FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

Rozvod

Hospodské řeči:-)

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Rozvod

Příspěvekod josef » pon, 21 kvě 2012, 21:04

Zdar, mám menší problém (teda ne já, ale brácha). Potřeboval bych trochu poradit, jestli teda někdo víte, nebo nedej bóže máte zkušenosti, kam se obrátit při rozvodu, hlavně co se týká sporu o dítě. Existuje nějaké "informační centrum", webová stránka, nebo něco na ten styl?
Mistr sebedestrukce
josef

Re: Rozvod

Příspěvekod melounek » úte, 22 kvě 2012, 08:10

Rozhodně bych tedy volil advokáta, co dělá rodinné právo. Pro bližší orientaci se může podívat na stránky ČAKu - http://vyhledavac.cak.cz/Units/_Search/search.aspx
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Příspěvekod Ďáblův advokát » úte, 22 kvě 2012, 14:48

Za posledních deset let jsem dělal přes sto rozvodů ....., zrovna dneska jedno stání, ať jde k advokátovi. Pokud chce ušetřit, tak ohledně dětí mu poradí na městským úřadě /poveřeným, dle místa bydliště, odbor sociálních věcí, sociálně právní ochrana dětí - ustanovujou je jako opatrovníky v řízení o dětech/.

Tak
Nekontrolovaná imigrace spojená s demografickým poklesem a multikulturalismem obtěžkaným pocitem viny stvořila stále rostoucí populaci neasimilovaných muslimů, rozhodnutých změnit Evropu k nepoznání.
Ďáblův advokát
Veterán

Příspěvekod DrLift » pon, 28 kvě 2012, 06:03

Nejdriv bych urcite zasel na mestky urad na odbor pece o rodinu nebo jak se to jmenuje. Neco malo ti tam poradej, navic si zenska od nich obcas necha domluvit.
DrLift
Guru

Příspěvekod Ďáblův advokát » úte, 29 kvě 2012, 13:18

DrLift píše:Nejdriv bych urcite zasel na mestky urad na odbor pece o rodinu nebo jak se to jmenuje. Neco malo ti tam poradej, navic si zenska od nich obcas necha domluvit.

To je to samý ....
Nekontrolovaná imigrace spojená s demografickým poklesem a multikulturalismem obtěžkaným pocitem viny stvořila stále rostoucí populaci neasimilovaných muslimů, rozhodnutých změnit Evropu k nepoznání.
Ďáblův advokát
Veterán

Příspěvekod DrLift » úte, 29 kvě 2012, 13:45

Ďáblův advokát píše:
DrLift píše:Nejdriv bych urcite zasel na mestky urad na odbor pece o rodinu nebo jak se to jmenuje. Neco malo ti tam poradej, navic si zenska od nich obcas necha domluvit.

To je to samý ....

Jj, je to v podstate to samy co jsi psal.

Napadla mne jeste jedna vec. Pokud pujdes na ten urad, dopredu radim, abys ses vybavil velkou trpelivosti. Zensky totiz tak nejak drzi pri sobe, alespon ve mne zustal pocit, ze socialni pracovnice a i soudkyne nebyly zpocatku zrovna nestranne....
DrLift
Guru

Příspěvekod josef » stř, 30 kvě 2012, 13:06

Já tam nepůjdu, naštěstí, ale brácha. To s tou "sociální soudržností" mě napadlo a nevim jak se s tím brácha popasuje, bo je taký neprůbojný. Na druhou stranu, on s rozvodem nesouhlasí a návrh na rozvod podává jeho Ex, která odešla kvůli jinému, tak by ženský mohly být shovívavější (starostlivý otec, to se snad taky cení :D )
Každopádně díky za postřehy a rady.
Mistr sebedestrukce
josef

Příspěvekod Mathaus » úte, 5 bře 2013, 16:07

Skrizkem po funuse... Ale na profi praci mus byt profici... Za dobreho pravnika stoji za to uvalit... Ted mi prisel ucet na kilo a rad platim, protoze dobry pravnik je jak pozehnani.... Nech si poradit od zdejsich znalcu a doporucit spicky v oboru...
Mathaus

Zpět na Volná diskuse