FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

SMARTLABS Oat Snack

Diskuse k jednotlivým produktům v http://eshop.osvalech.cz

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Příspěvekod Cynik » čtv, 10 kvě 2007, 08:51

To bezpochyby. Nicméně někdy se jinak nedá a gainer je naprosto nevhodný.
Cynik

Příspěvekod Reno » čtv, 10 kvě 2007, 08:55

mrmza píše:To bezpochyby. Nicméně někdy se jinak nedá a gainer je naprosto nevhodný.

dyť, jo, gainer je úplná pičovina... gainer bych přirovnal ke kokainu řízlému nějakým svinstvem za účelem vyššího zisku při prodeji:-)
Reno
Site Admin

Příspěvekod Lifter675 » čtv, 10 kvě 2007, 09:14

Reno píše:
Lifter675 píše:Celé je nepolyká ani moje přítelkyně, natož já. Oba dva musíme kousat :wink:

imho podle tabulek to vychází v globalu na 55 GI u mletých vloček, což je zásadní rozdíl od čísla 100 :wink:

já se nehádám, jestli tvoje přítelkyně polyká nebo ne:-) jde mi jen o to, že podle mně neexistuje MRP, vždycky po tom mám stejný hlad, jako kdybych se nenajedl. Prostě solid meal rulezz

pochopitelně, jídlo v pevném stavu je jídlo v pevném stavu. Nicméně jak už bylo zmíněno, někdy mám chuť nebo nutnost dát si koktejl, tak si dám OAt snack :wink: :D

imho, kdo má problémy s dostatečným přijmem kalorií, ten jistě ocení tekutou stravu
ten, kdo vymyslel práci, měl ji také naučit onanovat, aby se dovedla udělat sama
Lifter675
Site Admin

Příspěvekod SlaYter » stř, 30 kvě 2007, 13:47

Takze mi pred casem dorazil OAT snack -čoklid

Nejaky moje zhodnoceni-subjektivni-jak jinak :-)

jelikoz mam u sebe jeste bandasku promiloveho night proteinu 70(taky čoklid) budu porovnavat s nim

typy bilkovin zastoupene:
promil: wpc,kasein,vejce
SL:wpc,kasein

chut:(s vodou)
promil: neutralní,zadna mnamka,ale neda se rict,ze by se mi z toho zvedal kufr

SL: je tam znat ze je tam pridany rozdrceny oves..coz tomu doda svuj "riz" ale nema to zadny pachutovy "ocas" takze velice podobny jako promil

rozpustnost:
promil: dobra
SL: lepsi nez promil

stravitelnost:
promil: bez problemu-zadny nadymani
SL: taky bez problemu

doba "zasyceni":

promil: nejdelsi doba pred pocitenim hladu byla cca 45min?
SL: o neco mene asi 30min

sumasumarum: oboje vychazi chutove,i stravitelne na stejno a doba traveni je dost podobna,zadny zazrak,ale v ramci moznosti je to gut

davkovani promilu bylo 50g do vody
oat snacku 80+g do vody

dekuji za pozornost SlaYter :-))))
"Nezdá se mi dobré urážet tady kohokoli. Pane doktore, vy jste omezenec." (poslanec KDU-ČSL Ladislav Šustr)
SlaYter

Příspěvekod melounek » stř, 30 kvě 2007, 14:01

Jenom pro upřesnění - nightprotein od Smartlabs se teprve chystá, OAT snack není jeho náhražkou, přestože obsahuje kasein. Je to náhrada jídla (tomu odpovídá obsah a zdroj bílkovin, ale i sachrů), před spaním bych pořád preferoval tvaroh, kasein, nebo koktejl ala Cizo, Mrmza apod.
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Příspěvekod SlaYter » stř, 30 kvě 2007, 14:02

melounek píše:Jenom pro upřesnění - nightprotein od Smartlabs se teprve chystá, OAT snack není jeho náhražkou, přestože obsahuje kasein. Je to náhrada jídla (tomu odpovídá obsah a zdroj bílkovin, ale i sachrů), před spaním bych pořád preferoval tvaroh, kasein, nebo koktejl ala Cizo, Mrmza apod.

ok,nemel jsem s cim porovnat ;-)

nemam jine mrpcko a promil situuje svuj night70 jako taky-mrpčko
"Nezdá se mi dobré urážet tady kohokoli. Pane doktore, vy jste omezenec." (poslanec KDU-ČSL Ladislav Šustr)
SlaYter

Příspěvekod Cynik » úte, 7 srp 2007, 11:36

Cynik

Příspěvekod Cynik » stř, 20 úno 2008, 09:26

Skladem poslední kus 3kg čoko...
Cynik

Příspěvekod Vont » pon, 10 bře 2008, 23:43

jahodova prichut by nebyla? nebo nejaka ovocna?
Vont

Příspěvekod Cynik » úte, 11 bře 2008, 08:46

Prozatím se neplánuje :oops:
Cynik

Příspěvekod melounek » úte, 22 dub 2008, 12:18

mrmza píše:Skladem poslední kus 3kg čoko...

To už samozřejmě neplatí, to by mě žena hnala...
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Příspěvekod Mates » pát, 16 led 2009, 17:11

Můžu se zeptat jak to s rozpustností a chutí oproti normálnímu proteinu? Vim že už to tu bylo částečně řečeno, ale mě jde spíš o to jak na jemno jsou nadrceny ty vločky, protože veškeré mé pokusy o mixování proteinu s vločkami, případně mlékem zatím končily jednim velkym blivajzem :roll: Tohle se zdá pro mě jako naprosto ideální věc, jelikož jsem pořád na koleji nebo někde mimo zázemí, tak asi tušíte, jak to u mě bude s jídlem....
Mates

Příspěvekod Cynik » pát, 16 led 2009, 17:26

Mates píše:Můžu se zeptat jak to s rozpustností a chutí oproti normálnímu proteinu? Vim že už to tu bylo částečně řečeno, ale mě jde spíš o to jak na jemno jsou nadrceny ty vločky, protože veškeré mé pokusy o mixování proteinu s vločkami, případně mlékem zatím končily jednim velkym blivajzem :roll: Tohle se zdá pro mě jako naprosto ideální věc, jelikož jsem pořád na koleji nebo někde mimo zázemí, tak asi tušíte, jak to u mě bude s jídlem....

Vločky nerozpustíš, je to podle toho jakou zvolíš konzistenci...kaše až cosi pitelného. Každopádně vločky co jsou v tom bych přirovnal asi k mouce.
Cynik

Příspěvekod cha cha » pát, 16 led 2009, 20:18

Mates píše:Můžu se zeptat jak to s rozpustností a chutí oproti normálnímu proteinu? Vim že už to tu bylo částečně řečeno, ale mě jde spíš o to jak na jemno jsou nadrceny ty vločky, protože veškeré mé pokusy o mixování proteinu s vločkami, případně mlékem zatím končily jednim velkym blivajzem :roll: Tohle se zdá pro mě jako naprosto ideální věc, jelikož jsem pořád na koleji nebo někde mimo zázemí, tak asi tušíte, jak to u mě bude s jídlem....

Nebudeš mít problém.
Nedá se to srovnat s tím, když se pokoušíš vločky drtit sám.
,,Zdálky jsem jí naznačil, že se za ní stavim do restauračky (kde pracuje, protože jí tam výdávám) a pak zajdem ke mě. Souhlasila."
cha cha

Příspěvekod Marat » pát, 4 pro 2009, 17:55

Prichut coko.

Dal jsem asi trochu vic vody, nicmen me to asociovalo superchut horke cokolady, mlete obili tam je, ale bez chutoveho ocasu a krom usazeniny na spodu vicemene nepostrehnutelne, rozmichal jsem lzickou, produkce metanu nulova.
Priste to zkusim v mliku, prekvapil me nizky obsah vlakniny, to by pocitu nasyceni pomoc mohlo...
Naše nohy mají tvar bot.
Marat

PředchozíDalší

Zpět na Eshop