FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

Dieta

Výživa, diety, doplňky výživy

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Dieta

Příspěvekod t0m » pon, 16 dub 2012, 22:00

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti s následující dietou. Viděl jsem na blogu mladého amerického klučiny (http://micahstransformation.wordpress.com/) dietu, kdy ji téměř jen bilkoviny, sacharidy skoro ne. K tomu běha, cvičí a má celkem vysledky se shazováním tuku a stahováním kuže, aby vypadala lépe přes svaly. Něco podobného bych chtěl zkusit a docílit zhození tuku pres břicho aby šly vidět svaly.
Jen nevím jak vyladit množství bilkovin a sacharidu pro mě 84kg, 182cm, a 23 let kluka, kdy dělám i zavodně squash a abych neměl např. malo energie bez sacharidu.. k tomu asi určitě nějaké vitaminy.
CO jsem zjistil z videi, tak měl třeba 2x denně protein a jednou dst masa a k tomu zeleninu + třeba banan.. Dá se takto vydržet?
k tomu někdy byly ještě zapojeny hladovící dny, kdy nejedl 24 hod. Nemám problém se k něčemu takovému odhodlat, kdybych věděl, že by to mělo nějaké vysledky a na léto by to vypadalo super..
Máte někdo teda nějakou zkušenost, popř. radu jak na to?

Díky moc.
t0m

Re: Dieta

Příspěvekod petraukulele » sob, 21 pro 2013, 16:01

Vykašli se na diety, dodržuj sprváný režim, ten je pro sportovce obzvlášť důležitý, nezapomeň na sprvávný jídleníček a také na dostatečný odpočinek...o takových věcech bych se asi radši zašla poradit někam k doktorovi, no spíš asi poradci, než na fórum
petraukulele

Re: Dieta

Příspěvekod vaclavzer » stř, 5 úno 2014, 19:28

Přesně jak píše petraukulele.
Pokud bys držel dietu a pak s tím povolil, stejně se to vrátí. Zbytečné..
Zajímám se o to jak zhubnout efektivně a snadno.
vaclavzer

Zpět na Výživa