FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

Glutathione

Výživa, diety, doplňky výživy

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Glutathione

Příspěvekod Topděfka » pon, 20 bře 2017, 14:47

Ac jsem cekal, ze mi jiny klima udela spis dobre, momentalne jsem v podstate ob tejden nemocnej, furt nejaka zkurvena ryma, kasliky, rozumne se u toho moc fungovat neda a trenovat uz vubec ne. S tou imunitou se bude muset neco udelat.

Kamos doporucil glutathione. Ma nekdo zkusenost?
Zname se rok a pul .... Chová se jak kdybysme spolu žili deset let a moje máma byla nějaká Macocha která mi zkazila celej život
Topděfka

Re: Glutathione

Příspěvekod WildOrchid » sob, 1 dub 2017, 21:15

jestli je to totéž jako glutamin, tak za mě funguje. Když jsem hodně trénovala a brala glutamin, neonemocněla jsem. Vysadila jsem glutamin a onemocněla. Stalo se mi to asi dvakrát, a trenérovi taky :) takže teď když končíme závodní období, přejdem na lehčí tréninky, vysadíme doplňky, ale glutamin ještě tak týden necháme. Projistotu.
Když jsi uprostřed pole, nemáš deštník a hodně prší, ať děláš co děláš, stejně zmokneš. Tak se směj!
WildOrchid

Příspěvekod Topděfka » pon, 3 dub 2017, 15:09

Ne, je to to samy jako glutamat, v podstate si pichas cinskou polivku primo do svalu. Akorat s nudlema je problem.
Zname se rok a pul .... Chová se jak kdybysme spolu žili deset let a moje máma byla nějaká Macocha která mi zkazila celej život
Topděfka

Příspěvekod Topděfka » ned, 25 čer 2017, 21:32

Malej update. Jsem v pulce experimentu. Po prvni injekci jsem prodelal docela zretelnej herxheimer ( https://en.wikipedia.org/wiki/Jarisch%E ... r_reaction ), po druhy uz klid. Zvysenou energii ani zbeleni kuze nepocituju, ale - a to je nejdulezitejsi - uz dva mesice jsem nebyl nemocnej. Jestli je to jenom glutathionem samozrejme nejsem s to rozlisit. Brat to budu jeste mesic a pul.
Topděfka

Zpět na Výživa