FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

Filmy - recenze

Hospodské řeči:-)

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Re: Filmy - recenze

Příspěvekod Raptor » čtv, 12 led 2017, 09:57

Raptor

Příspěvekod Raptor » ned, 29 led 2017, 12:47

Rozpolcený

http://www.csfd.cz/film/221871-rozpolceny/prehled/

Jsem z toho volajaký rozpolcený. Kino vyprodáno tak, že vyhodili i promítača a uvaděčku. Chvilkama dobrý nápad a dobrý film, chvilkama C-čko. Teda lepší jak horor Létající žraloci :lol: ale sem tam jsem postrádal logiku. Prý nemám emoční inteligenci, mi bylo řečeno. Nevím. Kdyby mě někdo někam zavřel a byl pako s 23 osobnostma, tak při prvním otevření dveří by dostal trubkou mezi oči a střeva bych mu rozvěsil místo záclon... zvláště pokud by mě vodil po "bytě" plném roztomile použitelných věcí... a nečekal bych až si ze mě udělá oběd...
Raptor

Příspěvekod AHOLA » sob, 4 úno 2017, 20:47

http://www.csfd.cz/film/426453-mafiani/prehled/

Skvely, nabuchany cyklus o SK podsveti, najma v rokoch 90-ych. O sialenej Havlovej amnestie, cez vypalnicke nasilie, sfinngovane drazby a privatizaciu, az po pokusy mafianskych bossov prejst k sofistikovanejsej kriminalite, ci nebodaj legalnemu biznisu.
Pecka dokument. A ako zabavna vlozka takmer v kazdej casti boli vyjadrenia vysluzileho kulturistu, majitela hotela Gerlach a najjemnejsieho z najjemnejsich, Milana Reichela :lol:
Vzpomněl jsem si na tátu, kterej nejí maso, protože je nezdravý, protože ve střevech hnije. Na to přišel tak, že hovna pak hrozně smrdí, proto to tam logicky hnije. A to je člověk se dvěma vysokýma školama.
AHOLA

Příspěvekod EdCoan » pon, 6 úno 2017, 11:16

To vypada jako dobrej tip, dik!
Resety a hykani provadim kazdej patek
EdCoan

Příspěvekod Marat » pon, 6 úno 2017, 15:39

Na slovensku vubec ti kulturisti delali casto mafiany - Reichel, Zemba, Grolmusovci. U nas ti svalnatci vetsinou delali udernou jednotku, nebo troskarili, pokud teda vim.
Naše nohy mají tvar bot.
Marat

Příspěvekod AHOLA » pon, 6 úno 2017, 22:29

Edo - je to vazne dobre, uz hned prva cast o Tutim je silna kava...(https://www.youtube.com/watch?v=VxE2diAnyRs)

Marat + stara garda zapasnikov, karatistov a tak...A Reichel bol len podnikatel :lol:
Vzpomněl jsem si na tátu, kterej nejí maso, protože je nezdravý, protože ve střevech hnije. Na to přišel tak, že hovna pak hrozně smrdí, proto to tam logicky hnije. A to je člověk se dvěma vysokýma školama.
AHOLA

Příspěvekod Reno » stř, 8 úno 2017, 21:33

Vy jste to ještě neviděli? Je to celkem drsný, ukazuje to jak blízko je slovenská mentalita spíš ruské, než naší...
Reno
Site Admin

Příspěvekod EdCoan » stř, 8 úno 2017, 21:56

Mam za sebou 4 dily a super, su rad ze sem byl malej sropl a nemohl se k nicemu primotat :lol:
Resety a hykani provadim kazdej patek
EdCoan

Příspěvekod AHOLA » stř, 8 úno 2017, 23:00

To bude tym, ze nemas rusku mentalitu ako my, Slovaci :lol:
90. roky boli riadna divocina, zlocin nevymizol, ale zjemnel....aj ked nie tak uplne a stat si svoju ulohu stale neplni, akoby mal, vid Mello aj Oki na slobode :roll:
AHOLA

Příspěvekod mysH » čtv, 9 úno 2017, 15:41

dík za link na YT .. viděl jsem něco podobnýho o ruský mafii a cz mafii, ta slovenská .. to je do sbírky
PS: jeste chybi 11.dil, o jednom dobytkovi .. ted nekde dela ministra financi ..
mysH

Příspěvekod Raptor » stř, 5 dub 2017, 11:02

John Wick 2 - nic moc, trochu pičovina
Raptor

Příspěvekod Reno » pát, 7 dub 2017, 20:25

John Wick - brutální řežba bez jakéhokoliv náznaku děje, totéž co první díl. Třetí díl bude přelomový, protože to skončí:)
Keanu ten comeback přeju, protože je to comeback jako prase:)
Reno
Site Admin

Příspěvekod AHOLA » pon, 1 kvě 2017, 00:31

http://www.csfd.cz/film/439153-utec/prehled/
Po dlhsej dobe zasa v kine. Mne sa to pacilo, cely cas v napati, lakacky, postavy co sa vpijali pod kozu.
AHOLA

Příspěvekod Raptor » úte, 2 kvě 2017, 08:38

Tak viděl jsem nové 7 statečných
jako rasově a genderově vyvážené, to jo - černoch, číňan a hodný indián. I ženská tam je. chybí jenom transvestita s třema barvama v kudrnatých vlasech. Ale jinak nuda kurva, nuda. Původní film, to je jiná
:(
Raptor

Příspěvekod AHOLA » sob, 13 kvě 2017, 20:41

http://www.csfd.cz/film/412644-vlak-do-pusanu/prehled/

V polke filmu som to vydal.....B-ckova yombie sracka.
AHOLA

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuse