FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

Filmy - recenze

Hospodské řeči:-)

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Filmy - recenze

Příspěvekod Reno » pon, 23 led 2006, 09:12

Jeden filmový topic už tu máme, zakládám další, s příhodnějším názvem. Idea - ušetřete ostatním peníze:-)

DOMINO
Včera jsem byl v kině, patřičně nalákán novým filmem s Mikešem Rourkou. Film je o lovkyni lidí za odměnu Domino Harvey, podle skutečné předlohy (částečně). Režisér Tony Scott použil všechny ty moderní metody, prostřihy, velké titulky vysvětlující děj, nicméně celkový dojem - na hovno. Strašně roztáhlé, nudné, nepříliš vtipné, za zmínku stojí, že se režisér snažil dostat na plátno pár hereckých hvězd po sezóně jako třeba Christophera Walkena a dělal si srandu z Iana Zieringa a Briana Austina Greena (Steve a David z Beverly Hills 90210). Legrační scénka: obě tyhle "hvězdy" zastaví na benzínce a přiběhne k nim dav fanynek, jedna z nich si nechává podepsat od Steva fotku a říká "moje kamarádka Terry si myslí, že už jsi mrtvej" a Steve (vytočenej na maximum) "vyřiď Terry, že je pěkná kurva!!":-)
Mickey Rourke už je pěkně starej pardál, a tenhle film nepatří k tomu nejlepšímu, co natočil. Tři hvězdičky z pěti (můj verdikt).
Reno
Site Admin

Příspěvekod Lifter675 » pon, 23 led 2006, 09:48

vymítání emily rose. Soudní případ s knězem který se pokoušel vymítat ale jeho oběť to nepřežila:)) Pěkný, spíše psychologický, žádný trhák ale za podívání stojí
ten, kdo vymyslel práci, měl ji také naučit onanovat, aby se dovedla udělat sama
Lifter675
Site Admin

:)

Příspěvekod el džej » pon, 23 led 2006, 09:57

Jak už sem říkal, Obchodník se smrtí, 4,5* / 5.

Trik s líbáním ze zmíněného filmu (vsaď se o 50 že ti dám pusu a nedotknu se tě rtama ... hmm ok ... samozřejmě se dotkneš :twisted: ), 5* /5. :D :D
el džej
Pubescent

Re: :)

Příspěvekod Lear » pon, 23 led 2006, 10:13

el džej píše:Jak už sem říkal, Obchodník se smrtí, 4,5* / 5.

Trik s líbáním ze zmíněného filmu (vsaď se o 50 že ti dám pusu a nedotknu se tě rtama ... hmm ok ... samozřejmě se dotkneš :twisted: ), 5* /5. :D :D

Tak ten Obchodník se mi zrovna vůbec nelíbil.. Podle mě dost slabý.
Lear

Příspěvekod Lifter675 » pon, 23 led 2006, 13:19

se mi to líbilo,teda
ten, kdo vymyslel práci, měl ji také naučit onanovat, aby se dovedla udělat sama
Lifter675
Site Admin

Příspěvekod 3b » pon, 23 led 2006, 15:13

Island - hra tam ten chalos z Trainspotingu Ethan ??? ... sci fi film pozeratelny, taka oddychovka

Friday Night Lights - pekna blbost teda pokial nemate zrovna chut vidiet jak americki malomestiaci prezivaju fotball (ohladom fotbalu je fakt najlepsi film Rudy a oplati sa vidiet)

Italian Job - stara dobra klasika

tot moje vcerajsie vysedavanie pred telkou
ObrázekMM
3b
Guru

Příspěvekod melounek » pon, 23 led 2006, 16:45

3b píše:Island - hra tam ten chalos z Trainspotingu Ethan ??? ... sci fi film pozeratelny, taka oddychovka

Ewan McGregor, ale za tu mrtvolu ti je odpuštěno... :wink:

jinak v poslední době jsem nic pořádného neviděl, naposledy Vojákovu dívku (soldier´s girl), kde mě teda totálně dostal výkon kluka, co hrál transexuála, takhle odehrát ženskej výkon jsem ještě neviděl (normálně jsem si pak na netu hledal, jsetli to nebyla holka, nebo transsexuál, ale byl to kluk, jako buk). Skvělý byl taky film Samsara (když jsem ho teď kupoval, zajímavá byla taky jeho cena - 180Kč za dvd)
melounek
Guru

Příspěvekod Velmen » pon, 23 led 2006, 17:02

dnes rano se bracha dival na "Team America ,Svetovej policajt" Tak sem si rikal to bude naka hovadina . Je to od tvurcu South Parku,ale fakt sem se lamal smichy vrele doporucuji! Videls te to nekdo?
Velmen

Příspěvekod EdCoan » pon, 23 led 2006, 17:04

Ja jo, nekdy sem se smal moc, ale chvilkama i nudil, takze z toho mam celkem smiseny pocity
EdCoan

Příspěvekod Velmen » pon, 23 led 2006, 17:10

Nejvic sem byl hotovej z toho zvraceni tak uprime sem se dlouho nesmal
Velmen

Příspěvekod EdCoan » pon, 23 led 2006, 17:47

JO, u toho sem taky nemohl...taky se me to libilo nejvic :lol:
EdCoan

Příspěvekod Reno » pon, 23 led 2006, 18:28

melounek píše:
3b píše:Island - hra tam ten chalos z Trainspotingu Ethan ??? ... sci fi film pozeratelny, taka oddychovka

jinak v poslední době jsem nic pořádného neviděl, naposledy Vojákovu dívku (soldier´s girl), kde mě teda totálně dostal výkon kluka, co hrál transexuála, takhle odehrát ženskej výkon jsem ještě neviděl (normálně jsem si pak na netu hledal, jsetli to nebyla holka, nebo transsexuál, ale byl to kluk, jako buk). Skvělý byl taky film Samsara (když jsem ho teď kupoval, zajímavá byla taky jeho cena - 180Kč za dvd)

Včera jsem viděl v ukázkách nějaký nový film, Mariňák se to bude jmenovat česky a hlavní hrdina byl děšně podobnej dobu klukovi, co mu rozmlátili hlavu bejsbolkou na kaši... musím to dohledat, jestli je to on.
Reno
Site Admin

Příspěvekod EdCoan » pon, 23 led 2006, 18:31

Jïnak me se z hororu asi nejvic libil Horizont udalosti (Event Horizon)-kdyz sem to videl porpvy asi v 15, tak sem potom nespal a ve 20 kdyz sem to videl podruhy, tak to bylo jenom o trochu lepsi :twisted:
EdCoan

Re: :)

Příspěvekod el džej » pon, 23 led 2006, 19:06

Lear píše:Tak ten Obchodník se mi zrovna vůbec nelíbil.. Podle mě dost slabý.
Tak si přečti pro srovnání recenze filmovejch kritiků, i když nejsou podstatný, tak tenhle film vychválili všichni :twisted: :wink: . Ale vkus máme každej jinej.
el džej
Pubescent

Příspěvekod melounek » pon, 23 led 2006, 19:13

Reno Reines píše:
melounek píše:

Včera jsem viděl v ukázkách nějaký nový film, Mariňák se to bude jmenovat česky a hlavní hrdina byl děšně podobnej dobu klukovi, co mu rozmlátili hlavu bejsbolkou na kaši... musím to dohledat, jestli je to on.

tak to zkoukni, jestli to je on:) http://www.imdb.com/name/nm0004949/ ať si říká, kdo chce, co chce, i když byli všichni výborní, včetně troye, na lee paceho neměli ani náhodou...
melounek
Guru

Další

Zpět na Volná diskuse