FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

Proviron supresivní?

Anabolické steroidy a další dopingové látky

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Proviron supresivní?

Příspěvekod buraak » pát, 11 zář 2009, 20:04

Chci se zeptat, zkoumal někdo někdy jestli proviron potlačuje vlastní tvorbu testosteronu? V jake davce je supresivní a jak moc ?

Chci jet nizke davky mimo cyklus...

Mohl by někdo poradit?
buraak

Příspěvekod witt » pát, 11 zář 2009, 21:39

Proč ? Porucha potence ? Je to androgen a není anabolický. Nechal bych si ho do kůry proti aromatizaci, nebo do PCT. Na OFF období salbutamol, kynoselen...někdo dává HCG...
witt

Příspěvekod buraak » sob, 12 zář 2009, 06:55

nejde mi o svaly... jde mi o psychiku + chci vypadat víc jako muž.
buraak

Příspěvekod witt » sob, 12 zář 2009, 09:57

buraak píše:nejde mi o svaly... jde mi o psychiku + chci vypadat víc jako muž.

Psychiku má po kůře každej naprd a Proviron ti myslím nepomůže ,,vypadat jak muž,, Musel bys to líp definovat. Podívej třeba na Melounka, je tlustej, zarostlej, silnej ( docela ) vypadá jak muž :lol: a Proviron nikdy nežral.
witt

Příspěvekod buraak » sob, 12 zář 2009, 10:40

witt píše:
buraak píše:nejde mi o svaly... jde mi o psychiku + chci vypadat víc jako muž.

Psychiku má po kůře každej naprd a Proviron ti myslím nepomůže ,,vypadat jak muž,, Musel bys to líp definovat. Podívej třeba na Melounka, je tlustej, zarostlej, silnej ( docela ) vypadá jak muž :lol: a Proviron nikdy nežral.

Ja nemluvim o PCT já to chci brát když jsem OFF.. pro vyvázání testosteronu od SHBG + vypadam jak mlíčnák a DHT je na tohle asi nejlepší..

V cyklu se cítím daleko líp jak normálně - můj total testosteron je v pořádku můj estradiol taky, takže problem nejpravděpodobnějc v androgenech jako DHT. Zdravej muž by neměl cítit moc velkej rozdíl mezi ON a OFF, ale já citim velkej rozdil takže to řešim.

Beru OFF už 0,25MG/arimidexu týdně pro zvýšení naturálního testosteronu, abych můj estradiol držel v optimal range ... optimální hladina estradiolu podle mě je někde kolem 60-70 referenční meze <0 až 160

ale to enstačí je zapotřebí nasadit ještě proviron..

Jaký dávky mám dát ?

+ v pondělí jdu na krevní testy kde si necham změřit volnej test, shbg, albumin, total testosteron a estradiol , budu vědět víc.

Dik
buraak

Příspěvekod witt » sob, 12 zář 2009, 12:41

Ale já taky nemluvím o PCT. Prostě bych OFF jel na Salbutamolu, kynoselenu, HCG a Proviron s Arimidexem nechal do PCT....
witt

Příspěvekod buraak » sob, 12 zář 2009, 12:58

witt píše:Ale já taky nemluvím o PCT. Prostě bych OFF jel na Salbutamolu, kynoselenu, HCG a Proviron s Arimidexem nechal do PCT....

neni mi moc jasný proč bych měl brát salbutamol nebo kynoselen nebo HCG? důvod

Rozumíš o co mi jde?
buraak

Příspěvekod witt » sob, 12 zář 2009, 13:18

buraak píše:
witt píše:Ale já taky nemluvím o PCT. Prostě bych OFF jel na Salbutamolu, kynoselenu, HCG a Proviron s Arimidexem nechal do PCT....

Rozumíš o co mi jde?

Důvod je ten, že ani po Provironu, ani Arimidexu ,,nebudeš vypadat jak chlap,, chápeš? Za druhý máš velký výkyvy ON-OF ( a neboj se, mají to skoro všichni, ne že ne ) síla jde dolů, psychika atd. A právě kvůli tomu již výše uvedený látky, udržíš si sílu, svaly, tudíž psychika bude OK
witt

Příspěvekod buraak » sob, 12 zář 2009, 13:33

witt píše:
buraak píše:

Rozumíš o co mi jde?

Důvod je ten, že ani po Provironu, ani Arimidexu ,,nebudeš vypadat jak chlap,, chápeš? Za druhý máš velký výkyvy ON-OF ( a neboj se, mají to skoro všichni, ne že ne ) síla jde dolů, psychika atd. A právě kvůli tomu již výše uvedený látky, udržíš si sílu, svaly, tudíž psychika bude OK

To nechápu jaktože po provironu nebudu vypadat jak chlap :) Je to přeci derivat DHT ten je zodpovědnej za mužský pohlavní znaky přece.

Mě o udržení síly atd nejde, jde mi o to abych se cítil dobře. Nemam deprese z toho že jde vaha dolu, ale celkovej muj psychickej stav je na hovno když jsem OFF... v pondělí ale budou ty testy.
buraak

Příspěvekod Reno » sob, 12 zář 2009, 16:11

Proviron se používá při kryptochismu, takže to brát můžeš, supresivně by to působit nemělo, ale jak to znám, cokoliv budeš brát dlouhodobě, a bude to fungovat, tak to supresivně působit bude...
Reno
Site Admin

Příspěvekod buraak » sob, 12 zář 2009, 20:08

Reno píše:Proviron se používá při kryptochismu, takže to brát můžeš, supresivně by to působit nemělo, ale jak to znám, cokoliv budeš brát dlouhodobě, a bude to fungovat, tak to supresivně působit bude...

Když to trošku potlačí testák tak se nenaseru, do jaký míry?
buraak

Příspěvekod Reno » sob, 12 zář 2009, 20:28

buraak píše:
Reno píše:Proviron se používá při kryptochismu, takže to brát můžeš, supresivně by to působit nemělo, ale jak to znám, cokoliv budeš brát dlouhodobě, a bude to fungovat, tak to supresivně působit bude...

to je jako ptát se "vypiju šest piv, budu ožralej a bude mně zítra bolet hlava?"
Reno
Site Admin

Příspěvekod buraak » sob, 12 zář 2009, 20:40

Reno píše:
buraak píše:

to je jako ptát se "vypiju šest piv, budu ožralej a bude mně zítra bolet hlava?"

a bude?
buraak

Příspěvekod witt » sob, 12 zář 2009, 23:21

buraak píše:
Reno píše:
buraak píše:

a bude?

koleduješ si minimálně o ignoraci
witt

Zpět na Doping