FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

co se vam prave stalo zajimaveho...

Hospodské řeči:-)

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Re: co se vam prave stalo zajimaveho...

Příspěvekod Reno » stř, 9 lis 2016, 07:59

tak Trump bude prezidentem:) už když jsem včera poslouchal debaty o tom, jak to má Hillary v kapse něco mi říkalo, že se chystá
podobné překvapení jako s Brexitem a ejhle, je to tady :lol: :lol: :lol:
Reno
Site Admin

Příspěvekod Raptor » stř, 9 lis 2016, 09:33

Těžký den pro sunshine hatery. A čeká je Rakousko, příští rok Maďarsko, Holandsko, Francie a Německo...

Malá naděje, že buzerant (i když chodí v průvodu s holým análem) není víc než člověk co má rodinu, černý nefachčenko (i když má černou tlamu) není víc než ten co se snaží uživit, imigrant není ten, který by měl rozhodovat o osudu cizí země. Američani si vzali zpět svou zemi. Bůh buď milostivý k Evropě a jejímu slabošskému kreténskému vedení...
Raptor

Příspěvekod AHOLA » stř, 9 lis 2016, 10:17

Reno píše:tak Trump bude prezidentem:) už když jsem včera poslouchal debaty o tom, jak to má Hillary v kapse něco mi říkalo, že se chystá
podobné překvapení jako s Brexitem a ejhle, je to tady :lol: :lol: :lol:

Pre mna to bolo dost citatelne, v lete som si na to aj stavil....to pretlacanie katastrofalnej Hilary a okate pokusy o odstavenie Trumpa (ktory je arogantny a slaboduchy idiot, o tom potom), to snad ani nemoholo dopadnut inac. Vela ludi si mysli, ze Bernie S. by mal viac sanci, po tych podrayoch od Hilary aj mnohi jeho stupenci zacali hovorit o podpore Donalda...

Nielen Brexit, ale uz volba Zeman - knize mi prisla podobna. Masivna medialna kampan v prospech jedneho kandidata, nasilne presvedcovanie o neprijatelnosti druheho, stavkovky su z toho zblbnute a ich kurzy skacu ako klokan na Fku...(vtedy som tiez podal na Zemana kvoli fajn kurzu).

Tazko povedat co cakat od DT, nataral toho dost, ale program republiknov je o inom.
Vzpomněl jsem si na tátu, kterej nejí maso, protože je nezdravý, protože ve střevech hnije. Na to přišel tak, že hovna pak hrozně smrdí, proto to tam logicky hnije. A to je člověk se dvěma vysokýma školama.
AHOLA

Příspěvekod EdCoan » stř, 9 lis 2016, 10:56

Je to furt dokola, nejdriv zacali ziskavat Wilders, LePen, UKIP a nestalo se nic, pak volba prezidenta v Rakousku a zas nic, pak BREXIT a zase hovno..no tak ted maji Trumpa. Casem se treba nekdo chytne za nos a zjisti ze nazyvat kazdyho kdo s nim nesouhlasi idiotem, rasistou a kdovi cim je k nicemu. Do te doby budou "elity" neustale prekvapeny...Francie pristi rok je zhavej kandidat na dalsi prekvapko. Sebereflexe nula, uz zase sou vsude videt clanky ze rozhodli neinformovani idioti :)
Resety a hykani provadim kazdej patek
EdCoan

Příspěvekod AHOLA » stř, 9 lis 2016, 18:03

Ale stalo to za tie slzy?

Vzpomněl jsem si na tátu, kterej nejí maso, protože je nezdravý, protože ve střevech hnije. Na to přišel tak, že hovna pak hrozně smrdí, proto to tam logicky hnije. A to je člověk se dvěma vysokýma školama.
AHOLA

Příspěvekod Marat » stř, 9 lis 2016, 20:01

Dival jsme se na sme.sk a tam to teda prezentuji jako konec sveta, tady podle me prevazyje spis uklidnovani situace a kazdy expert ted tvrdi, ze Trump se umirni ve slovech i cinech.

Nektere titulky ze sme.sk:
Mikloš: Deštruktívna politika, ktorú robí Putin, získala v Trumpovi spojenca
Trump je treťou geopolitickou bombou nášho storočia
Klamstvá ani neplatené dane ho nezložili. Ako sa Trump dostal do Bieleho domu
Čo urobili Američania, keď odovzdali Ameriku Trumpovi?
Donald môže urýchliť koniec liberálnej demokracie vo svete
Naše nohy mají tvar bot.
Marat

Příspěvekod AHOLA » stř, 9 lis 2016, 23:23

Dennik SME dokazal, ze ked sa redakcia snazi, tak sa z podpriemerneho pamfletu da vykresat uplna stoka.

Zacali s tym uz aspon pol roka do zadu a potom sa to uz len stupnovalo. Posledne tyzdne minimalne 2-3 clanky denne o tom, aka je Hilary dobra alternativa a preco je Trump blazon, nebezpecny maniak a sexista. Asi zabudli, ze elektorat je na opacnej strane Atlantiku.
AHOLA

Příspěvekod Marat » čtv, 10 lis 2016, 10:41

U nas tomu vevodila CT, ta snad taky byla jeste horsi, nez vetsina medii v USA.
A asi nejpresnejsi predikci o tom jak to dopadne mel komunisticky spion Kochler na zatracovanych PL:
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/ro ... her-461565
:mrgreen:
Naše nohy mají tvar bot.
Marat

Příspěvekod AHOLA » sob, 21 led 2017, 13:40

Reno, ak budes organizovat stretko tohto fora v Brne, daj mi vediet aspon 10 minut vopred...

http://www.etrend.sk/technologie/hyperloop-sa-po-bratislave-posuva-aj-do-brna.html
AHOLA

Příspěvekod Reno » stř, 1 úno 2017, 13:42

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Týden v Maroku na motorkách, neuvěřitelně drahý chlast /v místním klubu Heineken 0.3l za 10 EUR ale za tu neskutečnou atmosféru to stálo/,
neuvěřitelně levné jídlo /největší zážitek když si u řezníka ukážete kolik kterého masa a za 20 minut vám přistane na stole grilovaný se spoustu
zeleniny a skvělého chleba za cca 150 korun pro tři lidi/, šílený provoz /ve městě ve třech pruzích jede pět aut a mezi nima cyklisti a skůtry a oslíci táhnoucí povozy/, krásné
ženské, a to jakože moc, a v horách taková chudoba jakou jsem asi ještě neviděl... Zastavili jsme u místní školy, vyběhli děcka začaly na nás mávat
vysvědčením, ukazovat nám ho a naskákaly na nás, tak jsme jim rozdali bonbóny, to mně trochu dostalo :oops:
Reno
Site Admin

Příspěvekod Reno » čtv, 16 bře 2017, 15:24

Na ronnie - nick reality je buď eSko, ale spíš Jebas, zamotal se do sraček, pak mi zrušil účet, smazal příspěvky a bylo:)
Reno
Site Admin

Příspěvekod Raptor » pát, 17 bře 2017, 10:32

cos mu tam psal? Ty vytečkované příspěvky budí moji zvědavost :lol:
Raptor

Příspěvekod Reno » pát, 17 bře 2017, 18:15

už dřív tam ten nick vykládal o mně někomu, jak se jmenuju atd.
napsal jsem mu někdy v prosinci SZ - že se za svoje jméno nestydím ale ať napíše i svoje klidně.
neodpověděl a ani si zprávu nepřečetl.

teď tam byla diskuse, kterou vidíš, o tom, že pomocné látky udělají z proteinu něco úplně jiného.
když se do toho začal motat, napsal, že se se mnou vůbec nemíní bavit nebo něco takového.
někdo další na něho reagoval, což je tam vidět, že by ho ta odpověď zajímala taky
pak je tam jeho odpověď o tabletách, co projdou tělem nestrávené z důvodu špatné výroby.

a na to já jsem napsal, že tyhle přísně tajné info, co se nikde neví, jsou bezpochyby o famózních
BCAA firmy Extrifit, které nepotřebovaly pomocné látky, protože je zpressovali tak silně, že je tělo
zase vydalo ve stejné podobě. čemuž osobně nevěřím, ale je poměrně snadno možné, že je zpressovali
tak silně, že jejich trávení se značně zpozdilo a tím pádem naprosto ztratily svůj smysl.

na tento příspěvek odpověděl, že mu píšu vulgární SZ /což by se dalo snadno dokázat, že je totální
nesmysl/ a že se se mnou vůbec nebude bavit. příspěvek tam vydržel asi tak dvě minuty, než mu došlo,
že se totálně ztrapnil, smazal můj i svůj příspěvek, smazal mi účet a svedl to na to, že tam žádné hádky
trpět nebude:)

není u toho napsáno, kdo to smazal, ale podle zrušení účtu o dvě minuty později to tipuju na Mr. Jebase.
netušil jsem, že jakékoliv znesvěcení firmy Extrifit ho ještě tak moc pálí. každopádně, jeho záliba v pomlouvání
konkurenčních výrobků a chválení jiných pod druhým nickem je zábavná. docela se divím, že mu to za to stojí,
asi mu klesly prodeje, že je tak nervózní:)
Reno
Site Admin

Příspěvekod WildOrchid » pát, 17 bře 2017, 23:07

vtipný, že člověk nemusí ani chodit na Ronnie, když to nejzajímavější se pak dozví tady :twisted:
Když jsi uprostřed pole, nemáš deštník a hodně prší, ať děláš co děláš, stejně zmokneš. Tak se směj!
WildOrchid

Příspěvekod Marat » sob, 18 bře 2017, 08:51

Neco podobneho uz tam kdysi bylo. Sam Vacek tam vysvetloval klukum, ze bcaa prasek neni vyrobek, ale surovina a ze vyrobek jsou az tablety. Prirovnaval to k tomu, ze bcaa je mouka a bcaa tablety chleba. :-D Pak mu tam nekdo rekl, ze bcaa je chleba a tablety jsou krajice toho chleba prodavane v pohodlnejsi a drazsi forme, kdyz uz. A pak mu tam taky otloukl o hlavu ty kamenne tablety. Taky to tam nebylo dlouho...
Naše nohy mají tvar bot.
Marat

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuse