FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

co se vam prave stalo zajimaveho...

Hospodské řeči:-)

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

co se vam prave stalo zajimaveho...

Příspěvekod CIZOPASNIK » čtv, 9 bře 2006, 13:45

napadlo me zavest takovy globalni log, cokoliv zajimaveho se vam stalo a o co se chcete podelit s ostatnimi sem napiste... podelte se o sve zazitky!
CIZOPASNIK

Příspěvekod CIZOPASNIK » čtv, 9 bře 2006, 13:46

tak ja jsem prave poobedval dvojity smazeny syr s pulkilem brambor a k tomu jsem mel celou sklenici tatarky, premyslim jestli mam zavolat na pohotovost a nechat si vypumpovat zaludek...
CIZOPASNIK

Příspěvekod g_dgrim » čtv, 9 bře 2006, 13:58

bola ta tatarska omacka pokazena? :lol:
Vojto čo vygrcal, utrel vrchom pyžama, chrumky zadupané do drahého Peržana.
g_dgrim

Příspěvekod CIZOPASNIK » čtv, 9 bře 2006, 14:03

nebyla ale asi to vseho bylo privela :lol: zajedl jsem to cokoladou figaro-sladka vasen (miuju bubvinky) ale nevim jestli to byl dobry napad :?
CIZOPASNIK

Příspěvekod jurgen » čtv, 9 bře 2006, 14:35

pred hodinou som sa zobudil. to je zatial najzajimavejsia vec dneska.
jurgen
Veterán

Příspěvekod DAVID.LOPAN » čtv, 9 bře 2006, 14:41

Zajímavý je, že sem teď pár dní necvičil a ještě do neděle cvičit nebudu, přišel sem o něco svalů a vůbec mě to nesere. :) Divný, dřív bych propadal depresím asi si konečně začínám uvědomovat že svaly nejsou všechno .o)
Ja. Sem štýhlý jako tygl.
DAVID.LOPAN

Příspěvekod Bubu » čtv, 9 bře 2006, 15:31

DAVID.LOPAN píše:Zajímavý je, že sem teď pár dní necvičil a ještě do neděle cvičit nebudu, přišel sem o něco svalů a vůbec mě to nesere. :) Divný, dřív bych propadal depresím asi si konečně začínám uvědomovat že svaly nejsou všechno .o)

to to trvalo... :D
...mel bych napsat neco o sypani, ale nic me nenapada...
Bubu

Příspěvekod nathaniel » čtv, 9 bře 2006, 16:23

Zdalo se mi, ze venku je tricet stupnu tepla a ja za chvilku sednu na kolo a vypadnu k vode a vecer zakalim s kamosema na zahrade u ohnicku, budu zrat burty s horcicou a cumet do nocni oblohy.
Z první schůzky bez polibku vyjdeš jako gentleman, z druhé jako gay...
nathaniel

Příspěvekod Strabo » čtv, 9 bře 2006, 16:26

Ja videl cestou do skoly jak autobus MHD na zasnezene krizovatce uboural cely roh rodinneho domku :shock:
já souhlasím! ti co majů jiný názor to sů zlatokopky!!!!!!! jj, moja kamarádka, když chlap nemá bourák a zlaté prsteně, tak NIC Z TEHO NENÍ. Já jsem ráda, že Ludva maká a má aspon to minimum. (7658 čistého)
Strabo

Příspěvekod melounek » čtv, 9 bře 2006, 16:31

dnes se s ostatními hádám víc, než je obvyklé a to je skutečně neobvyklé
melounek
Guru

Příspěvekod melounek » čtv, 9 bře 2006, 17:02

DAVID.LOPAN píše:Zajímavý je, že sem teď pár dní necvičil a ještě do neděle cvičit nebudu, přišel sem o něco svalů a vůbec mě to nesere. :) Divný, dřív bych propadal depresím asi si konečně začínám uvědomovat že svaly nejsou všechno .o)

Ono tě to časem přejde a znova si svoje priority správně urovnáš hehe.
melounek
Guru

Příspěvekod Topděfka » čtv, 9 bře 2006, 17:57

vyprsknul mi kousek párku na rozkrok,když jsem si psal s freimenem...zdálo se mi,že moje kamarádka byla třetí na zimní olympiádě v jízdě kajakem...jinak nic...good topic...
Zname se rok a pul .... Chová se jak kdybysme spolu žili deset let a moje máma byla nějaká Macocha která mi zkazila celej život
Topděfka

Příspěvekod Velmen » čtv, 9 bře 2006, 18:10

Kousek od naseho domu se stukli dve auta a uz prijeli polisi to resit tak to sleduju. Jinak sem dneska dvakrat najel do hromady snehu ,ale naraznik vydrzel. Zas je to dobra zkusenost jak se v tomhle naucit ridit. Par smyku sem i vybral. Kdo ma ford sierra combi na letnich gumach tak vi...
"The only thing worse than being talked about is not being talked about, NOBODY can make you feel inferior without your consent" ...Greg Valentino
Velmen

Příspěvekod Strabo » čtv, 9 bře 2006, 18:12

Tak to ted budes koukat z okna co? :) To kdyz jsme vzdycky prijeli k babce na vesnici, tak vsechny babky nalezli do oken. Koukam, ze je to takovy po cely CR :lol:
já souhlasím! ti co majů jiný názor to sů zlatokopky!!!!!!! jj, moja kamarádka, když chlap nemá bourák a zlaté prsteně, tak NIC Z TEHO NENÍ. Já jsem ráda, že Ludva maká a má aspon to minimum. (7658 čistého)
Strabo

Příspěvekod Velmen » čtv, 9 bře 2006, 22:25

Jo to vis zaclony se hejbou :lol:

ba ne ja byl fikanejsi sel sem ven jako,ze odhazovat snih[ve skutecnosti sem ho jen prerovnaval z hromady na hromadu] abych to moh sledovat 8)
"The only thing worse than being talked about is not being talked about, NOBODY can make you feel inferior without your consent" ...Greg Valentino
Velmen

Další

Zpět na Volná diskuse