FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

SMARTLABS Oat Snack

Diskuse k jednotlivým produktům v http://eshop.osvalech.cz

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Příspěvekod melounek » pát, 4 pro 2009, 22:54

Piju to léta každý ráno (s malejma přestávkama). Recept na nápoj plné chuti - 5 odměrek s čepicí do půllitru selského mléka. Tohle na pár desítek minut i zasytí.

Na druhou stranu, pokud omylem dojde mléko a musím to dát do vody, pozoruju chuť, kterou jsi popsal.
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Příspěvekod raziel » úte, 16 bře 2010, 11:29

libova vec, cpu do sebe denne 12 odmerek, aspon do sebe nemusim ladovat vlocky a podobny hnusy, kdyz rano nestiham
Jednou takhle u ortopeda "roztahnete nohy, ted vas pane opicham"
raziel

Re: SMARTLABS Oat Snack

Příspěvekod Kadd » úte, 24 srp 2010, 18:36

měl bych malou otázečku nechtělo by se vám zařadit do kolonky akce spíše Oat Snack + Night load ?
Celkem to k sobě pasuje jeden na ráno druhej na večer. Zda se Vám to oplatí musíte zvážit vy. Já jen, že za zeptání nic nedám :)
Co nejde silou, jde ještě větší silou!

Kdyz chces lidi vychovat, tak to po dobrem nejde!

Je to jen v hlavě!
Kadd

Bydliště: V pekle ani v nebi mě nechtěli a tak musím být mezi živými!

Příspěvekod melounek » stř, 25 srp 2010, 13:52

Night Load a Oat Snack jsou typy produktů pro spíše menší skupinu uživatelů, kteří o výživě něco vědí, a proto ví přesně, co chtějí. Zatímco Oat Snack se již časem celkem prosadil a není třeba jej nějak "tlačit", Night Load je produkt nový, a proto jsme ho vyslali na trh s berličkou Chow. Myslím, že akce Oat Snack+Noght Load by neměla smysl.

Pokud ale máš o podobnou akci zájem, napiš to do komentáře objednávky, není problém akční cenu ad hoc vytvořit:).
melounek
Guru

Příspěvekod Krieger » stř, 4 dub 2012, 10:02

Uvažuji o koupi. Pořád jsem cpal do sebe každý ráno klasické vločky s mlékem a grankem a už to nemůžu ani cítit. Občas jsem koupil v albertu ovesnou kaši Emco ale tam je zase hromada cukru a jiných sraček. Dá se tím nahradit plnohodnotně snídaně ?
Krieger

Příspěvekod melounek » stř, 4 dub 2012, 10:52

Počítej, že se pořád jedná o koktejl - ovesné vločky v Oat Snacku mají konzistenci velmi jemně mleté mouky. Já to mám jako snídani (80-100g do plnotučného mléka), ale nejsem zvyklý snídat. Pokud seš zvyklý na velkou snídani, bral bych OAT spíš jako doplněk snídaně nebo svačinu.
melounek
Guru

Příspěvekod SlibyChyby » úte, 31 črc 2012, 21:27

Zajímavý popisek, vychvalováno do nebe. Ale teď vážně, jaký je rozdíl mezi vaším Oat Snackem a ovesnými vločkami s proteinovým práškem, pokud nebereme v potaz dvojnásobnou cenu? Dále tady zvýrazňujete že proteiny jsou izolovány ze syrovátek pomocí CFM. Předpokládám snad za samozřejmost že je při izolaci bílkovin tato metoda používána, přeci jen... kdyby filtrace probíhala jako dead-end filtrace, proháněla by se přes filtrovací membránu jako kafe v překapávači a výsledek by byla hmota připomínající tofu. Zvýrazňovat použití této metody mi tedy přijde naprosto absurdní.
Ovšem líbí se mi použití směsi kasseinu a syrovátek, i když by jí tam mohlo být malinko víc (samozřejmě záleží na váze, zátěži, apod. konzumenta). Dále potlesk, konečně vidím na českém trhu proteiny bez nekalorických sladidel za rozumnou cenu. Toho si opravdu cením, také proto budu objednávat ještě dnes 3kg Smartlabs syrovátkového proteinu.

Takže na závěr, ano skvělý výrobek co se týče složení, cenově ovšem relativně překračuje cenu obsahu (a to neberu ohledy na výrobní cenu která je pravděpodobně mnohokrát menší, odněkud ten výdělek přijít musí a respektuji to). Člověk by se měl tedy zamyslet zda je tak líný spočítat si výživové hodnoty a smíchat proteiny s ovesnými vločkami a ušetřit přibližně 300Kč. Jsem také kritický co se týče toho popisku, chápu že reklama se tomu musí dělat ovšem ne každá mysl česká je tak prostá aby se zamyslela nad jejím obsahem. A chválím že nesázíte na nesplnitelné sliby typu 3kg svalové hmoty za 10 týdnů. Dle mého ovšem největší výhoda: organická proteinová směs!
SlibyChyby

Příspěvekod Marat » stř, 1 srp 2012, 07:24

V poslední době tu je nějak moc rýpálků s jedním příspěvkem. Konkurence zdá se nespí. Jinak proč nemáte u tohoto výrobku uvedený i obsah beta-glukanů? V ovsu jich bude určitě nezanedbatelné procento.
Naše nohy mají tvar bot.
Marat

Příspěvekod Reno » stř, 1 srp 2012, 08:09

SlibyChyby píše:Zajímavý popisek, vychvalováno do nebe. Ale teď vážně, jaký je rozdíl mezi vaším Oat Snackem a ovesnými vločkami s proteinovým práškem, pokud nebereme v potaz dvojnásobnou cenu? Dále tady zvýrazňujete že proteiny jsou izolovány ze syrovátek pomocí CFM. Předpokládám snad za samozřejmost že je při izolaci bílkovin tato metoda používána, přeci jen... kdyby filtrace probíhala jako dead-end filtrace, proháněla by se přes filtrovací membránu jako kafe v překapávači a výsledek by byla hmota připomínající tofu. Zvýrazňovat použití této metody mi tedy přijde naprosto absurdní.
Ovšem líbí se mi použití směsi kasseinu a syrovátek, i když by jí tam mohlo být malinko víc (samozřejmě záleží na váze, zátěži, apod. konzumenta). Dále potlesk, konečně vidím na českém trhu proteiny bez nekalorických sladidel za rozumnou cenu. Toho si opravdu cením, také proto budu objednávat ještě dnes 3kg Smartlabs syrovátkového proteinu.

Takže na závěr, ano skvělý výrobek co se týče složení, cenově ovšem relativně překračuje cenu obsahu (a to neberu ohledy na výrobní cenu která je pravděpodobně mnohokrát menší, odněkud ten výdělek přijít musí a respektuji to). Člověk by se měl tedy zamyslet zda je tak líný spočítat si výživové hodnoty a smíchat proteiny s ovesnými vločkami a ušetřit přibližně 300Kč. Jsem také kritický co se týče toho popisku, chápu že reklama se tomu musí dělat ovšem ne každá mysl česká je tak prostá aby se zamyslela nad jejím obsahem. A chválím že nesázíte na nesplnitelné sliby typu 3kg svalové hmoty za 10 týdnů. Dle mého ovšem největší výhoda: organická proteinová směs!

O pár příspěvků výše odpověděl Raziel na to, jaký má důvod k tomu, aby konzumoval zmiňovaný výrobek a ne vločky...
Reno
Site Admin

Příspěvekod melounek » stř, 1 srp 2012, 09:02

SlibyChyby píše:Takže na závěr, ano skvělý výrobek co se týče složení, cenově ovšem relativně překračuje cenu obsahu (a to neberu ohledy na výrobní cenu která je pravděpodobně mnohokrát menší, odněkud ten výdělek přijít musí a respektuji to).

Docela by mě zajímalo, jak si na tohle přišel, respektive, co tím myslíš. Je jasné, že pokud něco vyrobím za 5 korun, nemohu to za 5 korun prodávat. Rozdíl mezi výrobní cenou a prodejní cenou se zove marže a zrovna u oatsnacku je s ohledem na i tebou vychvalovaný obsah nižší, než je obvyklé. Když srovnáš běžnou cenu gainerů s 10-15% bílkovin, narvaných jednoduchými cukry, s nepoměrně kvalitnějším oatsnackem (38% bílkovin), cenový rozdíl je naopak menší, než by odpovídalo obsahu.

Jinak díky za pochvalu :wink: .
melounek
Guru

Příspěvekod guruhonza » stř, 1 srp 2012, 14:14

Já hlavně doufám, že rozdíl mezi Oat Snackem a proteiem s vločkama je minimální, protože tam prostě chci jen ty komplexní sacharidy a nějakej pomalejší protein. Náhradu jídla (bílkoviny+tuky a možná pár g sacharidů) unás stejně nikdo nedělá, takže je tohle jedinej gainer, co se dá tak normálně jíst na svačinu, nebo se pletu? Když se podívám na to, co za gainery má extrifit, nutrend, aminostar nebo promiň, tak tohle je nejen bezkonkurenční, ale vlastně i bez konkurence.
guruhonza

Příspěvekod Reno » stř, 1 srp 2012, 16:09

To bys jim trochu křivdil, některé jsou s palatinózou, což je low GI sacharid... na druhé straně toho se dá sníst jen limitované množství,
páč jinak se zasereš...
Reno
Site Admin

Příspěvekod Hrabatko » pát, 21 čer 2013, 21:33

Ahoj, neměnila se nějak receptura? Objednal jsem si další balení a chutná jinak, bohužel trochu hůře - jedu výhradně v čokoládové příchuti :-) Nevím, zda je to o něco méně rozemletými vločkama nebo něčím jiným....
Hrabatko

Příspěvekod melounek » pát, 21 čer 2013, 21:46

Zdar, v nové šarži (OS1301, min. trvanlivost 5/2015) jsme se skutečně rozhodli Oat Snack ještě více přiblížit "náhradě jídla" tím, že jsme výrazně navýšili podíl micelárního kaseinu na úkor WPC (teď je to cca fifty fifty). Více než chuť to samozřejmě ovlivnilo celkovou konzistenci (je to o něco hustější), ale ovlivnilo to i chuť. Osobně jsem u čokolády rozdíl v chutí nezaznamenal, u vanilky je nová šarže dle mého chutnější, ale to je samozřejmě subjektivní. Žádná jiná změna ve složení není.

Samozřejmě není problém poslat nám ho zpátky, když tak se ozvi přes PM .
melounek
Guru

Příspěvekod Hrabatko » pát, 21 čer 2013, 21:49

Ano, to bude ono. Trochu se to přiblížilo chuti Quad Core - jakoby lehce moučnější příchuť. Používám čistě jako MRP, takže ve výsledku by to mělo zasytit na delší dobu předpokládám...

EDIT: Vracet určitě nechci (kupoval jsem dokonce jinde než přímo u vás), u všech vašich výrobků oceňuji složení a chuť je pro mne druhotná. i když např. u Hydra Traditional je chuť pro mne naprosto fantastická a to jsem to po prvním polknutí chtěl vysypat do záchodu :-)
Naposledy upravil Hrabatko dne pát, 21 čer 2013, 21:57, celkově upraveno 1
Hrabatko

PředchozíDalší

Zpět na Eshop