FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

CKD

Diskuse ke článkům http://www.osvalech.cz

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Příspěvekod Reno » ned, 26 lis 2006, 18:45

mrmza píše:Blbě ti je jenom tak první týden při přechodu. Pak je to OK. Energie moc není, to je jasný. Nicméně se silou to není zdaleka tak tragické.

Mhm, možná jsem to přehnal, nicméně - viz článek Lyle McDonalda výš. Pokud to tak Duchaine vymyslel a McDonald vysvětluje, proč tomu tak je a jak cvičit - tak bych tomu věřil...
Reno
Site Admin

Příspěvekod Apofis » ned, 26 lis 2006, 19:15

mrmza píše:
Apofis píše:Jak je to s CKD a nízkým věkem? Hovořil jsem s Moogem a pro mě třeba by to asi nebylo to pravé..

Rozhodnutí je na tobě.
Záleží jak chceš dlouho dietovat - nejdéle jsem ji jel 8týdnů s týdenní přestávkou. Mě je ze začátku blbě na jakékoli dietě, v CKD je nevýhoda jednotvárnější stravy, ale zase tu odpadá použití "spalovačů".

Mě jde spíš o to, jestli to nebude mít vliv na můj mladý organismus:) Jinak bych to viděl na 3 týdny..
Apofis

Příspěvekod Cynik » ned, 26 lis 2006, 19:19

Last Boy Scout píše:
mrmza píše:Blbě ti je jenom tak první týden při přechodu. Pak je to OK. Energie moc není, to je jasný. Nicméně se silou to není zdaleka tak tragické.

Mhm, možná jsem to přehnal, nicméně - viz článek Lyle McDonalda výš. Pokud to tak Duchaine vymyslel a McDonald vysvětluje, proč tomu tak je a jak cvičit - tak bych tomu věřil...

Ten článek jsem použil (7) a vyvodil si z něj, že to právě nemusí být úplně blbej nápad.
Cynik

Příspěvekod Cynik » ned, 26 lis 2006, 19:23

Apofis píše:Mě jde spíš o to, jestli to nebude mít vliv na můj mladý organismus:) Jinak bych to viděl na 3 týdny..

Pokud jsi zdravý tak ne. Ale pokud chceš dietovat 3týdny, tak je to reálně -3kg. Na to bych se vůbec vykašlal a upravil spíš jídelníček.
Co na to prof. Jurass?
Cynik

Příspěvekod Reno » ned, 26 lis 2006, 19:28

mrmza píše:
Last Boy Scout píše:

Ten článek jsem použil (7) a vyvodil si z něj, že to právě nemusí být úplně blbej nápad.

O.K. Jurass tady mluví o vlivu rezistenčního tréninku - na rychlost metabolismu - a na antikatabolismus. Když pomineme, že ketóza je maximálně antikatabolická, tedy svaly šetřící - a že kardio tréninkem se spálí víc kaloríií (přímo z tuku) než z rezistenčního - kde je smysl, respektive co má větší smysl v ketóze - kardio, nebo činky?
Reno
Site Admin

Příspěvekod Cynik » ned, 26 lis 2006, 19:29

Podle McD. činky do 20sec. to jedeš z ATP.
Cynik

Příspěvekod Reno » ned, 26 lis 2006, 19:54

mrmza píše:Podle McD. činky do 20sec. to jedeš z ATP.

ve středu a ve čtvrtek činky? tak to jsem nějak v tom článku přehlídnul.
Reno
Site Admin

Příspěvekod Reno » ned, 26 lis 2006, 19:59

mimochodem, pokud toto platí, pak nechápu, jaký má smysl dělat 5 opakování v sérii v Po/Út...
Reno
Site Admin

Příspěvekod Cynik » pon, 27 lis 2006, 09:50

Last Boy Scout píše:

mimochodem, pokud toto platí, pak nechápu, jaký má smysl dělat 5 opakování v sérii v Po/Út...

Odcvičit co největší objem PO/UT. To nejsi v ketoze. Ve stredu rano bys v ni mel byt. Ve CT je moznost dát na SQ/BP/DL 2-3opáčka 2-3série a konec, nic víc. V pátek večer kruhovka před nacukrováním.
Cynik

Příspěvekod Reno » pon, 27 lis 2006, 09:52

No ale z hlediska Lyle McDonalda (a nakonec i mého, já jsem to tvrdil už dávno) má smysl cvičit 5 opakování jen pokud každé trvá dejme tomu 6 sekund. Vytloukání glykogenu zkrátka nedocílíš pěti opakováníma v sérii...
aspoň na mně to nefunguje... já bych se tak do ketózy nedostal. Takže největší objem ano, ale největší objem nad 20 sekund v sérii...
Reno
Site Admin

Příspěvekod Reno » pon, 27 lis 2006, 09:59

Sorry, mea culpa, nepřečel jsem si to celý, sypu si popel na hlavu... pět opakování je jenom na začátku, pak jsou tam i desítky... :oops:
Reno
Site Admin

Příspěvekod Reno » sob, 2 pro 2006, 08:29

Jen malý update, autor doporučuje vlákninu do diety, tady Lepicol, který občas užívám a hlavně v kapslích není špatný, ale otestoval jsem teď Benefibru, což je vláknina z guaru, bílý prášek, stoprocentně rozpustný a bez chuti, docela vychytávka, kdo pil někdy pískový gel zvaný lepicol ví svoje..
Reno
Site Admin

Příspěvekod Cynik » sob, 2 pro 2006, 09:13

Last Boy Scout píše:Jen malý update, autor doporučuje vlákninu do diety, tady Lepicol, který občas užívám a hlavně v kapslích není špatný, ale otestoval jsem teď Benefibru, což je vláknina z guaru, bílý prášek, stoprocentně rozpustný a bez chuti, docela vychytávka, kdo pil někdy pískový gel zvaný lepicol ví svoje..

Lepicol jsem měl jen v kapslích. Ale ta benefibra vypadá moc dobře :idea:
Cynik

Příspěvekod Mirek » pon, 12 úno 2007, 13:18

Nemel by nekdo prepsat ten cholesterol?
Mirek

Příspěvekod Lifter675 » pon, 12 úno 2007, 13:31

Mirek píše:Nemel by nekdo prepsat ten cholesterol?

díky, done
ten, kdo vymyslel práci, měl ji také naučit onanovat, aby se dovedla udělat sama
Lifter675
Site Admin

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse ke článkům