FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

Křečové žíly

Vše ohledně tréninku, tréninkové metody a postupy

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Křečové žíly

Příspěvekod vlaštovka » úte, 27 bře 2012, 00:32

Dobrý den, chtěl bych vás poprosit o radu. Před několika lety jsem posiloval. Pak jsem toho z nedostatku času nechal. No, a v současné době, kdy už mám volného času zas o trochu víc, zjišťuju, že mně to posilování chybí. Chtěl bych začít znovu cvičit..... Problém je ale v tom, že se mně na noze udělaly křečové žíly, které mně ale byly úspěšně odoperovány. Na internetu jsem se dočetl, že ten, kdo měl někdy křečové žíly, by už posilovat neměl. Prý to posilování vede k tomu, že se ty křečáky zase objeví..... A proto jsem se chtěl vás, odborníků, zeptat. Je to pravda? To už jako nemůžu nikdy posilovat? :( A jestli je to pravda, existuje nějaký tréningový plán, který by zabránil tomu, aby se ty křečové žíly znovu objevily? Předem všem moc děkuju za odpověď a za radu.
vlaštovka

Re: Křečové žíly

Příspěvekod DrLift » úte, 27 bře 2012, 06:56

Krecaky mi odoperovali a posiluju vesele dal. Nejake mensi se mi ale delaji znovu, ale zdaleka to neni v takovem rozsahu (od operace vice nez 5 let), klasicka operace podle mne nebude potreba. Pockam dalsim 10 let a necham si to udelat uz jen ambulatne laserem. Asi taky zalezi na tom, v jakem rozsahu se ti ty krecaky delaji.
DrLift
Guru

Zpět na Trénink