FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

autaky

Hospodské řeči:-)

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Re: autaky

Příspěvekod Reno » sob, 1 úno 2014, 13:13

BMW 4 Gran Coupe. Dost možná nejhezčí bavorák současnosti pro mně.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Reno
Site Admin

Příspěvekod Lifter675 » pát, 10 črc 2015, 18:29

tomu se říká zrychlení https://www.youtube.com/watch?v=_nQDU7HOStc
Škoda jen, že ten elektromotor umře při vyšších rychlostech. Věřím že ta cena klesne pod dva míče, to pak bude jasná volba :!: :idea: 8) :wink:
ten, kdo vymyslel práci, měl ji také naučit onanovat, aby se dovedla udělat sama
Lifter675
Site Admin

Příspěvekod Reno » pát, 10 črc 2015, 21:03

elektromotor = obrovský krouťák, po chvilce se to smázne a klasika vyhrává
dojezd je tristní, daleko horší je, že v zimě, když je potřeba zatopit, klesne ještě o hodně víc. zatím je to hračka pro snoby a desáté auto do baráku...
nicméně tato nabídka je pro právníka ve větším městě docela zajímavá:)
http://www.auto.cz/bmw-i3-muzete-mit-na ... icne-88155
Reno
Site Admin

Příspěvekod Lifter675 » sob, 11 črc 2015, 08:06

to je sračka, neházej všechny do jednoho pytle...

Reno píše:elektromotor = obrovský krouťák, po chvilce se to smázne a klasika vyhrává
dojezd je tristní, daleko horší je, že v zimě, když je potřeba zatopit, klesne ještě o hodně víc. zatím je to hračka pro snoby a desáté auto do baráku...

Ta nejsilnější TESLA je jinde. Na stovku rozseká všechny super sporty, pak už jede jen jak silný auto:) Podívej jak to smete to FF...
K tomu si přidej luxus z Sklády a dojezd 380 km se mi taky nezdá málo. Provozní a servisní náklady zanedbatelné.
Připomíná mi to revoluci jako MAC nebo IPHONE
ten, kdo vymyslel práci, měl ji také naučit onanovat, aby se dovedla udělat sama
Lifter675
Site Admin

Příspěvekod Topděfka » sob, 11 črc 2015, 17:50

Lifter675 píše:Připomíná mi to revoluci jako MAC nebo IPHONE

:mrgreen:
Zname se rok a pul .... Chová se jak kdybysme spolu žili deset let a moje máma byla nějaká Macocha která mi zkazila celej život
Topděfka

Příspěvekod Reno » pát, 16 říj 2015, 14:20

skvělý
Reno
Site Admin

Příspěvekod Reno » čtv, 13 říj 2016, 13:53

tak tohle se stane jednou za sedm let a změní to celý běh vesmíru:)
http://www.auto.cz/bmw-5-nov-generace-o ... idea-99190
Reno
Site Admin

Příspěvekod AHOLA » sob, 5 lis 2016, 21:38

Vzpomněl jsem si na tátu, kterej nejí maso, protože je nezdravý, protože ve střevech hnije. Na to přišel tak, že hovna pak hrozně smrdí, proto to tam logicky hnije. A to je člověk se dvěma vysokýma školama.
AHOLA

Příspěvekod AHOLA » sob, 19 lis 2016, 23:47

melounek píše:Koupil jsem lancii lybru. Nemám velkou trpělivost, takže to byla hurá akce, kdy jsem konkrétní auto vybral během deseti minut na netu a další den si pro něj prostě do říše dojel. Každopádně jsem doslova za pár korun (1800 eur) dostal deset let starý auto, který vypadá slušně (respektive se od ostatních alespoň trošku odlišuje), má v základu 10 airbagů, dvouzónovou klimatizaci, jedno z nejlepších sériově vyráběných audio (Italové údajně ladili sedan a kombík zvlášť), slušnej motor a je neskutečně pohodlný, jak jsem měl možnost poznat při 800km dlouhé zpáteční jízdě. Přitom ta cena nebyla nějak neobvyklá, lybry se v téhle cenové hladině pohybují (i když ta má měla najeto 100K, což zvykem nebývá). Fakt to nechápu, protože díly na to (Fiat) jsou levnější, než na škodovku.

Akorát jsem teda chtěl auto s velkým kufrem a nakonec jsem odjel s 4dvéřovým sedanem :lol: .

Meloune, tak som si na tuto tvoju kupu z vasne :P spomenul, cisto zo zaujimavosti - mas este to auto a ako sa za tie 3 roky drzalo?
Vzpomněl jsem si na tátu, kterej nejí maso, protože je nezdravý, protože ve střevech hnije. Na to přišel tak, že hovna pak hrozně smrdí, proto to tam logicky hnije. A to je člověk se dvěma vysokýma školama.
AHOLA

Příspěvekod melounek » stř, 23 lis 2016, 20:25

Mám ji furt. Najeto zhruba 40k km. Z úvodního postu bych asi nic neměnil, za tyhle peníze opravdu není co řešit. Jinak konkrétně 1.8 jezdí tak za 10l (povětšinou město a dálnice), příp. opravy byly banality, a to se k potřebám aut chovám dost přezíravě, jestli mi rozumíš.
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Příspěvekod AHOLA » stř, 23 lis 2016, 23:11

Tak to ti ju zavidim, potreboval by som nejaku ojetinu, ale vzhladom na to, ze ak aj nejaka Lybra k mani je, tak je to nevyhnutne auto-penzista, tak na to nemam odvahu. A z nejakeho nepochopitelneho dovodu sa mi tieto auta strasne pacia, najma strieborny sedan, viac nez trebars to BMW co tu Reno postoval. Skratka auto, co ma styl, krasavica na 4 kolesach :oops:
AHOLA

Předchozí

Zpět na Volná diskuse