, utrel vrchom pyžama, chrumky zadupané do drahého Peržana.
g_dgrim

Příspěvekod Kulsud » sob, 15 bře 2014, 17:21

melounek píše:Měl jsem řidičák asi rok, jel jsem do UK autem, tam jezdil a bloudil a naprosto v pohodě. Teda pro úplnost - jednou jsem vyjel z kruháku v protisměru:).

No ale vy kucí z Brna to máte celkově jinak všechno.
Anton Chigurh - charakterní muž.
Kulsud

Příspěvekod Reno » pon, 17 bře 2014, 18:56

V UK bych možná řídit zvládnul, ale v Londýně bych se na to určitě necítil, to je čirý humbuk.
Nakonec jsem si udělal výlet na místo určení místním vlakem a bylo to fajn.
Jinak mně ovšem UK a Londýn moc nenadchnul. Drahota jako prase, architektura šílená, jídlo
vesměs nepoživatelné, tatáž naprosto základní potravina jako třeba rajče nebo grep chutná
úplně jinak, pudink se říká asi deseti věcem ale žádná z nich není pudink:-)
Co mně ale odrovnalo je jejich nálada se vožrat kdykoliv a povětšinou šest dnů v týdnu.
Kolega dělá manažera v PUBu v centru Londýna a ohavná putyka velikosti cca 250 m2
dokáže vydělat 15M čistého… denní tržba není problém okolo 10 000 liber.
Reno
Site Admin

Zpět na Volná diskuse