FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

koktejl z Hydra

Recepty, kulinářské know-how do objemu i diety

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

koktejl z Hydra

Příspěvekod melounek » stř, 8 čer 2011, 12:52

Nevěděl jsem, kam to dát (a jestli vůbec, aby mě snad někdo nenapadl ze skryto otevřené reklamy), ale shodou okolností mi to dnes potvrdil kolega z práce, který vůbec necvičí, takže návod na opravdu chutnej koktejl:

dvě odměrky tradičního Hydra do půllitru vychlazeného plnotučného mléka. Zaštěrchat a vychutnat. V těhle vedrech je to fakt mňamka, piju to 2-3x denně a to prakticky necvičím. Jsem asi jeden z mála lidí, co necvičí a s přehledem drží příjem bílkovin nad 2g/kg váhy :lol: .
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Re: koktejl z Hydra

Příspěvekod Lear » pát, 1 črc 2011, 13:06

jako dobry, ale mit "prasek rozmichany v mliku" v rubrice recepty, to clovek opravdu najde jen na kulturistickym foru :D
Není důležité, aby jeho oblečení bylo značkové, i když má pár dudlíků od Diora.
Lear

Příspěvekod melounek » pon, 4 črc 2011, 17:42

Tys to vůbec nepochopil. O takových pokladech píší lidé básně. Recept samotný, i jeho objevování, v sobě skrývá spoustu tajných zákoutí. Akorát jsem je nechtěl všechna prozradit, protože objevování skrytých krás je nádherné. Třeba k faktu, že je koktejl nejlepší při 5,32°C jsem dospíval 7 měsíců, 23 dnů, 12 hodin a 59 minut. Ty tu informaci máš nyní na talíři (v šejkru), nechávám na tobě pouze poznání cesty, jak k této teplotě nejlépe dojít. Na jejím konci tě čeká mana nebeská.

A další tip - jednoznačně lepší volbou je Hydro Traditional, jeho jemná (šlechtická) hořkost se vzácně plodně snoubí s mléčným tukem plnotučného (selského) mléka a vzniká pravý plnokrevný levoboček. U Hydro Delicate jsem k podobnému poznání nedospěl.
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Příspěvekod Raptor » pon, 4 črc 2011, 20:04

melounek píše:Tys to vůbec nepochopil. O takových pokladech píší lidé básně. Recept samotný, i jeho objevování, v sobě skrývá spoustu tajných zákoutí. Akorát jsem je nechtěl všechna prozradit, protože objevování skrytých krás je nádherné. Třeba k faktu, že je koktejl nejlepší při 5,32°C jsem dospíval 7 měsíců, 23 dnů, 12 hodin a 59 minut. Ty tu informaci máš nyní na talíři (v šejkru), nechávám na tobě pouze poznání cesty, jak k této teplotě nejlépe dojít. Na jejím konci tě čeká mana nebeská.

A další tip - jednoznačně lepší volbou je Hydro Traditional, jeho jemná (šlechtická) hořkost se vzácně plodně snoubí s mléčným tukem plnotučného (selského) mléka a vzniká pravý plnokrevný levoboček. U Hydro Delicate jsem k podobnému poznání nedospěl.

:D

a zlato smícháním nevznikne? to Cimrman nevyzkoušel
Raptor

Příspěvekod Yud » pon, 4 črc 2011, 22:09

Zdá se, že zde máme dalšího pionýra slepých uliček :lol:
Yud

Zpět na Kuchařka