FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

Inspirováno Fominem, ABCDE a všestrannými sportovci :-)

Dřina a pot den po dni

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Příspěvekod killian » ned, 23 dub 2006, 22:55

nie je to dobre vidiet ake mas boty ale pri takych kotucoch by som sa aspon vyzul nech stojim co najnizsie. a kotuce podloz nech su vyssie.
killian

Příspěvekod Ďáblův advokát » stř, 26 dub 2006, 09:05

killian píše:nie je to dobre vidiet ake mas boty ale pri takych kotucoch by som sa aspon vyzul nech stojim co najnizsie. a kotuce podloz nech su vyssie.

Na svý ego seru, a takhle mi to zlepší mrtvolu ve spodní fázi. Spíš uvažuju, že až půjdeme testovat třeba v létě, že bychom vyrazili někam, kde jsou regulérní činky a tak.
Nekontrolovaná imigrace spojená s demografickým poklesem a multikulturalismem obtěžkaným pocitem viny stvořila stále rostoucí populaci neasimilovaných muslimů, rozhodnutých změnit Evropu k nepoznání.
Ďáblův advokát
Veterán

Příspěvekod Ďáblův advokát » stř, 26 dub 2006, 09:08

Středa 3

Bench se stopkou - lehce
5r 50
3x4r 65

Low box dřep - lehce
4x5r 85 kg

Mrtvola střední
3x3r 100

Biceps, břicho

Vracím se k tribestanu, začínám dnes ...
Nekontrolovaná imigrace spojená s demografickým poklesem a multikulturalismem obtěžkaným pocitem viny stvořila stále rostoucí populaci neasimilovaných muslimů, rozhodnutých změnit Evropu k nepoznání.
Ďáblův advokát
Veterán

Příspěvekod Ďáblův advokát » čtv, 27 dub 2006, 21:39

Čtvrtek 3 - namísto pátka

zajtra si dám kafe s nějakejma povalečema z Brna /viz radioodpad/, tak sem byl cvičit dnes.

mrtvola 4x6r 115kg
- kurva to bylo těžký, blití na krajíčku

mrtvola ze stojanu 3x3r 160 kg
- v druhý serii jen dvě opakování, psychicky jsem to neustál, ale sparing měl řečí jak ... tak jsem se ve třetí polepšil

bench 5x6r 72 kg - tak akorát

adieu
Ďáblův advokát
Veterán

Příspěvekod Ďáblův advokát » úte, 2 kvě 2006, 07:29

Neděle 4

dřep 3x3 130, bandáže
- no, testoval jsem ty modročerný poruhy od drlifta, tak mám pocit, že na spodku to pomáhá dost, nijak zvlášt jsem to neutahoval; jen by mne zajímalo, jestli to tady někdo motá jak v tom videu od Mrmzy (SPIRAL), to jest nahoru a pak zas dolu, protože to bych je musel mít utažený na modro, já vyjel zpod kolene nahoru a byl jsem rád, že ten konec nekam zastrčim.

bench
1x 72
4x3r 82

dotlaky
4x4 90, chyběl mi sparing, který předem nahlásil, že jej hubení čarodejnic zmůže

shyby 4 serie
Ďáblův advokát
Veterán

Příspěvekod Ďáblův advokát » čtv, 4 kvě 2006, 11:55

středa 4

bench
1x 55
4x3r 65 - lehké

dřep low box
4x5r 85kg

Mrtvola
3x3 100 kg - překvapivě lehké

ABS - lýtka, panděro

kre-alkalyn nějak zabírá asi :-)
Ďáblův advokát
Veterán

Příspěvekod johny_cz » čtv, 4 kvě 2006, 12:23

Ďáblův advokát píše:- no, testoval jsem ty modročerný poruhy od drlifta, tak mám pocit, že na spodku to pomáhá dost, nijak zvlášt jsem to neutahoval; jen by mne zajímalo, jestli to tady někdo motá jak v tom videu od Mrmzy (SPIRAL), to jest nahoru a pak zas dolu, protože to bych je musel mít utažený na modro, já vyjel zpod kolene nahoru a byl jsem rád, že ten konec nekam zastrčim.

udelal jsem s nimi 5-6 otocek jenom nahoru, koleno je stazene pevne, myslim ze na pracovni vahy to staci..

jinak se mi zda ze jedes nejak casto mrtvoly ? (mozna je to jenom optickej klam)

a podle toho benche mi prijde ze bys mel dat dotlaky rekneme okolo 2x2@95-100kg na 15cm deskach.. (jako kdyby ses tam setril.)
Honza T_
johny_cz

Příspěvekod stanley » čtv, 4 kvě 2006, 14:39

Ďáblův advokát píše:- no, testoval jsem ty modročerný poruhy od drlifta, tak mám pocit, že na spodku to pomáhá dost, nijak zvlášt jsem to neutahoval; jen by mne zajímalo, jestli to tady někdo motá jak v tom videu od Mrmzy (SPIRAL), to jest nahoru a pak zas dolu, protože to bych je musel mít utažený na modro, já vyjel zpod kolene nahoru a byl jsem rád, že ten konec nekam zastrčim.

na maxka (skoro maxka) motam natuho a spiral ... pripada mi to jedna bezpecnejsie a mam dojem ze to takto aj viac pomaha ...
v treninku motam spiral nalahko, alebo aj trocha viac ztuha ...
Opilec s flaskou pod hlavou,
zivy sa tekutou potravou,
nemava problemy so stravou,
trpi len zaludka otravou.
stanley

Příspěvekod Ďáblův advokát » čtv, 4 kvě 2006, 15:17

johny_cz píše:
udelal jsem s nimi 5-6 otocek jenom nahoru, koleno je stazene pevne, myslim ze na pracovni vahy to staci..

jinak se mi zda ze jedes nejak casto mrtvoly ? (mozna je to jenom optickej klam)

a podle toho benche mi prijde ze bys mel dat dotlaky rekneme okolo 2x2@95-100kg na 15cm deskach.. (jako kdyby ses tam setril.)

Mrtvola 2x týdně, v original 3x, jednou valím většinou shyby.

Dotlaky jsou bez boardů, a naše fitko je bez klece. Takže jedu váhu 100% M1O na bench - jako u Fomina. Sám si to brzdím nad hrudníkem.
Ďáblův advokát
Veterán

Příspěvekod Ďáblův advokát » pát, 5 kvě 2006, 10:47

Pátek 4

Mrtvola
3x3 130 kg

Mrtvola dotahy od kolen (ze špalku)
3x3 160 kg

Bench
5x6rep 72,5kg

----------------------

na další dva týdny příhazuju teoretická max. takto:

dřep 150 kg - ať bandage makaj
bench 95 kg - bojim dotlaků trochu
mrtvola 150 kg
Ďáblův advokát
Veterán

Příspěvekod Ďáblův advokát » úte, 9 kvě 2006, 07:40

Takže je třeba stanovit nějaké ty cíle, což jsem doplnil na první post učinil a pro pořádek tak činím i zde:

- zlomit metráček na bench, děkuji všem za podnětné rady, ostratní si ráčej strčit kamsi,
- vytěžit maximum ze zakoupených bandáží
- udržet pas pod 90 cm.

K pasu - ted 93 cm, dám ještě 14 dní s výše uvedenými vahami, potom týden deload s utaženými cukry nebo ketogenním týdnem.

K výkonnosti - maje diagnostický proužek heptaphan, zjišťuji, že moje ctěné ledviny stále fungují hůře než ve zdravé populaci /už asi 21 let/. Laicky řečeno, pokud si představíce ledviny jako síto, tak mám v tom sítu moc velký oka, takže filtr funguje, ale odtékají i věci, co maj zůstat. Což je relativně dobrý, až na stálý úbytek hemoglobinu a bílkovin, které vymočím /obojí cca na třetím poli toho proužku/. Dá se s tím žít, v opačným připadě /menší oka v sítu/ bych musel chodit na dialýzu.
Vlastně jsem o tom moc nechtěl psát, ale nějak mě nasíraj ty teorie, že se flákám.

-------------------

Neděle 5

Dřep, bandáže
4x6rep 120 kg

Bench
1x75kg
3x3rep 85 kg

Dotlaky
2x4rep 95 kg - veliká nejistota, když si to mám podat sám

Shyby 3 serie

--------------

Od podnělka do čtvrtka trochu utahnu sacharidy, ten sulc se mi hnusí
Ďáblův advokát
Veterán

Příspěvekod PetkaB » úte, 9 kvě 2006, 17:02

Dieta,jo?Jen se oteplí,i vekrze seriozní páni v oblecích hubnou do plavek:-)))
Každý máme něco.Třeba někdo má..ve všem jasno.
PetkaB
Moderator

Příspěvekod Ďáblův advokát » stř, 10 kvě 2006, 09:31

Středa 5 na hovno

bench lehký
1x5rep 60kg
3x4rep 70kg

bolest v lokti

dřep na lehko - low box
3x5rep 90 kg, takto http://sweb.cz/Junior.Dracek/MOV00003.3gp

plánované mrtvoly 3x3 jsem scratchoval, kvoli tej ruke :-(

gayness na závěr brícho, břicho rotace, lýtka

Jsem nasranej.
Ďáblův advokát
Veterán

Příspěvekod rock » stř, 10 kvě 2006, 11:12

Ďáblův advokát píše:
dřep na lehko - low box
3x5rep 90 kg, takto http://sweb.cz/Junior.Dracek/MOV00003.3gp

Advokate, neboli ta chrbat z tych boxov?
ides strasne v predklone. skus viac sadat "padat" na box vystrety, s rovnym chrbtom.
dole na boxe sa snaz dostat chrbat kolmo na podlahu, ako keby si sedel oprety o stolicku.

nieco take
http://freezone.biomag.sk/download.php?id=527

http://freezone.biomag.sk/download.php?id=530
rock

Příspěvekod Ďáblův advokát » stř, 10 kvě 2006, 12:51

No snažim se co nejvíc vyhnout tomu, aby mi šly kolena dopředu, jinak je to fakt lehký dřep, dokonce to jezdím i bez pásku ....., pokusím se držet záda rovnějc, ale obávám se, že neudržím kolena ....
Ďáblův advokát
Veterán

PředchozíDalší

Zpět na Tréningové logy