FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

Proteinové tyčinky, které doporučujete?

Výživa, diety, doplňky výživy

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Proteinové tyčinky, které doporučujete?

Příspěvekod petraukulele » sob, 21 pro 2013, 16:08

Ahoj, podobné téma tu už bylo, ale je zamčené a nenašla jsem tam to, co jsem chtěla, takže doufám, že se na mě nebudete zlobit, že ho zakládám znovu... Chci se zeptat, jaké proteinové tyčinky užíváte? Sportuji, jsem na tréninku 4 krát týdně + o víkendu zápasy, do teď jsem jedla obyčejné müsli tyčinky, které se dají koupit za nějakých 6 Kč v obchodě, ale řekla jsem si, že zkusím něco jiného.. zkoušela jsem isostar, ale to mi fakt nejede, dáte mi nějaké doporučení na jiné a kvalitní? ty tyčinky nejsou žádný moc levný špás, proto se mi nechce kupovat a postupně ochutnávat všecky, raději bych, kdybych šla trošku na jistotku :) Děkuji
petraukulele

Re: Proteinové tyčinky, které doporučujete?

Příspěvekod Cynik » sob, 21 pro 2013, 18:26

OK, takže moje zkušenost - pokud jdeš po penězích - asi jednoznačně tyčinky z DM aneb DrogerieMarkt - mimo léto jsou tam běžně. Složení nic extra, chuťově se to dá, ale pro mě teda děsně sladký.
Teď jsem měl Vision Nutrition tyčinky, složení zase nic extra, ale chutnali mi..nic moce levného..tuším 15g proteinu v tyčince za 42,-
dál Weider Low Carb - složení nic moc, chuťově dobré, cena nic moc, pak takové koláčky ProBake chuťově to nebylo zlý, složení zase nic extra, cena nic moc, Reflex pit stop - složení zase nic extra, cena pekelná, chuťově se to dalo, PdD Grow factor jako Reflex, akorát jsem je měl hovadsky tvrdý.
Co se mi nepřejedlo bylo jerky a pak sušené mořské potvory.
Neobjevil jsem proteinovou tyčinku, která by měla dobré složení a už vůbec ne slušnou cenu.
Cynik

Příspěvekod petraukulele » sob, 21 pro 2013, 22:51

no ceny právě nejsou vůbec malé a dívala jsem se i na různé testy, kde se porovnávaly všeliaké tyčinky a jsem z toho spíš jelen než chytrá, testy se od sebe docela liší a já fakt nevím.. mořské plody? to jako, abych si při tréninku vytáhla místo tyčinky třeba krevetu? :D
petraukulele

Příspěvekod Cynik » ned, 22 pro 2013, 09:19

To je spíš nouzovka někam na cestu. Ty krevety nebo kalamáry nejsou zlý, ale taky to nebude nic extra zdravýho, byla tam hromada konzervantů a myslím že i glutaman sodný, hovězí jarky vyšlo asi nelíp.
Já to momentálně mám tak, že jdu na trénink se 2 šejkry - v jednom BCAA ca 30g, doleju vodou, část vypiju před a zbytek při tréninku. Ve druhém mám 50-80g maltodextrinu a +50g hydro, doleju vodou po tréninku a vypiju. Do hodiny pak regulérní jídlo, jinak mi po tom cukru už není moc dobře...

Berardi trochu zlomyslně tvrdil, že nejlepší proteinová tyčka ja vajíčko na tvrdo :D
Pak je možnost, že si nějakou sama uděláš...vyjde to nejlevněji a víš co máš ;)
např. http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=346329
nebo se mrkni na GourmetNutrition.com
Cynik

Příspěvekod WildOrchid » ned, 22 pro 2013, 12:55

teda.. ty nepouzivas vase kapslovany bcaa? :D
Když jsi uprostřed pole, nemáš deštník a hodně prší, ať děláš co děláš, stejně zmokneš. Tak se směj!
WildOrchid

Příspěvekod Cynik » ned, 22 pro 2013, 15:08

Používám :D poslední testovací zbytek, bohužel finální verze nám stále visí u dodavatele :(
Moc rádi bychom je měli :(
Cynik

Příspěvekod WildOrchid » ned, 22 pro 2013, 20:10

ja myslela ty stary kapslovany.. tak uz mi je jasny co ze to zalejvas vodou :) plovouci kapsle upijeny pri treninku se mi predstavovaly trosku blbe
Když jsi uprostřed pole, nemáš deštník a hodně prší, ať děláš co děláš, stejně zmokneš. Tak se směj!
WildOrchid

Příspěvekod petraukulele » ned, 22 pro 2013, 23:30

No já mám trošku problém s takovým tím psychickým blokem, že potřebuju něco kousat, když začnu mít pocit hladu nebo mi prostě není moc dobře, třeba při trenále... na to mi moc shaky nepomáhají, spoluhráčka mi jednou namíchala, co pije ona a jako nic moc :? asi je to o zvyku, ale já bych asi spíš něco zakousla než si dala loka, jinak BCA nám trenér nakoupil hromadně a máme si dávat po trenále panáka... jo a ta stránka, co jsi mi tu dával, není nějaká podobná v češtině :oops: :oops: :oops:
petraukulele

Příspěvekod Cynik » pon, 23 pro 2013, 12:23

No, na zadnou jsem nenarazil. Mozna by stalo za to nejakej recept otestovat a dat na mainweb...
treba se to zvladne do duchodu :) jinak google translator.
Cynik

Příspěvekod petraukulele » pon, 23 pro 2013, 21:00

no tak to bude sranda teda :D :D :D na 20 let mám vystaráno :D hele a tyčinku natbar jsi náhodou neměl? má hvězdiček jak uhvězdičkovaných, tak jestli je tak kvalitní a chutná nebo je to jen žblebt
petraukulele

Příspěvekod Tsunami » čtv, 26 pro 2013, 18:32

Jen co bude trochu čas, zkusím vymyslet nějaké proteinovky. Už mě o to pár lidí žádalo. :) Snad vznikne něco poživatelného a rozumně trvanlivého. Nejpozději do měsíce to bude. :) Je to pro mě docela "hec".
Běda muži, kterému žena vládne.
Moje stránka o zdravém vaření: https://www.facebook.com/TsunamiVari
Tsunami

Příspěvekod petraukulele » čtv, 26 pro 2013, 23:32

Tsunami píše:Jen co bude trochu čas, zkusím vymyslet nějaké proteinovky. Už mě o to pár lidí žádalo. :) Snad vznikne něco poživatelného a rozumně trvanlivého. Nejpozději do měsíce to bude. :) Je to pro mě docela "hec".

Páni, to fakt svedeš? To by bylo skvělý! :wink: a budeš to prodávat nějak ve velkém nebo spíše po známých??
petraukulele

Příspěvekod Tsunami » čtv, 26 pro 2013, 23:56

petraukulele píše:
Tsunami píše:Jen co bude trochu čas, zkusím vymyslet nějaké proteinovky. Už mě o to pár lidí žádalo. :) Snad vznikne něco poživatelného a rozumně trvanlivého. Nejpozději do měsíce to bude. :) Je to pro mě docela "hec".

Páni, to fakt svedeš? To by bylo skvělý! :wink: a budeš to prodávat nějak ve velkém nebo spíše po známých??

No prodávat jsem zrovna nemyslela :) měla jsem na mysli stvořit nějaký rozumný recept :) to v mých silách snad bude.
Běda muži, kterému žena vládne.
Moje stránka o zdravém vaření: https://www.facebook.com/TsunamiVari
Tsunami

Příspěvekod koroze » čtv, 9 led 2014, 22:32

Play hard, life is short!
koroze

Příspěvekod josef » čtv, 9 led 2014, 23:01

koroze píše:http://www.youtube.com/watch?v=Dv-LcIC5gtc

To je dost podobný tomu, co si dělám každou neděli jako svačinu/oběd do práce :-) Někdy si dělám i takový patvar z vloček, tvarohu a vajec, který peču v troubě a mám to míchaný tak aby to bylo cca S 40- B 40- T20. Občas se to dá i jíst :lol:
Mistr sebedestrukce
josef

Další

Zpět na Výživa