FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

Guruhonza ... plavec, ale už nikdy plavat nebude

Dřina a pot den po dni

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Re: Guruhonza loguje TRIADE

Příspěvekod guruhonza » pon, 16 bře 2015, 20:39

Poslední tréninky opravdu oničem silově... sice jsem dal včera 3x 130kg na bench press, což je mnohem víc, než bych čekal, ale dnes nohy úplně slabý a někdy o víkendu sem nepřemístil ani 110kg. Vůbec se mi nechce po jednom jídle na tréninky. Už mám 2/3 výzkumu za sebou, poslední třetinu nějak přežiju...
guruhonza

Příspěvekod guruhonza » stř, 18 bře 2015, 23:48

Jen tak informativně... stejně to stojí za prt teď :D

Push Jerk
4x 3x 110kg

poslední 12. opakování technicky nejlepší... achjo

Zerkery
4x3x 150kg
10x 130kg

CG bench
5x8x 90kg

45-60s pauzy

a pak nějaký blbosti....

Zítra bych měl vzpírat, tak snad bude úchop v pořádku. Mám rozjebaný dlaně jak nikdy. V podstatě celý den rudý.
guruhonza

Příspěvekod guruhonza » sob, 21 bře 2015, 16:13

Něco z posledních tréninků

5. trénink bench pressu a leze to nahoru teda parádně...
4x5x 110kg
7x 110kg

Pak 42x 60kg pro pocit :D

A trénuju sumo... mám tam mnohem lepší techniku, než u normálního pozvedu, co se držení zad týče. Poslední série 5x 170kg furt lehce, utl jsem jí radši po 5. opakování, kdy to bylo víc zádama, než bych chtěl. Je pro mě těžký soustředit se na to, že mám mít jít fakt dolů. U normálních mrtvol jsem to nikdy neuměl.

A dřepíky. Snad včera nebo kdy jsem tam měl i 4x8x 142,5kg.... je to fakt šílený kardio. Aktuálně bych s tím asi 150kg dal. Uvidíme. Nechci teď u většiny cviků přidávat váhy, radši chci přidat série.
guruhonza

Příspěvekod guruhonza » ned, 22 bře 2015, 20:56

Dnes trhy s osou
do 5x 50kg pravá
3x 50kg levá

Bench press na úzko (z 4cm "špalku")
5x3x 125kg

Zerkery
5x5x 130kg (45-60s rest)

Shyby
5x6

Bouchání palicí o pneumatiku
100 opakování

zadní delty s KB

zítra večer mě čekají push jerky... chtěl bych dát 5x 3x 112,5kg, pak zničím hamstringy a záda....

v uterý den zaměřený na čelní dřepy a tlaky

ve středu full-body

ve čtvrtek volno, krevní testy, konec 30denního přerušovaného půstování

Od pátku začínám rýsovat, abych byl na FIBO malej, ale seklej :D 14 dní snad bude stačit...

V pondělí večer pak do Brna, od úterý znovu permice na měsíc do CFNewPark... současná mi vyprší právě ve středu

Pojedu už podle přesně sestaveného tréninku, kdy bude primární už jen vzpírání, sekundární technika a síla u mrtvého tahu (sumo) a bench pressu, terciární udržení síly na dřepech a návrat k silovému cvičení shybů a kliků na bradlech, kvartérní (je to správně?) pak velmi doplňkově intervaly na konci tréninku pro spalování tuku

Trénink bude nejspíš každý den s tím, že až bude zle, tak dám volný den.
guruhonza

Příspěvekod guruhonza » stř, 25 bře 2015, 18:27

Zajímavý teaser k výzkumu Emotikona smile
Během 30 dnů přerušovaného půstování se mi podle přístroje InBody podařilo:

Hmotnost: -0,3kg
Svalová tkáň: +2kg
Tuková složka: -3,4kg

Zítra mám druhé krevní testy (první před a druhé po posledním půstu) a pokud nebudu mít výrazně zvýšenou hladinu testosteronu (tak výrazně, že by to odpovídalo užívání AAS), tak si troufám říct, že InBody je fakt nahovno Emotikona grin Proč? V pase, přes stehna a přes hrudník měřím to samé, co v 1. den půstování. Biceps je o 1cm menší. A přijde mi, že krom toho, že jsem byl v první polovině dne (kdy jsem nejedl) totálně malej, tak vypadám úplně stejně, jako před začátkem výzkumu.
Psychika, síla, energie přes den, hlad apod... to tu nepopisuju vůbec, k tomu se dostanu později.
Neptejte se ani na víc Emotikona smile Víc info bude za dva měsíce na IS
A pak i formou článků tady na webu =)
guruhonza

Příspěvekod guruhonza » úte, 31 bře 2015, 18:32

Krev dopadla vlastně parádně... cholesterol nižší plus se ještě víc vylepšil poměr HDL (šel výš):LDL (šel níž), kortizol šel níž, testosteron taky níž prý to buď souvisí s úbytkem tuku, nebo náročnějšíma tréninkama) .... Urea šla nad limit, což by znamenalo, že jsem možná dehydratovanej, což je divný, pač piju přes 10l vody denně.

no... k tréninku.... nemám čas, nestíhám, ani si ho sám nepíšu teď

dnes sumo
rampa do 2x 2x 200kg

trhy s velkou činkou jednoruč
do 2x 60kg Pravá

bench press
9x 5x 110kg
7x 110kg ... 8. jsem nedal

úzký bench
swingy s 40kg
mlácení palicí o pneumatiku
házení medballu 10kg o zem
guruhonza

Příspěvekod Raptor » úte, 31 bře 2015, 18:37

guruhonza píše:... Urea šla nad limit, což by znamenalo, že jsem možná dehydratovanej, což je divný, pač piju přes 10l vody denně.

nesouvisí to spíše s rozpadem bílkovin?
Raptor

Příspěvekod guruhonza » úte, 31 bře 2015, 18:49

Raptor píše:
guruhonza píše:... Urea šla nad limit, což by znamenalo, že jsem možná dehydratovanej, což je divný, pač piju přes 10l vody denně.

Souvisí, je to jedna z možností, proč by byla vyšší... doktorka ve škole mi řekla, že podle ostatních výsledků by to odpovídalo nejspíš dehydrataci, ale možností je víc. Protože jsem jídelníček neměnil, tak by to nemělo mít spojitost s metabolismem bílkovin. Ale kdo ví.
guruhonza

Příspěvekod Raptor » úte, 31 bře 2015, 18:56

guruhonza píše:
Raptor píše:

Souvisí, je to jedna z možností, proč by byla vyšší... doktorka ve škole mi řekla, že podle ostatních výsledků by to odpovídalo nejspíš dehydrataci, ale možností je víc. Protože jsem jídelníček neměnil, tak by to nemělo mít spojitost s metabolismem bílkovin. Ale kdo ví.

spíš než jídelníček bych to viděl na vyšší výměnu tvých bílkovin (svaly, krev) = nároky tréninku / energetický deficit = regenerace
Raptor

Příspěvekod guruhonza » úte, 31 bře 2015, 19:11

Možná máš pravdu, hledat přesný příčiny je hodně složitý
guruhonza

Příspěvekod guruhonza » čtv, 2 dub 2015, 07:18

Včera
Hip thrust
do 3x3x 180kg

budu cvičit asi 8 opakování a víc

Čelní dřep
do 4x 150kg

lehčejc jak asi před měsícem

Rumuny
5x8x 140kg

vůbec se mi nechtělo jít do tohodle cviku, vůůůbec

Military press
3x5x 70kg
2x10x 60kg

a pak nějaký blbosti.... teď si jdu sepsat trénink, nemůžu cvičit bez plánu

tady jsem se jakože hodně zhoršil během pokusu o vzpírání... to jsem chtěl teď rozjet, ale prostě nemám čas protahovat se a bez protahování neudělám přemístění do dřepu, neudělám trh do dřepu, neudělám vlastně ani správně dřep, nedostanu se do pozice pro výraz .... no snad všechno sepíšu brzo, abych fakt mohl vzpírat... ale neprotahoval jsem se už asi 10 dní a ze sezení akorát cítím, že mám celou oblast boků brutálně nepohyblivou..
guruhonza

Re: Guruhonza ... plavec, ale už nikdy plavat nebude

Příspěvekod WildOrchid » sob, 4 dub 2015, 18:36

staci sedet s nohou oprenou kotnikem o koleno a protahuje se samo.
Když jsi uprostřed pole, nemáš deštník a hodně prší, ať děláš co děláš, stejně zmokneš. Tak se směj!
WildOrchid

Příspěvekod guruhonza » stř, 8 dub 2015, 16:52

Dnes vršek - za chvilku odjezd na fibo, tak si tam snad aspoň jednou stihnu zacvičit.

Bench press
Decline bench press
Přítahy na multipressu
Stahování kladky paralelně
upažování
push press s VC bez propínání
Biceps na kladce
Triceps na kladce

pauzy do 40s, někdy fakt jen napít a zpátky... chtělo se mi zvracet, ale přežil jsem. V Německu pak teda hamstringy a kvadricepy aspoň jednou. Rozhodně tam nebudu dělat nějakej tvrdej trénink v posilovně, kde necvičím často... a budu tam muset psát bakalářku, nestíhám :D
guruhonza

Příspěvekod guruhonza » sob, 18 dub 2015, 08:10

Na FIBO jsem stihl trénink, kterej mě odepsal na pár dní :D Ani mluvit jsem nemohl. Trénoval jsem s Stanem Efferdingem - nejsilnější profi kulturista. Držel i nějaký RAW světový rekordy v takových těch USA federacích, kde je teď třeba Dan Green. Vrcholem bylo 20x 140 na dřep, což bylo o dvě opáčka překonání mého rekordu. V životě jsem se tak neklepal. Dokonce jsem vůbec necítil ruce, jak mě brněly. Pak tři dny jsem nemohl mluvit, protože jsem ztratil hlas. Fakt mě to rozsekalo.

No teď byl asi jeden trénink po FIBO a dnes jdu na trénink s Radomilem Vašíkem - má přípravu na IPF svět. Poslední náš trénink jsem na sobě cítil ještě týden po. Tak dnes očekávám to stejný.

Lognu sem pak, co trénink obsahoval
guruhonza

Příspěvekod guruhonza » sob, 18 dub 2015, 16:45

Rado přijel, zas, o hodinu pozdějc :D Tak jsem si mezitím dal bench press po 45 minutové rozcvičce

Bench press na úzko
3/ rampa
max reps s 100kg

Dřepy
4x 10

(10 + 10 + 6 + 3) ... totálně mě zničil, vůbec jsem nezvládal tempo

Shyby (měly být sumo, ale už jsem na to neměl techniku v sobě, spodek zad tahal z dřepů)
8x3

Floor press s JC
5x 8-15

Protisměrky
4x 10-15

Tlaky s JC hlavou nahoru (3s stopka dole)
4x8

Bench press - speed
5x5x 100kg

8 sérií na triceps na kladce
4 série na zadní delty
3 série POWER PLANK s Radkem a 24kb na mě

... mrtvej
guruhonza

Předchozí

Zpět na Tréningové logy