FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

Anabolické nesteroidní látky - Salbutamol, profil

Anabolické steroidy a další dopingové látky

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Příspěvekod Flaška » úte, 20 kvě 2008, 20:44

Salbu ted hodlám v blízké době zařadit, a pokud seženu, přidám k tomu tohle, mělo by to částečně prodloužit dobu, po kterou to bude šlapat.

http://www.anti-estrogens.com/anti-estr ... otifen.asp (ikdyž tady to parchanti předražili,když za salbu chcou 60$,kouknu po tom někde jinde)

(...) Ketotifen is safe antihistamine used extensively some European countries to
treat asthma and allergies. It can up regulate beta-2-receptors that Clen down
regulates. Basically, it allows users to extend their use of Clen for 6-8 weeks
at a time. 2-3mg a day is ideal, 10mg as found in "superclen" can make users
extremely drowsy. It also increases the effectiveness of Clen so doses must be
adjusted accordingly. The downfall of this drug is its ability to induce
extreme hunger is some people, which is not a desirable state to be in when
dieting.

Co si o tom myslíte? Zkoušel někdo?
Flaška

Dotaz

Příspěvekod Bastard » stř, 29 říj 2008, 19:13

zdar sem jen začátečník chci se zeptat kamoš bere anabol a doporučuje mi to vysvětlil by mi prosim někdo proč to brát když po nějaký době co to doberu se svaly stratí pokud ne vyvedte me prosím z omylu
Bastard

Re: Dotaz

Příspěvekod CIZOPASNIK » stř, 29 říj 2008, 19:57

Bastard píše:zdar sem jen začátečník chci se zeptat kamoš bere anabol a doporučuje mi to vysvětlil by mi prosim někdo proč to brát když po nějaký době co to doberu se svaly stratí pokud ne vyvedte me prosím z omylu

zacatecnik ktery ani nevi jak a proc takove veci funguji je opravdu ten posledni kdo by je mel brat

a pokud ti to kamos doporucuje tak to asi moc kamos nebude, spis pekna pi*a :D
"Knowing is not enough, we must apply
Willing is not enough, we must do."

Bruce Lee
CIZOPASNIK

Salbutamol Inhaler

Příspěvekod dave256 » sob, 4 dub 2009, 08:26

Má inhalační salbutamol taky anabolické účinky?
dave256

Re: Salbutamol Inhaler

Příspěvekod Cynik » sob, 4 dub 2009, 14:00

dave256 píše:Má inhalační salbutamol taky anabolické účinky?

Obávám se, že jediné učinky bude mít na dopingovku. Máme v oddíle kluka, který ho musí používat a na něj to má pouze nasírací účinek, protože když zjistil, co obnáší papírování kolem, aby ho mohl používat...tak se na to vy....
Cynik

Re: Salbutamol Inhaler

Příspěvekod DrLift » sob, 4 dub 2009, 14:07

mrmza píše:
dave256 píše:Má inhalační salbutamol taky anabolické účinky?

Obávám se, že jediné učinky bude mít na dopingovku. Máme v oddíle kluka, který ho musí používat a na něj to má pouze nasírací účinek, protože když zjistil, co obnáší papírování kolem, aby ho mohl používat...tak se na to vy....

Vzdyt to neni tak hrozny, u nas v oddile maji co vim tak u nas v oddile maji/meli vyrizenou terapeutickou vyjimku 3 lidi (2 holky a jeden kluk) a meli to hotove na to sup....
DrLift
Guru

Příspěvekod Reno » pon, 1 úno 2010, 08:47

Všichni beta-2 agonisté (včetně obou případných optických isomerů) jsou zakázáni kromě salbutamolu (maximálně 1600 mikrogramů za 24 hodin) a salmeterolu v inhalaci, což vyžaduje Prohlášení o použití v souladu s Mezinárodním standardem pro terapeutické výjimky. Přítomnost salbutamolu v moči v koncentraci vyšší než 1000ng/ml nebude považována za zamýšlené terapeutické užití, ale bude považována za pozitivní laboratorní nález, pokud sportovec neprokáže kontrolovanou farmakokinetickou studií, že abnormální výsledek byl způsoben užíváním terapeutické dávky (maximálně 1600 mikrogramů za 24 hodin) salbutamolu v inhalaci

... :?:
Reno
Site Admin

Re: Anabolické nesteroidní látky - Salbutamol, profil

Příspěvekod darkone » pát, 1 črc 2011, 20:46

Trošku to tu oživím, zařadil jsem Salbutamol (orig), první dva dny 3*2mg, další dny již 4*4mg. Cítím nabuzení, velice podobné kofeinu (200mg tbl), lehký třes horních i dolních končetin prakticky celý den, ale ne až tak aby mě to ovlivňovalo v běžných denní činostech. Další nežádoucí účinek co se u mě projevil jsou křeče svalstva, samovolně ne, ale při zatnutí mě křečuje v podstatě celý tělo, záda, prsty, nohy.. prostě cokoliv. Občas mám pocity bušení srdce. Takže pohodička, nic hroznýho. Známej od kolegyně taky bral Salbutamol (orig) a bylo mu hrozně špatně, takže to snášel mnohem hůř.
darkone

Předchozí

Zpět na Doping