FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

Co by mělo být v perfektně vybavené posilovně?

Vše ohledně tréninku, tréninkové metody a postupy

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Příspěvekod Cynik » sob, 13 led 2007, 13:13

Lifter675 píše:
Skinny Vinny píše: za výtah pro vozíčkáře - kteří tam nikdy nepřijdou...

ten černý humor tě přejde :lol:

To je pech, nedá se to obejít?

Dle Melounka nedá...fok EU.
Cynik

Příspěvekod Reno » sob, 13 led 2007, 13:18

mrmza píše:
Lifter675 píše:
Skinny Vinny píše: za výtah pro vozíčkáře - kteří tam nikdy nepřijdou...

ten černý humor tě přejde :lol:

To je pech, nedá se to obejít?

Dá, najít provozovnu v přízemi (nikoliv nadzemí). Ideální by bylo fitko, které zkrachovalo (žádné investice zbytečné). Prohlížím reals.cz furt, až se něco vyvrbí půjdu do toho hned... Samozřejmě ne za nájem 160 tis. měsíčně, jak někdo požaduje za (budoucí) fitko na Kobližné...
Reno
Site Admin

Příspěvekod Strabo » sob, 13 led 2007, 13:23

2 metry prevyseni, bych misto vytahu za 180 klacku obesel vybetonovanim sikme plochy vedle schodu.. a invalidi+lifteri s kocarkem budou spokojeni :)
já souhlasím! ti co majů jiný názor to sů zlatokopky!!!!!!! jj, moja kamarádka, když chlap nemá bourák a zlaté prsteně, tak NIC Z TEHO NENÍ. Já jsem ráda, že Ludva maká a má aspon to minimum. (7658 čistého)
Strabo

Příspěvekod Reno » sob, 13 led 2007, 13:27

Strabo píše:2 metry prevyseni, bych misto vytahu za 180 klacku obesel vybetonovanim sikme plochy vedle schodu.. a invalidi+lifteri s kocarkem budou spokojeni :)

nelze, je to ve dvoře, ta rampa by s patřičným sklonem musela být 10 m dlouhá a pro to není prostor..
Reno
Site Admin

Příspěvekod Lifter675 » sob, 13 led 2007, 13:28

Skinny Vinny píše:
Strabo píše:2 metry prevyseni, bych misto vytahu za 180 klacku obesel vybetonovanim sikme plochy vedle schodu.. a invalidi+lifteri s kocarkem budou spokojeni :)

nelze, je to ve dvoře, ta rampa by s patřičným sklonem musela být 10 m dlouhá a pro to není prostor..
tak ji zkrať na 2m a přidej lano a rumpál :lol:
ten, kdo vymyslel práci, měl ji také naučit onanovat, aby se dovedla udělat sama
Lifter675
Site Admin

Příspěvekod Strabo » sob, 13 led 2007, 13:33

Skinny Vinny píše:

Ty nemas predstavivost... 10metru do kopce by invalid nevyjel. Udelala by se podel baraku a polovine drahy by se udelala podesta (neco jako plocha v mezipatre u schodu) a odtud by druha polovina vedla druhym smerem.
já souhlasím! ti co majů jiný názor to sů zlatokopky!!!!!!! jj, moja kamarádka, když chlap nemá bourák a zlaté prsteně, tak NIC Z TEHO NENÍ. Já jsem ráda, že Ludva maká a má aspon to minimum. (7658 čistého)
Strabo

Příspěvekod Strabo » sob, 13 led 2007, 13:39

Obrázek
Strabo

Příspěvekod Reno » sob, 13 led 2007, 16:45

Strabo píše:Obrázek

ani na tohle tam není prostor. Byl jsem tam s projektantem, kdyby to šlo, asi by s tím přišel sám.
Reno
Site Admin

Příspěvekod Strabo » sob, 13 led 2007, 18:15

Projektant je obvykle placen procentem z celkove castky stavby, tzn. vzdy se snazi volit nejdrazsi alternativy :)
Neverim tomu, ze by to neslo jinak, nez vytahem za 180 tisic.
Strabo

Příspěvekod Reno » sob, 13 led 2007, 19:17

Strabo píše:Projektant je obvykle placen procentem z celkove castky stavby, tzn. vzdy se snazi volit nejdrazsi alternativy :)
Neverim tomu, ze by to neslo jinak, nez vytahem za 180 tisic.

Tohle je kámoš, co si za projekt řekl o desítku... Takže klidně věř.
Reno
Site Admin

Příspěvekod melounek » pon, 15 led 2007, 09:42

mrmza píše:

Všechno se dá, když se chce. Pouze jsem řekl, že v případě Renový posilovny to vidím černě. Jako všude, i tady se však vyskytují (a poskytují heh) výjimky (třeba když se jedná o památkově chráněný objekty, nebo objekty, kde by si požadované úpravy vyžádaly neúměrné investice, což se ovšem neměří solventností investora). Rozhodně bych se optal na příslušným stavebním úřadě. Za to nic nedáš.
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Příspěvekod SlaYter » pon, 15 led 2007, 14:59

Jen se zeptam,Reno a nejde ta smernice obejit? jako,ze treba neco v tom smyslu to ofiko zaregistrovat jako sklad cvicebniho naradi,nebo tak neco..a pak by tam snad zadnej bezbarierovej vstup bejt nemusel...
"Nezdá se mi dobré urážet tady kohokoli. Pane doktore, vy jste omezenec." (poslanec KDU-ČSL Ladislav Šustr)
SlaYter

Příspěvekod Lifter675 » pon, 15 led 2007, 15:30

SlaYter píše:Jen se zeptam,Reno a nejde ta smernice obejit? jako,ze treba neco v tom smyslu to ofiko zaregistrovat jako sklad cvicebniho naradi,nebo tak neco..a pak by tam snad zadnej bezbarierovej vstup bejt nemusel...
LOL
ten, kdo vymyslel práci, měl ji také naučit onanovat, aby se dovedla udělat sama
Lifter675
Site Admin

Příspěvekod Strabo » pon, 15 led 2007, 15:33

Sklad... s Jurassem za barem :)
To uz to radsi nech zaregistrovat jako bordel.
Strabo

Příspěvekod SlaYter » pon, 15 led 2007, 15:47

tak uz sem videl ruzny veci,jak co obejit ;))

ale tohle je blbost...o tom zadna :wink:
"Nezdá se mi dobré urážet tady kohokoli. Pane doktore, vy jste omezenec." (poslanec KDU-ČSL Ladislav Šustr)
SlaYter

PředchozíDalší

Zpět na Trénink