FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

Kreatin

Diskuse k jednotlivým produktům v http://eshop.osvalech.cz

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Co byste si koupili?

1. Creapure, made in EU - kvalita, za rozumnou cenu
13
59%
2. běžný kreatin monohydrát, made in China - cena je rozhodující
4
18%
3. EE + monohydrát v krásných svítích zelených kapslích, v této kategorii bude jeden z nejlevnějších
5
23%

Celkem hlasů : 22

Kreatin

Příspěvekod Cynik » stř, 20 čer 2007, 09:47

Zvažujeme nabídnout náš "vlastní" SMARTLABS kreatin.
Ve hře je několik možností, o kterých ještě nemáme jasno mezi sebou. Takže bych di dovolil nahodit menší anketku.

Jsou tu vpodstatě 3 varinaty:

1. kvalitní kreatin monohydrát, CREAPURE, made in EU, s tím že budeme mít svolení používat i tuto ochrannou známku a zařadíme se tak po bok "exkluzivním firmám" viz http://www.creapure.com/index.php?id=20&L=1
a na onom situ budeme pochopitelně také uvedeni. Cenově se bude pohybovat 1kg cca 800,-Kč

2. běžný kreatin monohydrát (made in China) jako ATP, Aministar, a vpodstě naprostá většina výrobců i zahraničních např. Dymatize, All Strars za normální cenu 1kg okolo 500,- Kč

3. kapslovat nějakou "lepší" formu kreatinu EthylEster + monohydrát cena podle počtu kapslí - 120cp cca 500,-
Cynik

Příspěvekod stanley » stř, 20 čer 2007, 10:02

jednoznacne Creapure ... CEE nebrat, cinu nebrat ...
Opilec s flaskou pod hlavou,
zivy sa tekutou potravou,
nemava problemy so stravou,
trpi len zaludka otravou.
stanley

Příspěvekod witt » stř, 20 čer 2007, 12:27

stanley píše:jednoznacne Creapure ... CEE nebrat, cinu nebrat ...

CEE + Creapure :wink:
witt

Příspěvekod stanley » stř, 20 čer 2007, 12:35

Drs Tallon and Child out of the UK tested the marketing claim that CEE avoids the breakdown of creatine to creatinine in stomach acids, providing Cr greater absorption. The availability of free creatine was compared between creatine monohydrate, SANs CM2 Alpha and MRIs CE2. After 120 minutes of incubation in 900mL of pH 1 HCL at 37 degreesC, about 3/4 of the CEE in MRI's CE2 was available and only 11% available from CM2 Alpha, while boring old creatine monohydrate was still there standing strong at 99%.

ISSNs 4th annual conference in Vegas

jedna vec ... druha trochu menej podstatna veci (predsalen to je zo stranky ludi co maju patent na origos creatin.

Creatine Esters
Creatine ester is a creatine monohydrate that has been esterified with either the alcohol methanol (creatine methyl ester) or ethanol (creatine ethyl ester).

After being absorbed by the body, creatine esters are split into creatine and the alcohol methanol or ethanol. This conversion occurs very quickly. Ten minutes after oral administration, the ester is no longer detectable and has been broken down completely into creatine, creatinine, and methanol or ethanol.
It has been shown that this breakdown takes place before it has been absorbed into the muscle cells.

Twelve percent of orally administered creatine ester is converted into creatinine after 30 minutes, and, in addition, esterification strongly promotes the conversion into creatinine. Creatinine is excreted via the kidneys. The alcohol?in the form of methanol or ethanol?needs to be detoxified by the liver. Methanol in particular is highly toxic and even small amounts can damage the nervous system.

There are no studies that prove that creatine esters enhance performance. It is especially significant that there is no indication that these esters have an advantage over pure creatine monohydrate.
Opilec s flaskou pod hlavou,
zivy sa tekutou potravou,
nemava problemy so stravou,
trpi len zaludka otravou.
stanley

Příspěvekod josef » stř, 20 čer 2007, 13:49

Kvalitní monohydrát.
josef

Příspěvekod kouba » stř, 20 čer 2007, 17:49

Kapsle. K tomu extra samotnej creapure snad není problém. Není nic lepšího než si vzít do kapsy pár tabletek a na celej den se ztratit není... Než si nosit bandasku s práškem.
kouba

Příspěvekod Johnny » stř, 20 čer 2007, 18:53

Kouba: Přesně, kapsle jsou supr.

Stanley: řekni mi, proč nic z normálního (monohydrát) kreatinu nic nemám, kromě sračky? a když jsem teď bral CEE, tak supr, síla šla nahoru, respektive líp se mi cvičilo atd:-)

A Reno taky z normální kreatinu nic nemá, jen sračku pokud vím:-) A CEE nebo Kre-alkalyn si nemohl vynachválit.
Johnny

Příspěvekod Reno » stř, 20 čer 2007, 19:10

tak tak, praktické, a funguje to na mně. Přijde mi jednodušší vzít si ráno dvě kapsle, než něco míchat pětkrát denně... a nepředhazujte mi cenu, 500 nebo tisíc na dva měsíce je pořád prkotina...
Reno
Site Admin

Příspěvekod witt » stř, 20 čer 2007, 23:15

witt píše:
stanley píše:jednoznacne Creapure ... CEE nebrat, cinu nebrat ...

CEE + Creapure :wink:

Me zaslapal CEE v CKD super....
witt

Příspěvekod Lifter675 » čtv, 21 čer 2007, 23:05

pánové M + M, doufám že to čtete...
ten, kdo vymyslel práci, měl ji také naučit onanovat, aby se dovedla udělat sama
Lifter675
Site Admin

Příspěvekod Reno » pát, 22 čer 2007, 06:28

krealkalyn funguje i bez sacahridů, což bych o kreatinu netvrdil...
Reno
Site Admin

Příspěvekod Strabo » pát, 22 čer 2007, 06:39

A to z jakyho duvodu? Porad to je nejaka odruda kreatinu a zakladni nosic bude porad cukr.
já souhlasím! ti co majů jiný názor to sů zlatokopky!!!!!!! jj, moja kamarádka, když chlap nemá bourák a zlaté prsteně, tak NIC Z TEHO NENÍ. Já jsem ráda, že Ludva maká a má aspon to minimum. (7658 čistého)
Strabo

Příspěvekod Reno » pát, 22 čer 2007, 08:47

Strabo píše:A to z jakyho duvodu? Porad to je nejaka odruda kreatinu a zakladni nosic bude porad cukr.

no, ale aby ti fungoval krealkalyn tak vůbec cukr nepotřebuješ. CEE je naprostá šílenost. Kreatin co netáhne vodu - a co by měl dělat jiného? :lol:
Reno
Site Admin

Příspěvekod Cynik » pát, 22 čer 2007, 08:50

Jo uvadi se, že na 1g ve svalech máš skoro 3g H2O.
Cynik

Příspěvekod Strabo » pát, 22 čer 2007, 09:26

Reno píše:
Strabo píše:A to z jakyho duvodu? Porad to je nejaka odruda kreatinu a zakladni nosic bude porad cukr.

no, ale aby ti fungoval krealkalyn tak vůbec cukr nepotřebuješ. CEE je naprostá šílenost. Kreatin co netáhne vodu - a co by měl dělat jiného? :lol:

Tak ho musi ty kapsle obsahovat. Nevidim duvod, proc by mel fungovat bez cukru.
já souhlasím! ti co majů jiný názor to sů zlatokopky!!!!!!! jj, moja kamarádka, když chlap nemá bourák a zlaté prsteně, tak NIC Z TEHO NENÍ. Já jsem ráda, že Ludva maká a má aspon to minimum. (7658 čistého)
Strabo

Další

Zpět na Eshop