FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

Lookin 4 a car

Hospodské řeči:-)

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Lookin 4 a car

Příspěvekod Velmen » úte, 14 srp 2007, 10:41

Tak už se to blíží. Budu muset koupit svoje první auto, jelikož se budeme stěhovat za Phu do místa,kde to bez káry nepůjde. Lízačka se mi moc brát nechce a stav konta není nikterak oslňující a tak koukám po bmw okolo 90 a to buď trojka/tam musím vyzkoušet jestli se do toho vůbec vejdu/ nebo pětka a tam už je to vyzkoušené. Něco už jsem prošel,ale přemýšlím,že by to chtělo asi něco dotáhnout z Němec, tak by mě zajímali vaše zkušenosti a hlavně tipy na nějaké stránky apod. Danke sehr schon.

Ps: Uvědomil jsem si,že o autech vim vlastně fakt velký kulový včetně všech přehlášení a papírování etc...
"The only thing worse than being talked about is not being talked about, NOBODY can make you feel inferior without your consent" ...Greg Valentino
Velmen

Příspěvekod Reno » úte, 14 srp 2007, 11:08

mobile.de
autoscout24.de
tipcars.cz
cars.cz

s ojetinama je to těžké. Dotáhnout auto z německa může být fajn, ale ty u toho nejsi, když se vybírá (teda většinou). Jedna výhoda je, a to když to kupuješ v německu tak by najeté kilometry mohly souhlasit, ale to u těchhle ročníků nikdo nezkoumá.
Reno
Site Admin

Příspěvekod great » úte, 14 srp 2007, 11:46

za tie peniaze kupis 97-98 mercedes Ccko benzin 1.8, ak trosku pridas tak 2.2 cdi aj u vas. ale ak chces novsi rocnik...
great

Příspěvekod killian » úte, 14 srp 2007, 13:52

Reno píše:mobile.de
autoscout24.de
tipcars.cz
cars.cz

s ojetinama je to těžké. Dotáhnout auto z německa může být fajn, ale ty u toho nejsi, když se vybírá (teda většinou). Jedna výhoda je, a to když to kupuješ v německu tak by najeté kilometry mohly souhlasit, ale to u těchhle ročníků nikdo nezkoumá.

aj v nemecku sa stacaju kilometre, hlavne v bazaroch. V Nemecku sa jazdi viac ako u nas a priemerny nemec najazdi minimalne 30 000 rocne, preto sa da tazko uverit, ze tolko desatrocnych aut existuje s najazdenymi 120 000km. Ale kazdy ti povie, ze pocet najazdenych km nie je vobec podstatny, 200 000km najazdenych po nemeckych dialnicach rozumnym clovekom je stale nic a ked je auto servisovane v originalnom servise, tak by som sa toho vobec nebal (zalezi tiez na znacke).
Ja sa chystam kupit auto v Nemecku, ale jedine od sukromnika - predsa len nie su profesionalni ojebavaci ako azijski majitelia bazarov...
Pri vahe 58kg by som sa asi nepokusal zacat ani cvicit. Pri takej vahe nedokazes ani vela zdvihnut
Yannick
killian

Re: Lookin 4 a car

Příspěvekod killian » úte, 14 srp 2007, 13:56

Velmen píše:po bmw okolo 90 a to buď trojka/tam musím vyzkoušet jestli se do toho vůbec vejdu/ nebo pětka a tam už je to vyzkoušené.

ak chces bmw, zaregistruj sa na fore www.bmwklub.cz , je tam kvantum informacii o vsetkych bavorakoch, hlavne starsich. Na co si treba davat pozor pri kupe, co sa casto kazi, kde kupit lacne diely atd...
Pri vahe 58kg by som sa asi nepokusal zacat ani cvicit. Pri takej vahe nedokazes ani vela zdvihnut
Yannick
killian

Příspěvekod Reno » úte, 14 srp 2007, 14:09

killian píše:
Reno píše:mobile.de
autoscout24.de
tipcars.cz
cars.cz

aj v nemecku sa stacaju kilometre, hlavne v bazaroch. V Nemecku sa jazdi viac ako u nas a priemerny nemec najazdi minimalne 30 000 rocne, preto sa da tazko uverit, ze tolko desatrocnych aut existuje s najazdenymi 120 000km. Ale kazdy ti povie, ze pocet najazdenych km nie je vobec podstatny, 200 000km najazdenych po nemeckych dialnicach rozumnym clovekom je stale nic a ked je auto servisovane v originalnom servise, tak by som sa toho vobec nebal (zalezi tiez na znacke).
Ja sa chystam kupit auto v Nemecku, ale jedine od sukromnika - predsa len nie su profesionalni ojebavaci ako azijski majitelia bazarov...

tohle dělají turečtí bazarníci, němci to nemají zapotřebí...
Reno
Site Admin

Příspěvekod rimsy » úte, 14 srp 2007, 14:54

rimsy

Příspěvekod Velmen » úte, 14 srp 2007, 15:17

Dík moc za tipy, když budete ještě něco mít klidně to sem hoďťe budu jen rád. Teď se tu fakt nenudím. To,že by mě oškubal kdejakej jouda je mi bohužel jasný,ale pokusim se aspoň trochu dávat bacha..pár pěknejch kousků..

http://autoscout24.de/Details.aspx?id=balstgcx2w4m

http://autoscout24.de/Details.aspx?id=valsj1mx2m4c

http://autoscout24.de/Details.aspx?id=buarhlwifljr

http://autoscout24.de/Details.aspx?id=bkc1fsgf4rl3
"The only thing worse than being talked about is not being talked about, NOBODY can make you feel inferior without your consent" ...Greg Valentino
Velmen

Příspěvekod Velmen » úte, 14 srp 2007, 15:32

Velmen

Příspěvekod Velmen » úte, 14 srp 2007, 16:01

Velmen

Příspěvekod killian » úte, 14 srp 2007, 16:23

tie petky su nadherne auta, konkretne toto
Yannick
killian

Příspěvekod EdCoan » úte, 14 srp 2007, 16:49

me se taky libi....ale pokud se do toho vlezes tak bych sel urcite do 325i coupe e30. Makam jak kokot abych mel pristi rok taky jedno 8)
Resety a hykani provadim kazdej patek
EdCoan

Příspěvekod Velmen » úte, 14 srp 2007, 16:54

EdCoan píše:me se taky libi....ale pokud se do toho vlezes tak bych sel urcite do 325i coupe e30. Makam jak kokot abych mel pristi rok taky jedno 8)

Jo to bych moc rád se do toho vlez..stačí když nebudu mít hlavu na stropě a půjde dost dozadu sedačka..ten volant už by se tam dal dát snad menší...ještě se mi taky moc líbí ty cabrio,ale děsí mě představa,že by se ta střecha nějak rozesrala...

killian: Tohle je jistota pohodlý a luxusu,ale už to není tak dravý na pohled...i když pod kapotou sakra jo...
Velmen

Příspěvekod Topděfka » úte, 14 srp 2007, 18:46

ja sem samozrejme zaujatej,ale... nebojis se,ze si Te,nez z toho vylezes,budou plist s cikanskym podnikatelem? :lol:
(promin,nemam rad bmw a medvedy) :)

jinak tahat to z nemecka - kdyz pro to pojedes sam,tak se z toho papirovani,poplatku a fasounu zcvoknes,kdyz to nechas dotahnout od znamyho,muze se Ti stat,ze priveze nejakou sracku a pak je to taky prusvih...z nemecka jen pres dobry znamy,kterejm veris

*jinak,nekdo mi ted rikal,ze z nemecka se oficialne muzou tahat jen auta 8 let a mladsi,ale mozna to plati jen pro dodavky,nebo je to uplne mimo.Nevim.
Zname se rok a pul .... Chová se jak kdybysme spolu žili deset let a moje máma byla nějaká Macocha která mi zkazila celej život
Topděfka

Příspěvekod killian » úte, 14 srp 2007, 19:06

Topděfka píše:*jinak,nekdo mi ted rikal,ze z nemecka se oficialne muzou tahat jen auta 8 let a mladsi,ale mozna to plati jen pro dodavky,nebo je to uplne mimo.Nevim.

presnejsie: mozes prihlasit tie, co maju europsku homologizaciu - ich VIN obsahuje pismeno "e". Maju to auta od cca roku 1996-1998
Yannick
killian

Další

Zpět na Volná diskuse